škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Zamanın getirebileceği en güzel yerdeyiz (Düğün var :))

mygokhan · 110 · 30821

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;215414
Emin ki o çeyiz denilen şeyin içindekilerin bir çoğunu yıkayıp ütüleyecek ama hemen hemen hiç bir zaman kullanmayacaktır.
Her Türk ailesinin evinde yer alan vitrinde mutlaka süt takımı vardır. İllaki alınır ama asla bir Türk ailesinin onlarla süt içtiği görülmemiştir.

Mantıklı :ok: Birde evde gümüşlük diye bir köşe vardır orayıda hiç anlamıyorum gereksiz :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[YOUTUBE][/YOUTUBE]
Emin ki o çeyiz denilen şeyin içindekilerin bir çoğunu yıkayıp ütüleyecek ama hemen hemen hiç bir zaman kullanmayacaktır.
Her Türk ailesinin evinde yer alan vitrinde mutlaka süt takımı vardır. İllaki alınır ama asla bir Türk ailesinin onlarla süt içtiği görülmemiştir.

Aynen öyle valla :++: Bilmiyorum bir sürü şey var..Göreceğiz :)
Aslında gereksiz almamda diyemiyorsun, zira bak ayşe hanım kızına almış koymuş, koyuluyo koyuluyor bizde alıp koyalım..:D Böyle oluyor bu işler :D

Alıntı yapılan: kadir_;215435
Mantıklı :ok: Birde evde gümüşlük diye bir köşe vardır orayıda hiç anlamıyorum gereksiz :D

Heh! artık onu aştık biz :D Almadık ondan..Gerçi modası geçmiş ondan da olabilir :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı maytem

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;215438
...gereksiz almamda diyemiyorsun, zira bak ayşe hanım kızına almış koymuş, koyuluyo koyuluyor bizde alıp koyalım...
Bir gün o Ayşe Hanım kayışı kopartacak ve o gümüşlük denen zımbırtının en görünen yerine insan dışkısı koyacak dumanı üstünde. Bakalım o zaman da aynısı denecek mi?:kiki:
Alıntı yapılan: mygokhan;215438
Heh! artık onu aştık biz :D Almadık ondan..Gerçi modası geçmiş ondan da olabilir :D
Kesin modası geçmiştir. Modası geçince de Ayşe Hanım kızına aldırmamıştır. E Ayşe Hanım almayınca siz niye alasınız ki.

Kıskanıyom Ayşe' yi tarikat lideri gibi. Ne dese yapılıyor.:rm::hanz:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;215638
Bir gün o Ayşe Hanım kayışı kopartacak ve o gümüşlük denen zımbırtının en görünen yerine insan dışkısı koyacak dumanı üstünde. Bakalım o zaman da aynısı denecek mi?:kiki:

Kesin modası geçmiştir. Modası geçince de Ayşe Hanım kızına aldırmamıştır. E Ayşe Hanım almayınca siz niye alasınız ki.

:++::++::++::++::++::++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;215638

Alıntı yapılan: mygokhan;215675
:++::++::++::++::++::++:
Bu aralar Youtube' da Mandıra Filozofunu çokça seyrettim, bir garip oldu cümlelerim de.:rm::hanz:

berfin.meb

• Ziyaretçi
Zaman geldi demektir.   :)
Sayın paris, sayın mygokhan ve sayın maviş  nasıllar ?

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah mesud etsin...sıhhat ve afiyetler dilerim

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

fabialife

• Ziyaretçi
Gökhan'ım tekrar gönülden tebrik ediyor, sağlık ve mutluluk dolu uzun bir yaşam diliyorum.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah mesut bahtiyar etsin Gokhanım,
1 ay öncesinden gelis planlarını yapmıstım, hatta navigasyona dügün salonunun adresini bile kaydettim, lakin yakın bi akrabanın dogum günü olayı cıktı malesef, o yüzden yarın aksam Istanbula gitmem gerekiyor, kaytarmaya calısıyorum ama olmuyor simdilik, yinede belli olmaz sürpriz yapmak isterim,

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Abicim birde havlu/bornoz olayı vardır, gören sanır ki hamam işletecen:rm::rm::rm: ne kıl, yün, tüy işlerdir, tilt olurum ezelden beri :rm:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

berfin.meb

• Ziyaretçi
Gideceklere hayırlı yolculuklar.    :favo1:

Genç çifte yaşam boyu mutluluklar.    :)

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mutluluklar Gökhan, buluşma fotolarını (yani düğün) bekliyoruz... :)