škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda'da yeni site, yeni amblem, yeni konsept

turker · 44 · 17880

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;202383
VW'nin önüne geçemez hiç bir zaman.Ama akıllıca mühendislik hamleleriyle eski teknolojiyi geliştirip allayıp pullayıp yeni skoda modellerinde en akıllıca kullanıılmasını sağlar/sağlıyorlar zaten..

yeni kasa ve üretim 2013 çünkü yeni A6 2012'de çıkıyor.En erken 2012 mart aylarına yeni superB sızmaya başlar.o da yeni A6 dan ne kadar farklı olabilir ki,yani daha mı önde olacak(!)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;202419
Abi, Skoda çok çok iyi bir satış rakamlarına ulaşırsa VW 'de birşey yapamaz.Motorla olmuyor bu işler :D.Önce tasarım,pazarlama iyi olsun gerisi hikaye :D:D
Zaten ayrılmaları veya birbirlerine bu tarz bir gider yapmaları imkânsıza yakın bir şey. Škoda tüm VW grup için Boleslav' da 4 milyon adet şanzıman üretmiş şimdiye kadar.:wnk:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;202432
Zaten ayrılmaları veya birbirlerine bu tarz bir gider yapmaları imkânsıza yakın bir şey. Škoda tüm VW grup için Boleslav' da 4 milyon adet şanzıman üretmiş şimdiye kadar.:wnk:
Abi ayrılmasınlar zaten ama Skoda 2-3 sene içinde kaliteyi fazlasıyla yakalarsa ve TÜRKİYE'DE DE VW'i geçerse  artık Skoda için herşey güzel olur :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda büyürse VW'de kazanır zaten..
Büyümeyi belli bir oranda tutacaklardır.En nihayetinde adamlar psikolojik olarak büyüme oluyormuş gibi tüketicilere olumlu yansıtabilirler.Sonuçta logo değişerek, veya konsept araç çıkartarak fabrika bünyesindeki büyümeyi anlamak zor.Yanıltır..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şuna emin olun VW' de Skoda' nın büyümesini istiyor.Sonuçta VW grup bünyesinde bir araç ve ne kadar çok satarsa VW o kadar fazla kazanır.Sonuçta Skoda' da kullanılan motor, şanzıman alt yapı, ıvır zıvır çoğu şey VW' nin.Adamlar kendi üretim güçlerini diğer markalara bölerek hem maliyetten kar ediyorlar hemde kendi parçalarını farklı markalar altında satıp para kazanıyorlar.Bence Skoda' nın büyümesi VW' nin işine gelir.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;202532
Arkadaşlar şuna emin olun VW' de Skoda' nın büyümesini istiyor.Sonuçta VW grup bünyesinde bir araç ve ne kadar çok satarsa VW o kadar fazla kazanır.Sonuçta Skoda' da kullanılan motor, şanzıman alt yapı, ıvır zıvır çoğu şey VW' nin.Adamlar kendi üretim güçlerini diğer markalara bölerek hem maliyetten kar ediyorlar hemde kendi parçalarını farklı markalar altında satıp para kazanıyorlar.Bence Skoda' nın büyümesi VW' nin işine gelir.

skoda büyümesin diyen yok zaten,VW araçlardan dolu opsiyonlu yapılmaz diyen var.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;202541
skoda büyümesin diyen yok zaten,VW araçlardan dolu opsiyonlu yapılmaz diyen var.
sadece amblemi farklı olan bir markanın aynı çatı altında hayatını devam ettirmesi aslında bir yandan iyi bir yandan kötü,kötü olması kendine has yapısının olmaması,her zaman üvey evlat muamelesi görmek,aynı zamanda iç güveyi olması bu markanın kamburlarındandır skoda markasının  yani.seat da hakeza.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Seat'a Skoda'ya yapılan yenilikler yapılmazsa Seat çok zor durumda kalır.Ki şuan Türkiye'deki satışlara göre öyle gözüküyor.Ama bu işler bana kalırsa sadece satış ile bitmiyor :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu nedır yenı bır mdel mı ney?? gerı kaldım glısmelerden :( buda mı d segmentı bır arac :S
« Son Düzenleme: 04 Mart 2011, 20:40:21 Gönderen: kerem61 »

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Bu resmin gerçekle alakası var mı, bilen var mı arkadaşlar???

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: turker;235341

Bu resmin gerçekle alakası var mı, bilen var mı arkadaşlar???
Kesinlikle şoplu bir foto zira direksiyonda o kadar rahat bir bayan hiç göremedim ben şimdiye kadar.:rm:

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;235362
Kesinlikle şoplu bir foto zira direksiyonda o kadar rahat bir bayan hiç göremedim ben şimdiye kadar.:rm:
:++::++::++:
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buna yakın bir şey olur.AutoBild bir foto koyuyorsa ona en yakın oluyor genelde.En güzel örnek Passat;

Adamlar bunu yayınladı,nerdeyse aynısı çıktı.
Neymiş ki o,Octaviamı?

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Can dediğine göre o veya benzeri birşey çıkarsa, harika olmuş farları biraz kısık yapmaları çok agresif bir görüntü bırakmış. :)
-------------------------------------------------