škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

IETT'ye de binilmez

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/17182711.asp?gid=373

Oha artık ya, memleketin çivisi çıkmış.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:ban::ban:

Sırf şu yüzdne ehliyetimi bir an önce alayım istiyorum.
Anamızı bacımızı kendimiz götürelim istedikleri yere.Sadece tecavüz değil,peçeli kadınlara bile yiyecek gibi bakan tipler dolu otobüslerde,minibüslerde.
Valla ister cahil deyin ister geri kafalı,bu devirde otobüs,minibüs bayan işi değil.Ben tanıdıklarıma kullandırtmıyorum.Kullanacaklarsada kendimde yanlarında oluyorum.
« Son Düzenleme: 04 Mart 2011, 15:22:45 Gönderen: Can »

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ulan bunları iyice bi dövecen sonrada gidip gömücen ormanamıdır nereye.Yada cayır cayır yakıcan.Ne la bu?

Ülkede can,mal, v.b güvenliğimiz kalmadı arkadaş.

Eskiden abilerimiz,ablalarımız,amcalarımız,dedelerimiz, ninelerimiz zamanında böylemiydi?
« Son Düzenleme: 04 Mart 2011, 15:56:07 Gönderen: skodam_1985 »
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı risk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu pisliği yapanlar IETT personeli değil ; IETT personelini taşıyan şirketin elemanları. Bildiğiniz personel servisi sürücüsü.

Çevrimdışı silver

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dünyanın Sonu Geliyor artık.İnsanlık ölmüş şu işe bak!
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Ülkeyi yasaklar diyarına dönüştüreceklerine , gerekene hakettiği cezayı verseler zaten yasakları kullanmaya gerek kalmaz ;)
Ama nerdeee !
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bunları iran da ki gibi milletin gözüönünde sallandıracaksın,hapishanelerde beslersen olacağı bu zaten.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sallandırmak yerine hapisaneleri düzenlemek gerek apo iti 5yıldızlı konforla yaşıyor hapisanede içeri atılan paşalar süründürülüyor..

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;203332
Sallandırmak yerine hapisaneleri düzenlemek gerek apo iti 5yıldızlı konforla yaşıyor hapisanede içeri atılan paşalar süründürülüyor..
ya ben paşalardan ziyade gasp,cinayet,hırsızlık,dolandırıcılık,tecavüz,iftira gibi ağır insanlık onurunu kırıcı,devlet düzenini yıkmaya çalışmak,silah çete kurmak,demokrasiyi silah zoruyla yıkmak veya teşebbüs etme suçlarıda dahil olmalı ve kim olursa olsun omuzunda yıldızda olsun sarı çizmeli mehmet ağa gibi yargılanmalı gerekirsede darağacına yollanmalıdır.Her 10 yılda bir darbe,postmoder muhtıra,haki renkli e-bildiriler olmamalıdır.AB standartlarında ki demokrasinin aynısından olmalıdır.Herkes eşit olsun ama apoletliler daha fazla eşit olmasın.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Derin mevzular bu konular abi ;)
Aman bi girersek çıkamayız vallahi :D
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arabistan gibi biyerlerini kesmek lazım...

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ankarada ego otobüsleri, özel halk otobüslerinde de öküz gibi bayana bakan tipler var serefsizler sanki kendi anaları bacıları binmiyor otobüse

2 yıl önce otobüste bir olaya sahit oldum, kızılaydan özel halk otobüsüne bindim  k.örene geliyorum otobüs tıklım tıklımdı k.örene yaklastık bayanın biri eliyle tutacaktan tutmus dengede durmaya calısıyr zarzor, adamın biri geldi kadının arkasına yaklastı normal duruyor 2-3 dk sonra otobüs yavas fren yapsa bile kadına abanıyordu üstne doğru kadında rahatsız oldu ama arkaya dönüp bakamadı bile utancından ve korkudan, hemen otobüsün arka tarafından olayın olduğu yere yürüdüm adama   -şöyle sen kenara cekilsene genis yer var- dedim sonra hemen düğmeye basıp indi birazda sesli söylemistim

Böyle serefsizler cok Allah anamızı bacımızı karımızı kız arkadasımızı böylelerinden korusun
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)