škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arabada Telefon İle Konuşmak

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tavisye edebileçeğiniz kulaklık kullanmadan şirket arabamda kablosuz bağlantı ile konuşa bileceğimiz bir cihaz var ise tavsiyelerinizi bekliyorum. :+1:

Protesto Amaçlı İmzalarımıza Resimi Ekliyelim Lütfen!

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Parrot marka bluetooth ile çalışan cihazlara bakmanızı öneririm.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Powolper;204128
Tavisye edebileçeğiniz kulaklık kullanmadan şirket arabamda kablosuz bağlantı ile konuşa bileceğimiz bir cihaz var ise tavsiyelerinizi bekliyorum. :+1:
aracınız hangi model alt yapısı varmı veya her araçta yapılabilir mi bu sistem?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;204693

Bildiğim kadarıyla cep telefonu ile bağlantı kuracağı için aracın altyapısının bir önemi yok. Yani bluetooh u olan her telefon ile kullanılabilen bir sistem ve gerçekten gerekli.
Araba sürerken tel ile konuşmak inanılmaz dikkat dağınıklığına yol açıyor gözlemlediğim kadarıyla. Hele bide konu hararetli ise:knp:

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;204693

Aracın alt yapısı çok önemli değil sonuçta şirket aracı :). Direksyona takılan cihazlar var diye duydum sizden öneri istedim. Parrot'a baktığım zamanda hoşuma giden ürünler oldu. Büyük ihtimalle Parrot alıcam.

Protesto Amaçlı İmzalarımıza Resimi Ekliyelim Lütfen!

fabialife

• Ziyaretçi
bluetooth özellikli navigasyon cihazı olabilir. ben 250 liraya 5" pirinha fuga aldım ama buletooth özelliğini arabada hiç denemedim.
telefonla eşleştiği zaman bütün rehberi alıp kayıt ediyor, arama yapıyor, aramalara cevap veriyor evde denedim ama arabada denemedim. arabanın radyosuna bağlanıp navigasyon daki müzikleri radyodan dinleyebiliyorsun.
hem navigasyon amaçlı kullanılabilir, seyyar olduğu için istediğin zaman söküp alırsın veya başka arabaya aktarırsın.

Gearbox

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fabialife;205288
bluetooth özellikli navigasyon cihazı olabilir. ben 250 liraya 5" pirinha fuga aldım ama buletooth özelliğini arabada hiç denemedim.
telefonla eşleştiği zaman bütün rehberi alıp kayıt ediyor, arama yapıyor, aramalara cevap veriyor evde denedim ama arabada denemedim. arabanın radyosuna bağlanıp navigasyon daki müzikleri radyodan dinleyebiliyorsun.
hem navigasyon amaçlı kullanılabilir, seyyar olduğu için istediğin zaman söküp alırsın veya başka arabaya aktarırsın.

aynen bendede navigasyon cihazı vara arabada duruyor telefonumu bağlıyorum. hiç sıkıntı yaşamadım bu güne kadar ses netliği güzel.

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araç ile seyir halinde iken her ne şekilde olursa olsun telefon ile konuşmak son derece tehlikelidir. Kazaya davetiye çıkarır. Üç şeritli yolda kaç sürücüyü korna çalarak ikaz etmişimdir hatırlamıyorum bile. Uyarmasam adam resmen çarpacak. Bir şey değil durduk yerde başkalarının da canını yakmış olacak. Kurallara uyalım,uymayanları uyaralım. :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen çarşamba ortaca merkezden bi vatandaş vw cady ile kaza yapmış park halinde ki bir kamyona arkadan çarpmış telefonla konuşurken,hanımın yüzüne dikiş atılmış ama kendisinin çenesi ve burnu kırılmış komadaymış eleman.Telefonla konuşmak hayatımıza maloluyor yani onun için telefonla konuşanlar bu tarz sistemleri kullanması gerekiyor.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ