škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

colli 915 neden araca tutunamaz ?

bekoo · 47 · 14989

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bekoo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Arama teknikleri önemli bakın 5 saniyede Berker abinin yazısını buldum.
Ararken hangi cümleleri kullandın Doğan??veya ne yazdın arama kutusuna ?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bekoo;201316
Ararken hangi cümleleri kullandın Doğan??veya ne yazdın arama kutusuna ?

''SRP ve diğer waxlar berker''

Çevrimdışı bekoo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;201317
''SRP ve diğer waxlar berker''
Peki Doğan ben Berker beyin bu konuyu daha önce cevapladığını bilmiyorken nasıl Bu sonuca 5 sn yede ulaşıcaktım ?

Çevrimdışı bekoo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Şu kesin olan Arkadaşlar forumda çok yoğun miktarda bilgi karmaşası var, Sabit başlıklarda çok miktarda eksik var, atıyorum konu waxdan açılıyor muhabbet sonraları başka bişeye dönüyor, Berker Bey gibi tecrübeli arkadaşlaımız çok önemli bilgileri paylaşıyorlar ama başka konu içinde kaldığı için direk ulaşılamıyor, Haliyle ,insan soru sorma gereksinimi duyuyor,

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bekoo;201318
Peki Doğan ben Berker beyin bu konuyu daha önce cevapladığını bilmiyorken nasıl Bu sonuca 5 sn yede ulaşıcaktım ?

son mesajınızda dediğiniz çok doğru konunun içinde konu başlığı dışındaki çoğu şey oluyor buda üyelerin samimiyetinden kaynaklanıyor.Yoksa sadece bilgiye dayalı bir forum olurdu sohbet muhabbet olmazdı.Buda kötü olurdu.

Çevrimdışı ilk aşk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.turkiyeotoforum.com/oto/
Alıntı yapılan: BerkerCELIK;201235
çok yazdım, SRP ve diğer WAXların uyumu nasıl olur diye. Artık yazmayacağım. Biraz arama opsiyonunu kullanınız...

berker bir daha yaz abicim ne olacak .hiç unutmam sende detailing işine yeni başladığında  sorularına duayenler bıkıp usanmadan cevap vermişlerdi. arama motoru her zaman insanın aklına gelmiyor yada arayıp bulamıyor .:bnn:

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Bakın ben size yada başkasına karşı kişisel bir yaptırım yüklemek niyetinde değilim.

Bahsettiğiniz "BİLGİ KARMAŞASI" nın temel sebebi bu tarzda yeni gelen arkadaşların FORUM nedir, nasıl kullanılır EDEP ve ADABINDAN haberdar olmadığından, HER ÖNÜNE GELEN, HER ŞEY HAKKINDA defalarca defalarca KONU AÇIYOR.

Kısacası bilgi karmaşasını sizin açtığınız bu ve bunun gibi başlıklarda yazılanlar yüzünden oluşuyor. Arama kısmına yazın ve bakın Collinite diye 25 SAYFA KONU ÇIKIYOR. Buyrun acaba neden bir bilgi karmaşası var...

Ayrıca,@ ERDEM BOYA;

Neye ne şekilde cevap vereceğim sizi HİÇ ilgilendirmez, varsa sorun yönetici arkadaşlar uyarır. Kaldıki sanki negatif anti-patik bir cevap vermişim gibi YANKI yaptırmanız komik.

@ilk aşk;

Yazdım, bir değil iki değil... Bir daha yazmak yerine edebiyle ARAMA butonunu kullanın dedim. Kötümü ettim... Herkes kendini düşünüyor... Demiyor ki benden önce bu problemi yaşayan olmamışmıdır, şu arama opsiyonunu kullanayım VAR OLAN bilgiye ÇABUK ulaşayım

@ Doğan;

Teşekkür ederim kardeşim. İnsanlara yol yordam göster vallahi yoruldum ben yokum artık buralarda...
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2011, 20:47:21 Gönderen: BerkerCELIK »

Çevrimdışı ilk aşk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
neden yoruluyorsun berker .forumların amacı bu değil midir .bilenler bilmeyenlere anlatır .hemde bıkıp usanmadan .ben sana daha sorular sormadım benim soruları görsen vallahi şaşarsın .insanlar sorularımdan bazen bunalıyorlar :D

irfan abi izmire geldiğinde yakasını bir an olsun bırakmadım .:++:

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ilk aşk;201352
neden yoruluyorsun berker .forumların amacı bu değil midir .bilenler bilmeyenlere anlatır .hemde bıkıp usanmadan .ben sana daha sorular sormadım benim soruları görsen vallahi şaşarsın .insanlar sorularımdan bazen bunalıyorlar :D

irfan abi izmire geldiğinde yakasını bir an olsun bırakmadım .:++:

Yahu yorulurum yorulmam benim bileceğim iş, kaldı ki bahsettiğin manada yoruldum demedim.

Herkeste - konu açan - şu düşünce var, soruyu sorayım bilen biri çıkar CEVAPLAR. Kimsede demiyor ki AGA nesin ne değilsin, defalarca konuşuldu bu konu. Ha diyen biri çıkınca öğüt vermekten geri kalınmıyor orası ayrı.

Forumda olmanın kullanmanında bir ADABI VAR. B.kunu çıkartmamak lazım...

Çevrimdışı bekoo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BerkerCELIK;201351
Bahsettiğiniz "BİLGİ KARMAŞASI" nın temel sebebi bu tarzda yeni gelen arkadaşların FORUM nedir, nasıl kullanılır EDEP ve ADABINDAN haberdar olmadığından, HER ÖNÜNE GELEN, HER ŞEY HAKKINDA defalarca defalarca KONU AÇIYOR.

Kısacası bilgi karmaşasını sizin açtığınız bu ve bunun gibi başlıklarda yazılanlar yüzünden oluşuyor. Arama kısmına yazın ve bakın Collinite diye 25 SAYFA KONU ÇIKIYOR. Buyrun acaba neden bir bilgi karmaşası var...

@ Doğan;

Teşekkür ederim kardeşim. İnsanlara yol yordam göster vallahi yoruldum ben yokum artık buralarda...
Forumu burada görmedim bitek burda kullanmadım, ne oldugunu az çok biliyorum...
Bugune kadarki yazılarımda EDEP ADAM kurallarını aşan ne yazmışım, Konu açmak önemli değil açıcak tabi insanlar konu açmıyacaksa soru sormucaksa forum neden var ?
Ozaman yeni gelen kimse yazı yazmasın soru sormasın eski üyeler yazsın yeniler de sadece okusun...
Kimseninde yol yordam göstermesine ihtiyacım yok, kimsedende öğrenecek değilim.
Ben bi soru sordum sorup sorucama bin pişman oldum, ne edepsizliğimiz ne adapsızlığımız ne bilgisizliğimiz kaldı.. .

Çevrimdışı ilk aşk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
düşüncen tamamen yanlış berker .o zaman herkes arama motorunu kullanır kimse kimseye soru sormaz .unutma ki bende bir forum yöneticisiyim ve yaşım 35 .tecrübeyle sabittir ve el elden üstündür .aynı soru sorulsa bile verilecek cevaplar aynı olmayabilir .ben hiç bir zaman sitemde veya burda arama motoruna bakın cevap yazmam gibi bir şey söylemedim .isteyen arama motoruna bakar istemeyen soruyu sorar . soruyu soranda senin dediğin gibi b...o..unu çıkarmış olmaz

BerkerCELIK

• Ziyaretçi

YALAN mı??? Yanlış mı ???

Elbette insanlar KONU açacaktır, lakin 25 sayfa konu açılmış...Yazmışsınız 304 Mesaj 70 gündür burdaymışsınız, hiç mi denk gelmediniz wax uyum konuşmalarına

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ilk aşk;201359
düşüncen tamamen yanlış berker .o zaman herkes arama motorunu kullanır kimse kimseye soru sormaz .unutma ki bende bir forum yöneticisiyim ve yaşım 35 .tecrübeyle sabittir ve el elden üstündür .aynı soru sorulsa bile verilecek cevaplar aynı olmayabilir .ben hiç bir zaman sitemde veya burda arama motoruna bakın cevap yazmam gibi bir şey söylemedim .isteyen arama motoruna bakar istemeyen soruyu sorar . soruyu soranda senin dediğin gibi b...o..unu çıkarmış olmaz

Düşüncem size göre yanlış olabilir, umrumda da olmaz, tek doğruyu siz bilmiyorsunuz ya.

Ayrıca merak etmeyin bende başka bir forumda yöneticiyim ancak konu açmadan önce kesinlikle o konu hakkında yazılmış çizilmiş konu varsa UYARI YAPILIR YAPARIZ YAPARIM.

Altı üstü "bu konu hakkında çok yazıldı çizildi artık yazmak istemiyorum, ARAMA opsiyonunu kullanın dedim" herkes birilerinin avukatlığına savundu.

Ne haliniz varsa görün ne diyeyim...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yav aynı şey bin kere soruluyor forumda inanın son zamanlarda iyice bıktık.Sözüm size değil selam vermeden adam 203s üstüne srp olur mu(örnek) gibi şeyler soruyor alıyor cevabını adam yok uçmuşş.

Bende bu yollardan geçtim nerdeyse detailing adına her şeyi biliyorum.Açın bakın açtığım konulara bir tane soru sormuşmuyum.Topicler fazlasıyla yeterli..

Bıktık artık inanın ne dostluk kaldı ne arkadaşlık her şey arabanın parlaması üstüne.Millet arama butonu ne işe yarıyor bilmiyor sabretmiyor.Eminim ki Berker abinin sitemi buna.

Son günlerde forum patlaklar veriyor.Kıdemli üyeler gidiyor.Artık eski tat kalmıyor.

Çevrimdışı ilk aşk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
burası güzel ve seviyeli bir forum .irfan abiyi -uğur abiyi gökhanı çok severim .benim için bu konu kapanmıştır ....artık cevap yazma gereği duymuyorum