škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dertsiz başa dert, HIRSIZLIK (BMW'ye elveda)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hititman;204002
Büyük geçmiş olsun. Ya hırsızlık o kadar kötü  birşey ki çoğu durumda kredi çekiyorsun öderken sıkılıyorsun gözün gibi  bakıyorsun ondan sonra şerefsizin biri ya geliyor çiziyor boydan boya ya  da böyle utanmadan arlanmadan binbir emeğini çalıyorlar sanki bahçeden  armut elma çalar gibi Allah herkesi korusun böylelerinden gerçekten ben  görsem o hırsızları varya ne yaparım bilmiyorum en kötü durum ise bazen  başkaları bana dokunmayan yılan bin yaşasın der gibi gördükleri halde  susuyorlar sanki ilerde kendi başına gelmeyecek gibi.

Kimisi derki karşılaşınca gıkını çıkartma, niye, vay efendim silahı  vardır veya efendim elinde bıçak vardır. Ulan bende silah olmadığı ne  malum, bu herif o cesareti nereden buluyor. Belki bende M&P45 var,  çekip herifi vuracağım belki ben iyi derecede dövüş sanatları biliyorum,  herifi 4. kattan aşağıya atacağım, geberip gidecek. Zaten ne oluyorsa  bu aman dokunmasın bana demekten oluyor.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı bekoo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hakan vurmakta çözüm değilki bide adam yerine koyup devlet avukat tayin ediyor, bide adam ölürse hapis yatıyosun, kanunlardaki bu boşluklar ne zaman dolucakki, iyice cılkı çıktı ülkenin dünyanın, tecavüzler hırsızlıklar aldı başını gidiyo, abzurt abzurt sapık konulu diziler yok yengesiyle yok ablasının kocasıyla daha neler neler ???

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bekoo;204007
Hakan vurmakta çözüm değilki bide adam yerine koyup devlet avukat tayin ediyor, bide adam ölürse hapis yatıyosun, kanunlardaki bu boşluklar ne zaman dolucakki, iyice cılkı çıktı ülkenin dünyanın, tecavüzler hırsızlıklar aldı başını gidiyo, abzurt abzurt sapık konulu diziler yok yengesiyle yok ablasının kocasıyla daha neler neler ???

Valla yatak odasında hırsızı yakalarsan atış serbest.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;204008

Salonda alnının çatından vurup yatak odasına sürüklesek?

(Ciddiyim)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;204005
Kimisi derki karşılaşınca gıkını çıkartma, niye, vay efendim silahı vardır veya efendim elinde bıçak vardır. Ulan bende silah olmadığı ne malum, bu herif o cesareti nereden buluyor. Belki bende M&P45 var, çekip herifi vuracağım belki ben iyi derecede dövüş sanatları biliyorum, herifi 4. kattan aşağıya atacağım, geberip gidecek. Zaten ne oluyorsa bu aman dokunmasın bana demekten oluyor.
:+1::+1::+1: Abi tamamen katılıyorum.O şerronun kaybedecek birşeyi yoksa benimde yok o zaman.Hem onda ne varsa bundan banane.Belkide bendede var:ok:.

Alıntı yapılan: dgn;204011
Vinetlede kan izlerini temizleriz.
Gider gömeriz ormana ;)

Alıntı yapılan: SubaruOutback;204008
AAA doğru.Öyle birşeyde çıktı dimi.O zaman tamam.Ama bu seferde korkudan yatak odasına girmez bunlar.

Ama ciddiyim gerçekten, şimdi bu hırsız yatak odasına girdi diyelim, bizde onu vurduk, hapis filan yatıyomuyuz?
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun :( çok can sıkıcı bir durum tabi :( Allah beterinden hepimizi korusun.
Ruhsat arabada bırakılmamalı asla, her zaman yanınızda taşıyın. Kasko varsa zaten en kötü ihtimal ödeme yapacaktırlar lakin çalınma şeklinden dolayı ciddi prosedür ve araştırma yapacaklardır mutlaka. Hem anahtar yok hemde ruhsat yok çünkü. İşin o kısmı biraz sürünmece olabilir:(

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sokaktakı aracı calmayı bırak guvnlıgı atlatıp ıcerı gırmıs aracı calmıs guvnlıgede selam vermıs..valla çok daş.. hırsızmıs..

gecmıs olsun nedıyelım en kısa zamanda bulunur ıns..

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;204043
AAA doğru.Öyle birşeyde çıktı dimi.O zaman tamam.Ama bu seferde korkudan yatak odasına girmez bunlar.

Ama ciddiyim gerçekten, şimdi bu hırsız yatak odasına girdi diyelim, bizde onu vurduk, hapis filan yatıyomuyuz?

elinde bıçak veya benzeri öldürücü veya yaralayıcı bir cisim olması lazım. Yoksa ciğeri beş para etmezi vurdun diye 20 yıl yersin.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;204120
elinde bıçak veya benzeri öldürücü veya yaralayıcı bir cisim olması lazım. Yoksa ciğeri beş para etmezi vurdun diye 20 yıl yersin.
Sorun değil abi.Eline kullanılmadık bıçak yerleştiririz.Ama bu hırsızlar boş olmazlar zaten.Muhakkak silah,bıçak filan vardır.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;204122
Sorun değil abi.Eline kullanılmadık bıçak yerleştiririz.Ama bu hırsızlar boş olmazlar zaten.Muhakkak silah,bıçak filan vardır.

Ya adam eve girmeye göze almış, gözünü zaten karartmış, boş gezecek değildir.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;204129
:+1::+1:

Öyle bir durumda 2 seçenek var.

1.si uyuyo olmam ( en iyisi bu alsın ne alcaksa)

2.si En iyi zamanı kollıyıp arkasına bir cisim ile vurmak (sopa,v.b)

Bu 2sinden birisi olursa güvendeyiz demektir.

Ama en garantisi uyuyo olmak böyle bir durumda.Hırsızı görürsem o zaman uyku sersemi yapacaklarımdan ben  sorumlu değilim :sopa::sopa::sopa::sopa::sopa:

Çevrimdışı iowa

• Çekirge Çırağı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan'ım geçmiş olsun kardeşim. Yapacak çok birşey yok aslında. Arabayı bahsettiğin olaylara karıştırmadan parçalara ayırmışta olabilirler. Neyse Allah hayırlısını versin. Annene babana veya aynı evdeyse yenge hanımın canına bir zarar gelmemiş ya. Allah sabır versin kardeşim.
Sınıftaki çocukların karşısında öğretmen:sopa:, buradaki ustaların karşısında ise öğrenciyim...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;204129

Çok basit yatak odasına çekiceksin bam bam iki tane kafasına sıkıcaksın olay bitmiştir:ok:

Çok geçmiş olsun konuyu yeni okudum hiç kafanıza takmayın illaki kaskonuz vs vardır önemli olan arabanın çalınması değil ev halkına zarar vermemiş olması.. Umarım bundan sonra evi biraz daha güvenli hale getirirsiniz anneniz babnızda huzurlu olmuş olur site güvenliğine güvenerek yaşıyorsanız işiniz var çoğu gece yatıp uyur kendinde bile olmaz büyük ihtimal o zaman da uyku sersemiydi :)