škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dertsiz başa dert, HIRSIZLIK (BMW'ye elveda)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hakacoco

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, allah başka dert vermesi, gene olan mala olmuş, hırsız dediğin gözünü karartmış kişidir Allah korumuş...
Aptallığın en büyük kanıtı, aynı şeyleri defalarca yapıp farklı sonuclar beklemektir.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ne kadar sevindim ya ufak tefek şeylerle atlattınız ya bunada şükür tabi karar sizin ama bence aracı satmak için bir sebep yok ortada çyle büyük bir hasar yok sonuçta iyi bir temizlikle devam edilebilir yola ama tabiki karar sizindir
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;208164
ne kadar sevindim ya ufak tefek şeylerle atlattınız ya bunada şükür tabi karar sizin ama bence aracı satmak için bir sebep yok ortada çyle büyük bir hasar yok sonuçta iyi bir temizlikle devam edilebilir yola ama tabiki karar sizindir

Abi arabaya kadın atıp ormanlık alanda bir pislik yapmış olabilirler,adam öldürüp çuvalla bagaja koymuş olabilirler vs vs.Bu tür lüks otomobilleri sağa sola gitmek için çalacaklarını sanmıyorum.Sonuçta arama kaydı var aracın ve yoldan saatte 2 tane geçer bunlardan.Bu kadar riskli bir aracı dolaşmak için çalmazar.Hemde çamurlar felanda var,ben kötü bi işe karıştırdıklarını düşünüyorum ne yalan söyleyeyim.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gözünüz aydın, adınıza gerçekten çok sevindim.Hırsızlar bulunursa ki inşallah bulunacak benimde selamımı söyleyin o şerefsizlere :sopa::sopa:
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi Gözünüz Aydın :).Ama aracı satın bana kalırsa.Dediğin gibi neler neler yapmıştırlar o arabada.
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı kevepsi

• Çekirge
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun hakancım, ister satın, ister kullanın... ama belliki bunlar gezmek için çalmışlar aracı, o zorlamalar ve kirletmeler de zengin düşmanlığı... ib..'nin evlatları sindiremiyorlar iyi arabayı!!!
Teori ayrııııı, pratik ayrııııı... :kyf:

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kevepsi;208209
Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun hakancım, ister satın, ister kullanın... ama belliki bunlar gezmek için çalmışlar aracı, o zorlamalar ve kirletmeler de zengin düşmanlığı... ib..'nin evlatları sindiremiyorlar iyi arabayı!!!
Sağolasın Ömer'im. Araç bugün Kosifler'e çekildi. İb..'nin evlatları epey kilometre yapmışlar. Hatta yağ seviyesi -380km götseriyor. (Araç çalınamdan önce yağ değişimi için 2000km gösteriyordu.)
Çalanlar mı yaptı yoksa daha sonra çalmaya kalkışanlar mı bilemem ama sol arka kapıda ufak bir gamze var, sol arka çamurlukta da aynı şekilde ufak bir gamze var. Ön tampon altı lip (karlık) zarar görmüş, bagaj havuzu alttan darbe almış, arka tampon alttan çok az kastırılmış. Sürücü kapısı direğinde 2-3 adet çapak var, sunroof da sürücü kapısı tarafına doğru 0.5mm kadar havada...
Komple kilit sistemi değişecek, cam değişecek...vs vs vs
15-20 gün serviste yatar dediler, kilit ve anahtarların değişimi için parça gelecekmiş...
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SubaruOutback;208239
...Çalanlar mı yaptı yoksa daha sonra çalmaya kalkışanlar mı...
Bu ne demek?:blm:

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;208244
Bu ne demek?:blm:

Şu demek Uğur'cum :)

Abicim çalanlar aracı çamura saplamışlar kapılarıda kilitleyip gitmişler, Jandarma'da 2 gündür aracı görüyormuş, 2.günde aynı yerde görünce üzerindeki plakalı sorgulatmış bakmış plakalar başka araca ait onlarda hemen parka çekmişler.
Bu 2 günlük boşlukta muhtemelen başka hırsızlarda alarm ötmesin diye camı kırıp kapı açmak yerine sağını solunu kurcalamışlar.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SubaruOutback;208248
Şu demek Uğur'cum :)

Abicim çalanlar aracı çamura saplamışlar kapılarıda kilitleyip gitmişler, Jandarma'da 2 gündür aracı görüyormuş, 2.günde aynı yerde görünce üzerindeki plakalı sorgulatmış bakmış plakalar başka araca ait onlarda hemen parka çekmişler.
Bu 2 günlük boşlukta muhtemelen başka hırsızlarda alarm ötmesin diye camı kırıp kapı açmak yerine sağını solunu kurcalamışlar.
Tövbeee!!! Arabanın başına gelenlere bak yahu!

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;208250
Tövbeee!!! Arabanın başına gelenlere bak yahu!

Sorma ya, işte bu sebepten allah kimsenin başına böyle olay vermesin. O kadar özen gösterdiğim aracın içi dışı çamur, her yer cam kırığı, birde parmak izi almak için toz dökmüşler, öff 1 hafta temizlesen anca çıkar kirler.