škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

vrs görünümlü 1.4 atmosferik

B.fabia · 50 · 14992

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çoguna eziklik gibi gelebilir ama 1.4 ambiate dinamik aracımda küçük ayrıntıların olması beni mutlu edecek. mesela ön panjurda güzel bi rs logosu hoş olurdu. ama sadece o logoyu bulamıyorum. ebay vs sitelere baktık ama bulamadım. yardımcı olabilecek var mı? tampona mudahale olmasaydı difizör de takabilirdim.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;204202
çoguna eziklik gibi gelebilir ama 1.4 ambiate dinamik aracımda küçük ayrıntıların olması beni mutlu edecek. mesela ön panjurda güzel bi rs logosu hoş olurdu. ama sadece o logoyu bulamıyorum. ebay vs sitelere baktık ama bulamadım. yardımcı olabilecek var mı? tampona mudahale olmasaydı difizör de takabilirdim.

Vallahi bence eziklik değil, çok güzel işçiliklerle çok güzel eserler ortaya çıkıyor.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;204205
Vallahi bence eziklik değil, çok güzel işçiliklerle çok güzel eserler ortaya çıkıyor.

haklısın. tampon konusunda güzel çalışmalar yapanlar var. logo ise bulamıyorum.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
orijinal bir şey olsun derseniz arkaya difüzör öne rs tampon yapılabilir. tuzlu olur ama güzel olur kesinlikle.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buyrun buraya bi bakın:

http://www.superskoda.com/

Servistende temin edebilirsiniz ama fiyatları biraz tuzlu oluyor :)

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
estağfurullah ne ezikliği gayet şık duruyor vrs ekipmanları :)
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
TR de ciddi pahalı ben arka octavia losogu ve altına VRS arması için fiyat almıştım 75 tl demiştir servis siz düşünün artık..

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
75 tl güzel fiyat. çok fazla oynamadan küçük ayrıntılarla uğraşmak istiyorum. tabi küçük şeyler ithal olunca pahada agır oluyo.vay anasını diyorum.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;204215
75 tl güzel fiyat. çok fazla oynamadan küçük ayrıntılarla uğraşmak istiyorum. tabi küçük şeyler ithal olunca pahada agır oluyo.vay anasını diyorum.

Ben size difüzör,eksoz ucu ön arka vrs amblem 4300 k xenon tavsiye ederim çok fark ettirecektir :)

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
4300 artık hep aklımda. tüm arkadaşlar okadar çok tavsiye ettiler ki unutamam. ön arka rs amblem nerden bulabilirim? superskodaya bakıyorum ama daha çok arıcam heralde

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;204220
...ön arka rs amblem nerden bulabilirim?...
http://www.sahkanotomotiv.com

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;204220
4300 artık hep aklımda. tüm arkadaşlar okadar çok tavsiye ettiler ki unutamam. ön arka rs amblem nerden bulabilirim? superskodaya bakıyorum ama daha çok arıcam heralde

Şahkan oto veya supeskoda.com sitesinden almak mümkün.

Çevrimdışı BuRZuM0765

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence Logo değil de difizör, egzos ucu, plaka çerceve iptali,plaka yazı kalınlaştırma, belki paçalık,  zenon far, kapı eşik çıtası, camlara açık film, farklı renk tavan(Kırmızı ise beyaz ya da siyah iyi gidiyor) arka plaka, torpido, bagaj ve araç içi okuma lambaları için beyaz led aydınlatma, 16" 17" jant, imkan varsa aracı alçaltmak, disk kaliper boyama...vb. uygulamalar daha özgün bir ifade olur diye düşünüyorum. Tabi karar sizin :rolleyes:
İyi forumlar dilerim :ok:
[SIGPIC][/SIGPIC]1.2 HTP Ambiente Dinamik
Kapuçino Bej

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şöyle 17lik janta ince yanak bi lastik fena olmazdı. ama ülkemizin yolları buna pek elverişli degil. zorlar mı arabayı sizce 17lik ya da 16lık? bir süre sonra şanzımanı zorladıgını söylemişti vw özel servisteki ustam

efe_38

• Ziyaretçi
eziklik değil tam tersine güzellik olur :) ne golfler var bomboş 1.6,fakat adam bir yaptırmış gtidan tek farkı motoru,millet dönüpte bakıyor :)

fabiaya ise xenon,rs amblem,rs jant,siyah yada beyaz folyo tavan vs. güzel gider ayrıca egzoz sesi seviyorsanız abartısız bir performans egzozu taktırırsınız hem ses hem güzellik olur :)