škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dertsiz başa dert, HIRSIZLIK (BMW'ye elveda)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Allah belasını versin böyle insanların.. Aslında polis bunu çok rahat bulur.. O saatlerde çevredeki kameralar incelenir.. Otoban girişlerine haber salınır.. Clio Symbol değil ya. Siyah renk 2008 bir BMW.. saatte kaç tane geçecek..

Bizim de geçenlerde Skoda Fabia'sını açmışlar ve okula ait laptop ve sinevizyon gibi cihazları çalmışlardı.. Arkadaş çok güç durumda kalmıştı..

Yakalayacaksın bunları.. Tek elini keseceksin.. Bak bakalım bir daha oluyor mu?

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok geçmiş olsun...

umarım araca zarar verilmemiş bir şekilde en kısa zamanda bulursunuz...

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun bu hıssı ıyı bılırım yakın zamanda benım aracımında ıcınden elektronık cıhazları ve gozlugumu çalmışlardı.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Al işte,az önce ananemdeydik,kadın bizle beraber aşağıya indi çay içmeye.Biz eve döndük,şimdi arıyor eve hırsız girmiş.
Vallahi çivi mivi kalmadı memlekette.

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hakan abi gecmis olsun :(

valla etraf pislik dolu

Can kardesim sana ve ailenede gecmis olsun
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah yardımcınız olsun İnşallah bulunur araç çok geçmiş olsun,benim enişteninde başına gelmişti işine yarıcak şeyleri söküp arabayı 5-6km yakınlardaki bir yola bırakmışlardı, iş polislere kaldı şimdi. Benim büyükannemede 3 kere girdi hırsız kadın korkuyor 80 küsür yaşındaki bir kadının evine giriyolar,bişey bulamayıp gidiyolar tabi bir yakalayabilsem....
-------------------------------------------------

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mxdemirel;203781
hakan çok çok geçmiş olsun..
inşallah tez zamanda hayırlı haberler alırsınız...

Malum bereli , gözlüklü mü değil mi belli olmayan hayvan da Allahından bulsun..

Sağaolasın, Allah onun eline ayağına dolandırsın, demekten başka birşey gelmiyor içimden.

Alıntı yapılan: bekoo;203784
çok geçmiş olsun Hakan. Denildiği gibi ailenede  zarar verebilirlerdi. Kasko inş. Ruhsat üzerinde olmasından bi kıllık  çıkarmaz. Burada bayii bi arkadaşımın başına gelmişti ruhsat üzerinde  olmasından dolayı başını ağrıtmışlar. İnşallah kaskodan falan bi sorun  yaşamazsınız...

Sağol Bektaş, kasko Allianz'dan, kıllık çıkartacaklarını sanmıyorum, neticede iş anlamında da çalıştığımız bir firma.

Alıntı yapılan: rayen;203787
Geçmiş olsun.
Teşekkür ederim .

Alıntı yapılan: Colt54;203793
Allah belasını versin böyle insanların.. Aslında  polis bunu çok rahat bulur.. O saatlerde çevredeki kameralar incelenir..  Otoban girişlerine haber salınır.. Clio Symbol değil ya. Siyah renk  2008 bir BMW.. saatte kaç tane geçecek..

Bizim de geçenlerde Skoda Fabia'sını açmışlar ve okula ait laptop ve  sinevizyon gibi cihazları çalmışlardı.. Arkadaş çok güç durumda  kalmıştı..

Yakalayacaksın bunları.. Tek elini keseceksin.. Bak bakalım bir daha oluyor mu?
Valla, bana kalsa arka çeki kancasına ayaklarından bağlayıp sokaklarda gezdiririm de yakalanır mı yakalanmaz mı orası da muamma.
Ben polise mobeseden bulamazmısınız dediğimde, mobese olsa ne işe yarayacak ki dedi, ben de diyecek birşye bulamadım.
O değilde olay yeri inceleme, hırsızlık masası, oto hedehödösü polisler eve geldiğinde hepsi de araçta gps takip sistemi var mı diye sordu. Ulan o sistem olsa zaten, çoktan ben herifin icabına bakardım. Keşke babamın aracın içinde bıraktığı telefonun sim kartı farklı olsaydı, şu an gene herifi enselemiştik.

Alıntı yapılan: Birkan;203831
çok geçmiş olsun...

umarım araca zarar verilmemiş bir şekilde en kısa zamanda bulursunuz...
Sağolasın birkan.

Alıntı yapılan: gmmert;203843
geçmiş olsun bu hıssı ıyı bılırım yakın zamanda  benım aracımında ıcınden elektronık cıhazları ve gozlugumu  çalmışlardı.
Teşekkür ederim, size de geçmiş olsun.

Alıntı yapılan: Can;203854
Al işte,az önce ananemdeydik,kadın bizle beraber  aşağıya indi çay içmeye.Biz eve döndük,şimdi arıyor eve hırsız girmiş.
Vallahi çivi mivi kalmadı memlekette.
Geçmiş olsun Can :(
Valla memlekette çividen çok hırsızı koruyan kollayan yasalar oldukça bu herifler rahat rahat her eve girer çıkar.

Alıntı yapılan: yasin90;203868
hakan abi gecmis olsun :(

valla etraf pislik dolu

Can kardesim sana ve ailenede gecmis olsun
Sağolasın Yasin.

Alıntı yapılan: gokcen59;203873
Allah yardımcınız olsun İnşallah bulunur araç çok  geçmiş olsun,benim enişteninde başına gelmişti işine yarıcak şeyleri  söküp arabayı 5-6km yakınlardaki bir yola bırakmışlardı, iş polislere  kaldı şimdi. Benim büyükannemede 3 kere girdi hırsız kadın korkuyor 80  küsür yaşındaki bir kadının evine giriyolar,bişey bulamayıp gidiyolar  tabi bir yakalayabilsem....
Gökçen sağolasın. Büyükannenizi bence yanınıza alın. Gerçi bizimkiler öyle yaptı da ne oldu, anneannem'de bizimkilerle, kadıncağız 87 yaşında, uykusuda çok hafif, ya bu adamla evin içinde karşılaşsaydı, adam da anneannem'e birşey yapsaydı bende kesin kayış kopardı.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı AimLeSs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun..:(

Benim yakın bir arkadaşımın başına da aynı olay gelmişti. Gece evden anahtar alınıp araç çalınmıştı. Kasko konusunda bir sıkıntı olmamıştı. Sadece kasko şirketiyle araç değerine ilişkin çingene pazarlığı yapılmıştı. Umarım siz de sorun yaşamazsınız.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AimLeSs;203892
Çok geçmiş olsun..:(

Benim yakın bir arkadaşımın başına da aynı olay gelmişti. Gece evden anahtar alınıp araç çalınmıştı. Kasko konusunda bir sıkıntı olmamıştı. Sadece kasko şirketiyle araç değerine ilişkin çingene pazarlığı yapılmıştı. Umarım siz de sorun yaşamazsınız.

Sağolasın Emre.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun . İnş En kısa sürede kaskodan paranızı alırsınız.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackbird;203918
Geçmiş olsun . İnş En kısa sürede kaskodan paranızı alırsınız.

Sağol Gökhan

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;203959
Sağol Gökhan

olacak iş değil..! geçmiş olsun!
bu bir sektör maalesef,aracı çalanından o aracı aklayanına kadar!
allah hepsinin belasını versin,allahsız kitapsız,mal düşmanları.
böyle adi olaylar için şeriat hükümleri uygulanmasını hep istemişimdir.
Adam mı öldürdün,sen de ölüsün,
elinle çaldın aşırdın,koparırlar ellerini,
bunun gibi...
Böyle adi olaylar(soygun,gasp,tecavüz,tehdit) bozulan gelir dengesizliğinden kaynaklanıyor.Adam bir bok değil,kaybedeceği hiçbir şey yok,savruluyo oradan oraya!bunu alıyolar çeteye katıyorlar,sonra suç makinesi adeta.
Toplumun çivisi çıktı,herkes kendini kurtarmaya çalışıyor;gemisini yürüten kapran misali ama oysa,eskiden ne iyiydi mahalleli el birliği yapar,aforoz ederdi öyle aileleri.poliste elinize sağlık derdi.şimdi,yolda yürürken ne idüğü belirsiz adam sana kimlik soruyor,ne oldu dersen,kimsin,nesin,götürüyolar merkeze,dağıtıyolar oranı buranı,sonrası biz yapmadık,kendi kafasını duvara vurdu oluyorsun,kameralar bozuk kayıt yapmıyor oluyorsun!o aforoz edilen aileler için de;aman biz bulaşmayalım,diyor polislerimiz!
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı aliergun

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.hobbyrc.com

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aliergun;203972
geçmiş olsun. Arabada çok bakımlıymış üzüldüm.

Sağol Ali :(

Çevrimdışı hititman

• para koleksiyoneri
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Büyük geçmiş olsun. Ya hırsızlık o kadar kötü birşey ki çoğu durumda kredi çekiyorsun öderken sıkılıyorsun gözün gibi bakıyorsun ondan sonra şerefsizin biri ya geliyor çiziyor boydan boya ya da böyle utanmadan arlanmadan binbir emeğini çalıyorlar sanki bahçeden armut elma çalar gibi Allah herkesi korusun böylelerinden gerçekten ben görsem o hırsızları varya ne yaparım bilmiyorum en kötü durum ise bazen başkaları bana dokunmayan yılan bin yaşasın der gibi gördükleri halde susuyorlar sanki ilerde kendi başına gelmeyecek gibi.