škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SuperB Foto Galeri..

baba63 · 109 · 47098

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı baris3000

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;207832
o beklemek çok zor...:(

8 haftaydı benim 3 haftam kaldı..bir haftada rotar yapsa diyelim 4...

18 ‘’ Luna Alaşımlı Jantlar
Solar Sunroof
B Sutünundan itibaren arka koyu camlar
Arka Yan Hava Yastıkları
Diz Hava Yastıkları
Bolero Tipi Dokunmatik Ekranlı 6’lı CD Değiştiricili Radyo CD Mp3 Çalar
Isıtmalı Ön Cam Püskürtücüleri
Ses Sistemi (10 Hoparlör ve dijital ekolayzer)
Isıtmalı Ön ve Arka Koltuklar
Glamour Tam Deri Döşeme (Bej)
Dokuma Halı Paspaslara Entegre Ayak Dayama Yükseltisi

baba93 kardeş Ses Sistemi (10 Hoparlör ve dijital ekolayzer) ses kalitesi olarak nasıl benim ford focusumda sony 7+1 ses sitemi var gayet başarılı superb eleganceye geçince hayal kırıklığına uğrarmıyım acaba bir de columbus almasak sadece bolero dokunmatik ekranlı sistemde park assist yaparken bolero ekranında park sensörü mesafelerini gösteriyor mu bigisi olan varmıdır acaba?

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baris3000;258675
baba93 kardeş Ses Sistemi (10 Hoparlör ve dijital ekolayzer) ses kalitesi olarak nasıl benim ford focusumda sony 7+1 ses sitemi var gayet başarılı superb eleganceye geçince hayal kırıklığına uğrarmıyım acaba bir de columbus almasak sadece bolero dokunmatik ekranlı sistemde park assist yaparken bolero ekranında park sensörü mesafelerini gösteriyor mu bigisi olan varmıdır acaba?

Ben de Ghia Focus' tan Superb' e geçmiş birisiyim. Focus' taki sony ses sistemi daha kaliteli, seste fark var fakat superb tekinde de hayal kırıklığına uğramıyorsun. Kötü değil yani, iyi fakat sony gibi değil.

2. sorun için de cevap vereyim; mesafe göstermiyor.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com

Bende Passat B6'dan SuperB'ye geçmiş biri olarak SuperB'nin ses sisteminden memnunum..Passat'tan daha iyi..SuperB'nin normal ses sistemi nasıl bilemiyorum ama ben opisyonlu olan ses sisteminden memnunum..Bolero ekranda da park asistte park sensörü mesafelerini gösteriyordu..Ben Columbus'a geçiş yaptım..Columbus'a geçmemin nedeni TV ve Kafalıklara ekran takmak istemem..Az birazda navigasyon için..

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umitaltindas;226908
arkadaşlar moka kahve kullanan yokmu hiç resim yollasa renkten memnunmu yorum yapsa

Dostum benim araba moka kahve, fotoğrafları da var fakat yükleyemedim maalesef, istersen bir email adresine göndereyim sen yükle.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fastbreak79;258713
Dostum benim araba moka kahve, fotoğrafları da var fakat yükleyemedim maalesef, istersen bir email adresine göndereyim sen yükle.
http://www.hizliresim.com/
Yukarıdaki adrese girip dosyayı seçip ardından "orijinal boyut" yazan kısımdan 640×480 seçeneğini seçtikten sonra "yükle butonunu tıklayın. Sayfa değiştiğinde gelen linklerden "forum kodu" yazanını kopyalayıp buraya yapıştırırsanız burada da görüntüleyebilirsiniz fotoğrafları.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;258740
http://www.hizliresim.com/
Yukarıdaki adrese girip dosyayı seçip ardından "orijinal boyut" yazan kısımdan 640×480 seçeneğini seçtikten sonra "yükle butonunu tıklayın. Sayfa değiştiğinde gelen linklerden "forum kodu" yazanını kopyalayıp buraya yapıştırırsanız burada da görüntüleyebilirsiniz fotoğrafları.

Teşekkürler...

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada renk olarak bence yakışan bir renk fakat en güzel renk mi, bence hayır.

Genelde siyah gibi görünüyor, güneşli havada kahve tonu olduğu belli oluyor. Bej rengi iç döşemeyle güzel göründüğünü düşünüyorum, tabii ki tüm koyu renklerde olduğu gibi kiri fazla gösteriyor. Sorularınız olursa cevaplayabilirim.

Çevrimdışı cafer superb

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cafer superb;259020
acil egzost çıkışı lazım bu arabaya

işte ben de o yüzden bakıyorum da bulamıyorum uygun fiyata birşey :) O da olsa şekil güzel olacak.

Çevrimdışı cafedip

• Çaylak
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçenlerde aracıma cam filmi ve detaylı iç temizlik yaptırmıştım. Resimleri paylaşayım dedim.

Çevrimdışı Burakurt1992

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Burakurt1992;263273
neden TR de led stoplar yok arkadaş ya

2012 22. haftadan sonra muhtemelen facelift Superb'de ön ve arkada ledler göreceğiz gibime geliyor.
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2011, 23:23:44 Gönderen: rumiexile »

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;273392
2012 22. haftadan sonra muhtemelen facelift Superb'de ön ve arkada ledler göreceğiz gibime geliyor.

Maşallah hoca,kadın-doğum uzmanı gibi konuştun:++::++:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı Burakurt1992

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;273416
Maşallah hoca,kadın-doğum uzmanı gibi konuştun:++::++:

hocam demişse bişey biliyordur da demiştr boşa konuşmaz inş gelirde bizde alırız birer çift hocamla demi hocam ?

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada facelıft superb de demıs.tek yenılık farlar olmayacak demektır