škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dünyanın en pahalı kazası!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ALMAN yatırım bankacısı Steffen Korbach 1.4 milyon sterlin değerindeki (3.6 milyon TL) Pagani Zonda F Clubsport Roadster marka otomobiliyle yaptığı kazayla tarihe geçti. 28 yaşındaki işadamı İtalya’da dünyanın en pahalı otomobil kazasına imza attı.

Aşırı hız ve yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda direksiyon hâkimiyetini kaybeden Korbach bariyerlere çarptı. Korbach şans eseri kazayı sadece sıyrıklarla atlatırken otomobil hurda oldu. Dünyanın en pahalı araçlarından biri olan otomobil 3.5 saniyede 100 km’ye çıkıyor. Saatte maksimum 344 km hıza erişebilen otomobil 7.3 litrelik motor hacmine ve 650 beygir gücünde bir motora sahip. Korbach şimdiden aynı marka otomobilin bir yenisini sipariş etti. (GAZETE HABERTURK)
---------
çok üzüldüm,
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hemen yenisini sipariş etmiş insan sıkılır aynı arabadan bugattiye neyim geçseydi keşke.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş Olsun

Para bol adamda :D:D

Biz burda 50.000 TL 'lik araca binelim herifler bilmem kaç  milyonluk arabalarla uğraşıyo.Vay arkadaş işe bak yaw :D
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2011, 18:13:19 Gönderen: skodam_1985 »
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;200878
Geçmiş Olsun

Para bol adamda :D:D

Biz burda 50.000 TL 'lik araca binelim herifler bilmem kaç milyonluk arabalarla uğraşıyo.Vay arkadaş işe bak yaw :D
evet ya bir garibanı evlendir,ne biliyim o kadar öğrenciye burs ver,ne kadar gariban insan var şu dünyada değil mi?

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;200889
evet ya bir garibanı evlendir,ne biliyim o kadar öğrenciye burs ver,ne kadar gariban insan var şu dünyada değil mi?
Babam dahi kendi hesabından her ay 100 TL gidecek şekilde 2 kız öğrenci okutuyor(Baba Beni Okula Gönder Kampanyası dahilinde)Düşünün hocam.50 TL ile 1 öğrencinin 1 aylık eğitim masrafları karşılanıyor.Ama bu herif bilmemkaçmilyon dolarlık arabalara biniyo,sırf kendi zevki için.Ama unuttuğu birşeyde var
Biz bu dünyada yanlız değiliz :ok:Diğer yaşantımızdada tek olmıyacağız :ok:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;200902
Adamın nerden biliyoruz yardım yapmadığını?
Böylelerinde ne yardım yapacak tip vardır nede kendisine bakacak tip.

Dünyanın en zengin adamlarından dahi adamlar açık açık diyor ;

50 Senelik cüzdanını ve Gençken aldığı evleri kullanıyorlarmış :)

Burdan bile pintilikleri anlaşılıyor.Adam kendine bakmıyosa kendisine neden baksın?.Ama yok tekrar sipariş etmiş yok bilmemne bunlar kendini ''ENLERDE'' görmelerinden kaynaklanıyor :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;200904
Böylelerinde ne yardım yapacak tip vardır nede kendisine bakacak tip.

Dünyanın en zengin adamlarından dahi adamlar açık açık diyor ;

50 Senelik cüzdanını ve Gençken aldığı evleri kullanıyorlarmış :)

Burdan bile pintilikleri anlaşılıyor.Adam kendine bakmıyosa kendisine neden baksın?.Ama yok tekrar sipariş etmiş yok bilmemne bunlar kendini ''ENLERDE'' görmelerinden kaynaklanıyor :)
:ok::+1:

Alıntı yapılan: dgn;200902
Adamın nerden biliyoruz yardım yapmadığını?
hocam dediğin gibi yardım yapıp yapmadığınından ben tam emin değilim belkide yapıyordur,ama ne olursa olsun toplamda 7 trilyonu buluyor bu zevkin aynısını yaşatacak nice daha mütevazi araçlar varken mesela 500 milyarlık araçlarla bu konforla yetinmek varken bu kadar deli paralarla sadece falan kişi şu araca biniyor demek için veya o duyguları yaşamak için bu kadar lüxse değermi,o 1 trilyoluk araca binse geri kalan 2.6 trilyonla g afrikada ne kadar ac insanı doyurur bu para.kaldı ki kaza sonucu aynı trilyonları yine vermiş.toplamda 7 trilyon.Aslında olay bu şahıs değil bunun gibi niceleri var ki bunu ben bu şahıs üzerinden yola çıkarak bir değerlendirme yapılsın amaçlı bu haberi koydum.Bu müteahhit Ağaoğlu var geçenlerde yeni bir oyuncağının siparişinin geldiğini mynet haberde okumuştum.Garajı trilyonlar değerinde araçlarla dolu.Bir yandan insanlar yiyecek ekmek sıkıntısı çekerken şu lüx ve şatafata bakarmısınız.Biz inançlı ve iman sahibi insanların bize ait olsa bile bu varlığın hesabının nasıl vereceğimizin derdinde olmalıyız.Bu gün eğer sokaklarda yeni lüx araçlar keyfi olarak çiziliyorsa bu dengesizlik yüzündendir.İç geçirmedendiR.2 gün önce Dalaman'a gitmiştim ordan tanıdığım birisi yanıma geldi.hocam hayırlı olsun dedi bana yeni aracınız dedi.Bu şahıs bir av.yanında çalışıyor 850 tl alıyor aylık.serçeye biniyor.Gel dolaşalım dedim kendisi halı sahaya gidecekmiş götüreyim dedim.Hocam ben bu araca binmesem daha iyi olur dedi ama bunu içten söylüyor şaka değil,ben buna binecek kişimiyim diyor.Dedim ulen bu jaguar-audi tt değil alt tarafı sıdıka hanım dedim.Olsun dedi.
Demem o ki ben bile inaın sıkıldım biran için.Halbuki ülkemiz ortalaması için lüks sayılmaz ve 25 tl yani en dandik aracın sıfır fiyatı nerdeyse.Arkadaşlar gerçekten bu iç geçirme olayı inanın insanda karşıda ki kişiye negatif olarak yansıyor  buda başka şeylere dönüşüyor.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Muhammet Hocam haklısınız ama çoğu insanda bu işi gizli yapıyor.Bildiğim Ağaoğluda böyle yaptığı yardımların söylenmesini istemiyor.Ondan bilemeyiz yardım yapıp yapmadığını.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;201140
Muhammet Hocam haklısınız ama çoğu insanda bu işi gizli yapıyor.Bildiğim Ağaoğluda böyle yaptığı yardımların söylenmesini istemiyor.Ondan bilemeyiz yardım yapıp yapmadığını.
Ağaoğlu'nun yardım yaptığı tek şey  karı kız ve araba:++:

Vergi vermiyen birisi yardım nasıl yapsın?

Biz burda enayi yerine düşüyoz o zaman :D:D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Adama bak yav, elinin altında milyon dolarlar var dikkatli kullan biraz :D
Alıntı yapılan: dgn;201140

:+1:905.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bill gates 50 yıllık cüzdanını kullanıyormuş. büyük ihtimal bir anısı vardır belki ilk maaşıyla almıştır vs. vs. ben ilk maaşımla telefonuma kulaklık almıştım 5 yıl geçti bozuldu ama hala saklarım benim için özel bişey.
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;201146
Ağaoğlu'nun yardım yaptığı tek şey karı kız ve araba:++:

Vergi vermiyen birisi yardım nasıl yapsın?

Biz burda enayi yerine düşüyoz o zaman :D:D
yaw hasan bey tam kitabın ortasından kouşmuşsun döktiriyorsun vallahi.esprik adamsın vesselam.:++::++:
Yalnız vergi kaçırdığını bilmiyorum hakkında bilgim olmıyan şey hakkında konuşmam yakışık almaz.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;201217
yaw hasan bey tam kitabın ortasından kouşmuşsun döktiriyorsun vallahi.esprik adamsın vesselam.:++::++:
Yalnız vergi kaçırdığını bilmiyorum hakkında bilgim olmıyan şey hakkında konuşmam yakışık almaz.
Vergilerinin toplamı 10 milyon TL yi geçmiş  hocam :++::++::++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrah arıcan;201202
bill gates 50 yıllık cüzdanını kullanıyormuş. büyük ihtimal bir anısı vardır belki ilk maaşıyla almıştır vs. vs. ben ilk maaşımla telefonuma kulaklık almıştım 5 yıl geçti bozuldu ama hala saklarım benim için özel bişey.
Yaw tamamda bu adamlar kendisi diyolar pintiliklerini :++:

Bill Gates'e birşey demem.Çünkü adam yardımını yapıyor ama bu alman yatırımcı ne yapar bilemiyorum :D.Ama yardım yapacak tip yok :D:D:++: