škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2011 Octavia Krom Paket

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cwebb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba 2011 model octaviam var.Aracı tamamen krom paket yapmak istiyorum.Kapı kollarını,yan marşpiyalleri ve krom ayna kaplamalarını buldum ama krom ön ızgara birtürlü bulamadım.Yüce oto ile görüştüm krom ön ızgara bulamadım.Skodapar ile konuştum internet sitesinde olmasına rağmen bizde yok dediler.Bostancı sanayini araştırdım bulamadım.Bunu yapan yada bu konu ile ilgili bir fikri olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle kendinizi tanıtıp merhaba dediğiniz için(!) teşekkür ediyoruz.Hoşgeldiniz foruma.tanıtmanızda iyi olurdu hani.
Gelelim mevzuya,aracınız hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler diliyorum.Krom ön ızgarayı ben sevmiyorum onun dışında ki tüm kromlara eyvallah diyeyim güzel olur gerçekten bende cam çıtası düşünüyorum.ayrıca forumda adettir üyelerin resimlerini bekleriz aracın yani.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı cwebb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;201756
Öncelikle kendinizi tanıtıp merhaba dediğiniz için(!) teşekkür ediyoruz.Hoşgeldiniz foruma.tanıtmanızda iyi olurdu hani.
Gelelim mevzuya,aracınız hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler diliyorum.Krom ön ızgarayı ben sevmiyorum onun dışında ki tüm kromlara eyvallah diyeyim güzel olur gerçekten bende cam çıtası düşünüyorum.ayrıca forumda adettir üyelerin resimlerini bekleriz aracın yani.

Gerekli tanıtımı yaptım,biraz acemilik var kusuruma bakmayın.Özellikle ön ızgara arıyorum benim çok hoşuma gidiyor,diğer tüm krom parçaları buldum,bu hafta boya koruma işi var biraz rahatlıyayım kromlarıda halledicem.Teşekkürler.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;201756
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=11590
:wnk:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eyvallah,ama ben bu kadar yeterli görmemişim demek ki:++::++:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı cwebb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;201993
:wlc:

www.superskoda.com sitesini gezdiniz mi?

Hoşbulduk.Bilmiyorum bu siteyi teşekkür ederim.Yurt dışına sipariş veriliyor sanırsam.Hiç alışveriş yaptınız mı bu siteden?Gümrükte sorun çıkıyor mu,yada gönderim fiyatı nedir,siparişlerin elime ulaşma hızı nedir?Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kendi aracınızı için ticari amaç olmadan alırsanız sorun çıkmaz diye biliyorum. kargo olarak da 2 çeşit var biri özel bir sirketle geliyor diğeri de ptt yle kapınıza geliyor fiyatlar aldığınız ürüne göre değişiyor. üye olup adres yazarsanız sepete ekle dedikten sonra kargo ücreti de çıkıyor :ok:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: cwebb;202173
Hoşbulduk.Bilmiyorum bu siteyi teşekkür ederim.Yurt dışına sipariş veriliyor sanırsam.Hiç alışveriş yaptınız mı bu siteden?Gümrükte sorun çıkıyor mu,yada gönderim fiyatı nedir,siparişlerin elime ulaşma hızı nedir?Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

Sağlam sitedir, 4-5 tane siparişim sorunsuz geldi. Toplam fiyat 150 Avroyu geçmezse gümrükte sorun olmaz.