škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bi itiraf...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
COEUR, Erkek , 43 , İzmir

Ben de arabayla bi tur attırsaydım
Aydın-İzmir otoyolunda hız limitini aştığım için gişe çıkışında ceza yiyorum. Memur makbuzu keserken telsizden bir anons geliyor:''Kırmızı motosikleti alın, kırmızı motosikleti alın, o ne yaa hız 312 kilometreee...'' Kırmızı motosiklet geliyor, durduruyorlar. Memur soruyor. ''Ya hakkatten bu 312 yapıyor mu?'' Delikanlı:''Evet memur bey, Hayabusa bu, daha fazla da yapıyor!'' Memur:''Göster bakayım lan!'' diyerek yedek kaskı giyiyor ve yola çıkıyorlar. Merakla gelmelerini bekliyoruz. Bir süre sonra geliyorlar. Polis: ''Ya 10 dakikada Torbalı kavşağına gidip geldik haa,vay bee...'' diyor, çocuğu öpüp, ''Sana ceza yok lan zibidi, yavaş git bundan sonra haa!'' deyip gönderiyor. Biz de arkasından alkışlıyoruz zibidiyi!
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
süper ya :D:D:D:D Tam turkish policeman işi :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı vaskonx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Atmış arkadaş.Polis ekibi en az iki kişiden oluştuğunu biliyorum diğer arkadaş nerdeymiş..
O bir Skoda, O bir dev, Octavia A5  

:polis:

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslında olabilir böyle bi durum. her ınsan duydugu o hızı yasamak ısteyebılır.ve o hızı yasadıgındada emınım cok mutlu olmustur.
not:hayabusanın 360a kadar yolu var

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vaskonx;16186
Atmış arkadaş.Polis ekibi en az iki kişiden oluştuğunu biliyorum diğer arkadaş nerdeymiş..
diğer memur orada bekleyen zavallı sürücüye ceza kesiyor olmasın...:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
radara giren sürücüyü pek kolay kolay affetmezler ama ilginç...

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
bu ve buna benzer birçok şey duyuyoruz ve oluyor.benimde yunus bir arkadaşım var yapmadıgı yok.tam fırlama cinsinden.hep diyorum seni kim polis yaptı diye ama demekki içlerinden her çeşit çıkabiliyor
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;16199
bu ve buna benzer birçok şey duyuyoruz ve oluyor.benimde yunus bir arkadaşım var yapmadıgı yok.tam fırlama cinsinden.hep diyorum seni kim polis yaptı diye ama demekki içlerinden her çeşit çıkabiliyor

o yunuslar insanı çileden çıkarıyor yaa sorma benim adaş olmalarına rağmen okul çıkışı ufacık bi kavgaya damlıyolar direk tekme tokat daliyorlar
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 07yunus07;16365
o yunuslar insanı çileden çıkarıyor yaa sorma benim adaş olmalarına rağmen okul çıkışı ufacık bi kavgaya damlıyolar direk tekme tokat daliyorlar

di mi, bıraksınlarda millet birbirini güzel güzel rahatça doğrasın...

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
askerde trafik polisi bir kardşim vardı askere dinlenmeye geldim diyordu.:D ne olacak mesai kavramı yok ki.fazla mesaiden böyle vakaalar olabilir:D:D
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Halamın oğlu arkadaşıyla çakal kasa BMW de hız denemesi yapıyomuş araç modifiyeli 250 küsür bi şey vurmuşlardı yanlış hatırlamıyosam ilerde polis çevirmiş radara girmişler polis cidden bu eski araba 250 vuruyomu demiş evet demişler polis bi kerede benle yapalım demiş tamam demişler ve yapmışlar polisde bunlara ceza kesmemiş.(olay gerçektir)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya varya süratten ölenlere zerre kadar acımıyorum.Üzülmüyorumda.Hele hele sürat yüzünden kendisiyle beraber başkalarınıda götürmüşse ölüme o zaman bırak üzülmeyi aklma gelen bütün bedduaları okuyorum.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...