škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Zavallı kuş üşümüş...

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;205979
...Allah razı olsun.İnsanlara bile değer verilmediği şu dünyada,sosyalleşmenin dumura uğradığı,vicdanların öldüğü bu düyada bu hayvancığa gerekeni yapmışsın,vicdanın ve merhametin yaşadığına tanıklık ettin ya bu bile yeter.kutluyorum seni.:ok:

Alıntı yapılan: berfin.meb;205989
Bir veterinere getirmenizi söyleyecektim mutlu sonu okudum.
Hayvancık hayatını size borçlu, Allah ne muradınız varsa versin.

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Acaba ekolojik dengeyi bozmamka açısından Cemileye'de fırsat tanımak gerekir miydi?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: seyyah;205999
Acaba ekolojik dengeyi bozmamka açısından Cemileye'de fırsat tanımak gerekir miydi?

:++::++::++::++::++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen Gökhan Abi Örnek Bir Davranış Göstermişsin :)

Teşekkür Ederim Abi :).

O kuşu bazıları görmezden gelebilirdi ama sen kuşu evine dahi götürmüşsün :).Helal Olsun :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;206057
Aynen Gökhan Abi Örnek Bir Davranış Göstermişsin :)

Teşekkür Ederim Abi :).

O kuşu bazıları görmezden gelebilirdi ama sen kuşu evine dahi götürmüşsün :).Helal Olsun :)
arkadaşlar kuş çok önemli iyi bakmak gerek kuşa.:ok:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

efe_38

• Ziyaretçi
hiç dayanamam :( uçup gittiğine göre hastalığı falan yokmuş ona sevindim :)

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr

efe_38

• Ziyaretçi
bugün benimde başıma böyle bir olay geldi sabah 8de dershanenin önündeki parkta oturuyordum yavru serçe baktım biryerdenmi düşmüşmü yoksa biri almış orayamı bırakmış anlamadım fakat çimlerin arasında öylece yatıyordu elime aldım baya üşümüş hemen aldıp mantomun içine doğru soktumki sıcak olur diye koşar adım eve getirdim anama emanet ettim kaloriferin yanına koy poşete ılık su koy ona yasla anne sıcaklığını hissetsin dedim mecburen çıkıp geri dershaneye sınava gittim şimdi geldim ben bıraktıktan biraz sonra ölmüş :(

çok üzüldüm zaten belliydi öleceği ama belki sıcağı görünce bir ümit canlanır dedim olmadı :(

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;211064
bugün benimde başıma böyle bir olay geldi sabah 8de dershanenin önündeki parkta oturuyordum yavru serçe baktım biryerdenmi düşmüşmü yoksa biri almış orayamı bırakmış anlamadım fakat çimlerin arasında öylece yatıyordu elime aldım baya üşümüş hemen aldıp mantomun içine doğru soktumki sıcak olur diye koşar adım eve getirdim anama emanet ettim kaloriferin yanına koy poşete ılık su koy ona yasla anne sıcaklığını hissetsin dedim mecburen çıkıp geri dershaneye sınava gittim şimdi geldim ben bıraktıktan biraz sonra ölmüş :(

çok üzüldüm zaten belliydi öleceği ama belki sıcağı görünce bir ümit canlanır dedim olmadı :(

Olsun, sen yapacağını yapmışsın.Güzel bir davranış,Sağ omzuna çarpıyı kazandın...:ok: Tabi üzücü bir durum :(
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;211074
Olsun, sen yapacağını yapmışsın.Güzel bir davranış,Sağ omzuna çarpıyı kazandın...:ok: Tabi üzücü bir durum :(
Ya sen ne kadar çok karışıyorsun Allah ' ın işine Gökhan.:haha:

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;211074

abi işte kuş buydu,şu tüyleri neden böyle olmuş onu anlayamadım

canlıyken fotosunu aceleden çekemedim bu ölmüş hali :(
« Son Düzenleme: 23 Mart 2011, 13:45:38 Gönderen: efe_38 »

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;211064

Sen insanlık görevini yerine getirmişsin Efe
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
başka resimde ekleyebilirmisiniz çünkü o kuş serçeye hiç benzemiyorda  kanarya ya benzettim ama varsa bi kaç resim daha görürsem ona göre net  bişi söylerim.arkadaşlar her ne kadar iyi niyetlide olsak bazen bu iyi  niyetimizle istemeden kötülük yapabiliyoruz.mesela yine söylüyorum kuşlar üşümez her bulduğumuz kuşu kaloriferin yanına koymayalım lütfen :(

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Salih28;211319
başka resimde ekleyebilirmisiniz çünkü o kuş serçeye hiç benzemiyorda  kanarya ya benzettim ama varsa bi kaç resim daha görürsem ona göre net  bişi söylerim.arkadaşlar her ne kadar iyi niyetlide olsak bazen bu iyi  niyetimizle istemeden kötülük yapabiliyoruz.mesela yine söylüyorum kuşlar üşümez her bulduğumuz kuşu kaloriferin yanına koymayalım lütfen :(

Tüm kuşlar için geçerli mi bu peki? Evimizde beslediğimiz muhabbet, papağan vs kuş  içinde endişelenmemize gerek yok mu peki?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Salih28;211319

bende serçeden başka birşeye benzetemedim,sokaktaki kuşlardan işte cinsi nedir tam bilmem,başka resimi yok malesef

tabi haklısınız her hayvanı doğasından ayırmak doğru değil fakat benim böyle yapmam gerekti yani geceden karla karışık yağmur yağdı hava -1 derece ıslak çimde o havada hareketsiz yatıyordu ben hala üşüdüğü konusunda ısrarcıyım çünkü elime alıp montomun içine hafifce soktuğum zaman daha çok hareketlendi ama zaten öleceği belliydi yani bulduğumda bunu bende anladım fakat onu orda öyle bırakıpta gidemedim diyorumya belki bir umut biraz canlansaydı geri bulduğum yere götürüp koyacaktım