škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A5 Octi'ciler buraya!

fenomen · 938 · 509382

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İlk öncelikle hayırlı olsun yeni aracınız alah kazasız belasız iyi günlerde kullanma nasip etsin.
Sakıncası yoksa aracınızın kac model km ve ne kadara aldığnızı öğrenebilirmiyim. Soran arkadaslara ufak bi fiyat güncellemesi yapmak adına

Çevrimdışı zethappy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adil;372967
İlk öncelikle hayırlı olsun yeni aracınız alah kazasız belasız iyi günlerde kullanma nasip etsin.
Sakıncası yoksa aracınızın kac model km ve ne kadara aldığnızı öğrenebilirmiyim. Soran arkadaslara ufak bi fiyat güncellemesi yapmak adına

Herkese tesekkurler.

2012 model ve 0 km olarak aldim aracimi. ekstra olarak arka park sensorlerini talep ettim ve arac bana 55000tl ye geldi.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benim araç 2005 model elegance bu araçta bluetooth var mı veya cd değiştirici? Teybin menüsünde phone diye bir şey var onu açıyorum telefondan aratıyorum nokıa diye birşey buluyor telefon fakat bağlanamıyor birde sonradan mikrofon gibi birşey eklenmiş acep benim telefon teyp aracılığı ile onu mu buluyor. Yine teybin menüsünde cd1 cd2 cd3 diye bir kısım var böyle birşey olduğuna göre cd changer olması gerekmez mi varsa ben niye göremiyorum bu aleti :D
Aslında benim derdim bu teybe bi şekilde ya usb bellek bağlayabilmek yada bluetooth ile bağlanmak varsa bildiğiniz bir yöntem bi aydınlatıverin :)
Belki cd tak dinle diyeceksiniz ama okuyucu gözünde bi sıkıntı var galiba düzgün bir şekilde çalamıyor aslında ben radyoya bile razıyım ama bir müddet çaldıktan sonra ne oluyorsa ondanda çat çut sesler gelmeye başlıyor :)

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: zethappy;372433
Tum forumdakilere merhaba,
Peugeot 207 aracim satarak daha iyi bir konfor, kalite ve guvenlik ve bir ust sinifa gecmek icin Octavia Amb. TDI 1.6 DSG sanzuman beyaz renk aracimi aldim.

Herkese dikkatli suruler dilerim...
Hayırlı olsun,çok güzel bir seçim,çok memnun kalacaksınız,güle güle kullanın

Çevrimdışı zethappy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar,

Sabah esim ise giderken *yokus ve cok yogun bir trafikte) dsg sanziman `cok isindi` uyarisi vermis. herhangi bir uyari isigi yanmamis. sadece lcd ekranda yazi olarak uyari belirmis. trafik acilinca baska uyarida vermemis. internetten indirdigim kitapcigina baktigimda gostergede kirmizi ikaz simgesi olarak belirtiyor.
bu tip uyari alan arkadaslar var mi?

Çevrimdışı jeovet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese selam bende dün itibari ile 2012 1.6 mpı ambition optimal anrasit gri ile aranıza katıldım.

Çevrimdışı zethappy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hos geldiniz.
Hayirli olsun. Kazasiz, belasiz surus ile aracinizin keyfini yasayiniz.

Çevrimdışı jeovet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese selam bende dün itibari ile octi 2012  1.6 mpı ambition optimal antrasit gri ile aranıza katıldım ((((yanlışlık oldu kusura bakmayın)))
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2012, 18:46:27 Gönderen: jeovet »

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jeovet;375547
herkese selam bende dün itibari ile 2012 1.6 mpı ambition optimal anrasit gri ile aranıza katıldım.

:hsg::wlc:
Hayırlı olsun aracınızda, güle güle kullanın :):ok:

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;312548

Uploaded with ImageShack.us
Dün ailece Çanakkale gezisi yaptık,Tekirdağ üzeri malkara-keşan-gelibolu-eceabat-çanakkale gidiş dönüş 735 km
Yollar cıvık-cıvıl,ayrıca yollarda skodaların çokluğuda dikkat çekiciydi..

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şehitler diyarına gitmeyenlere tavsiyem oraları mutlaka görün,bu vatan için canlarını seve seve veren mehmetçikleri ziyareti ihmal etmeyerek onlara gönül borcumuzu dualarla ödemeye çalışalım.Etkilenmemek mümkün değil.
Ayrıca gelibolu-eceabat arası tabiat harikası,yaklaşık 50 km lik yol sol taraf denize sıfır-sağ taraf orman...müthiş güzellik..

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Akşam geç saatlerde ziyaretler bitti,dönüyoruz.Yollar müthiş kalabalık,sakin sakin gelirken aklımda çok yorucu birgün oldu,uyumadan eve nasıl gideceğimi düşünüyordum,çünkü sabah işe gitmem gerekiyordu.Bu düşünceyle giderken beni aynı renk octavya sollayı verdi,bende peşinden yetişeyim derken sonunda yakalayı verdim..Saat 2 civarıydı.Sol şeritte aynı renk iki octavya kimseye yol vermiyor,aramızıda başkasını almıyorduk.Bazan ibre 170 çıkıyor,rampada o beni geçiyor,düzyolda mesafeyi hemen kapatıyordum.Benzinli hızlanmalarda dizele göre daha seri.Arkadaşımın aracı tdi.  Bu şekilde  yolun nasıl bittiğini anlayamadım.Uyku-muyku kalmadı.
Ovtavya arkadaşlığı yoldada formdada mükemmel...:)

Çevrimdışı msidestructive

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jeovet;375547

hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;377065
Akşam geç saatlerde ziyaretler bitti,dönüyoruz.Yollar müthiş kalabalık,sakin sakin gelirken aklımda çok yorucu birgün oldu,uyumadan eve nasıl gideceğimi düşünüyordum,çünkü sabah işe gitmem gerekiyordu.Bu düşünceyle giderken beni aynı renk octavya sollayı verdi,bende peşinden yetişeyim derken sonunda yakalayı verdim..Saat 2 civarıydı.Sol şeritte aynı renk iki octavya kimseye yol vermiyor,aramızıda başkasını almıyorduk.Bazan ibre 170 çıkıyor,rampada o beni geçiyor,düzyolda mesafeyi hemen kapatıyordum.Benzinli hızlanmalarda dizele göre daha seri.Arkadaşımın aracı tdi.  Bu şekilde  yolun nasıl bittiğini anlayamadım.Uyku-muyku kalmadı.
Ovtavya arkadaşlığı yoldada formdada mükemmel...:)

170 km gibi hızlara çıkarak birbirinize nasıl arakadaşlık etiniz anlayamadım. bu daha çok bi kapışmaya benziyor. ayrıca dizelle boy ölçüşebilmen senin motorunun değil şöfürlüğünün marifetidir. yoksa en fazla üç viraj sonra artık dizelin esamesini göremezsin önünde.
octavia 1.6 TDI elagance 2011