škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2005 Model Peugeot 307 HDI ...

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Matrak...

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Shop yoktur yanlış anlaşılmasın :sopa: Meguiars parlatıyor :ok: Asıl siz basılınca görün :)

GÜNCEL..

Saygılar..
« Son Düzenleme: 27 Mart 2011, 14:36:27 Gönderen: Matrak... »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maaşallah kazasız belasız,bu moda şimdi dipdiri arabaya sac jant,lastikleri patlamışda stepneler takılmış gibim :D bence 17 bir jant yakışır ;)
-------------------------------------------------

efe_38

• Ziyaretçi
maşallah :ok: gri güzel parlamış :)

Alıntı yapılan: gokcen59;201804
Maaşallah kazasız belasız,bu moda şimdi dipdiri arabaya sac jant,lastikleri patlamışda stepneler takılmış gibim :D bence 17 bir jant yakışır ;)

abi bende bu yaz bizimkinin jantları siyaha boyayacam :) maddiyat olmayınca en güzel teknik :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;201835
abi bende bu yaz bizimkinin jantları siyaha boyayacam :) maddiyat olmayınca en güzel teknik :D

Sende kapakda yokdu diye hatırlıyorum, siyaha boya tabi gri kalmasın,ama üstüne sade bir kapak al araba daha şık durur ilk günki gibi olur :)

Çevrimdışı Matrak...

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hepinize teşekkürler devir dizel devri arabayı kış koşullarında çok yormayalım dedik saçları taktık yaza doğru jant takılabilir tabi arabayı yormamak lazım şimdi :)

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;201939
Sende kapakda yokdu diye hatırlıyorum, siyaha boya tabi gri kalmasın,ama üstüne sade bir kapak al araba daha şık durur ilk günki gibi olur :)

abi kapak yok bizde zaten caddye uyan adam akıllı bir kapakta yok hepsi bozuyor arabayı ben siyaha boyayacam öyle kalsın :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;202141
abi kapak yok bizde zaten caddye uyan adam akıllı bir kapakta yok hepsi bozuyor arabayı ben siyaha boyayacam öyle kalsın :)

Sen bilirsin tabi, ama yapım aşamalarında fotoğraflarını isteriz. :)

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;202169
Sen bilirsin tabi, ama yapım aşamalarında fotoğraflarını isteriz. :)

tabiki abi o zaman bi gelsin fotolar havada uçuşacak :D:D hele bugün gördüm bi caddy jantları mat siyah yapmış,jant yok gibi ve araba fena derecede agrasif görünüyor onu görünce deli oldum :hanz::hanz:

Çevrimdışı Matrak...

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün jantlarımızı taktık tamam basılması gerekiyor biliyorum ama herşeyin bir zamanı var :)

Çevrimdışı Matrak...

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sıradaki İşlem

Basmak
Laguna Lip
Amerikan Park
Parlak Siyah Folyo

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah sade bir güzelliği var şu haliyle. Dediklerini uyguladığın zaman daha güzel olacaktır ;)

Çevrimdışı CüneytZzz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Keşke jant takmasaymışsın ama sen beqendiysen sorun yok aynaları parlak siyah yapmanı tavsiye ederim çok çok yakışıyor laguna lip yerinede cupra lipi bakarsan daha gzl ve degişik durur düşüncesindeyim kazasız belasız sürüşler maşallah:)