škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb Sevenleri Ve Sahipleri Kulubü

Cuneyt · 891 · 364537

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı er6n

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
selamlar, bugun skoda dan aradılar tekrardan bir servis günleri yapmışlar. %30 indirim varmış, ben geçen hafta gittim servise. servise gidecek olanlara duyurulur.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, merhaba.

Biliyorsunuz kısa bir süre önce aracıma Fiscon Premium Bluetooth taktırmıştım.

Bu ürünü yurtdışından çok sevdiğim bir arkadaşımın, kardeşimin bana Skoda SuperB aracıma yeni bir Bluetooh sistemi getirmesi nedeni ile satıyorum.

Fiscon Premium Bluetooth sisteminin bana maliyeti montaj dahil 750 TL olmuştu. Cihaz aracıma takılalı da sadece birkaç ay oldu.

Fiscon Bluetooth aracın yol bilgisayarı, Bolero Ekran ve Columbus ile tam uyumlu.

Bolero Ekran ve Columbus üzerine 6 telefon kaydedip direk görüşme imkanına sahipsiniz.

Bu ürünü satarken kar amacı gütmüyorum, sadece elimde fazla olan, kullanmayacağım ürünü uygun fiyatta başka bir arkadaşımın kullanmasını istiyorum.

Bu ürünü 500 TL’ye satmayı düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlar varsa özelden mesaj atsınlar.

Not: Ürün Eylül ayının ortalarında elime geçecek, Fiscon Premium Bluetooth kitini ancak 15 Eylül- 01 Ekim tarihleri arasında teslim edebilirim. İlgilenen arkadaşlar, lütfen bu ayrıntıyı atlamasınlar.

Çevrimdışı doguemirkustepe

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
mersinden selamlar
bugün bizde süperb elegance 1.6  alıyoruz hayırlısıyla.mondeo, insignia,avensis ve süperb arasında çok kararsız kaldık ama kısmetse pazartesi arabamızı teslim alacağız.arabanın konforu ve görüntüsü harika,performansı ve yakıt tüketimi de görüntüsü gibi olursa keyfimize diyecek olmaz.hepinize kazasız belasız günler diliyorum

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: doguemirkustepe;252908
mersinden selamlar
bugün bizde süperb elegance 1.6 alıyoruz hayırlısıyla.mondeo, insignia,avensis ve süperb arasında çok kararsız kaldık ama kısmetse pazartesi arabamızı teslim alacağız.arabanın konforu ve görüntüsü harika,performansı ve yakıt tüketimi de görüntüsü gibi olursa keyfimize diyecek olmaz.hepinize kazasız belasız günler diliyorum

hayirlisi olsun guzel tercih olmus bence.ama daha önceden yuksek performansli otolar bindiyseniz biraz uzebilir sizi 1,6

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
mersinden selamlar
bugün bizde süperb elegance 1.6 alıyoruz hayırlısıyla.mondeo, insignia,avensis ve süperb arasında çok kararsız kaldık ama kısmetse pazartesi arabamızı teslim alacağız.arabanın konforu ve görüntüsü harika,performansı ve yakıt tüketimi de görüntüsü gibi olursa keyfimize diyecek olmaz.hepinize kazasız belasız günler diliyorum

Hayırlı olsun, SuperB doğru tercih...

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
mersinden selamlar

Aracı aldınız mı ?

Paylaşımlarınızı bekliyoruz,

Aracı alsanız da almasanız da başlığımızda sizi görmek isteriz.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı aldıktan sonra aracı merak eden arkadaşlar pm atarak araba hakkındaki düşüncelerimi sormuştular ;

Onlara attığım pm'in küçük bir bölümünü bugün burada sizlerlerle paylaşmak istedim ;

"SuperB'nin göstergeleri, aydınlatması, atlanmayan en küçük bir detay arabaya D sınıfıından daha üst sınıf bir hava veriyor, bence daha başarılı bir iç mekan düşünülemezdi.

İç mekan her yönüyle kalite, lüks ve konfor hissini size fazlasıyla yaşatıyor. Krom kapı kollarının altındaki ambians aydınlatmasına kadar her türlü detay düşünülmüş,

Arka diz mesafesinden bahsetmiyorum, bunu zaten biliyorsunuz.

Araç şehirler arası yolda temiz asfaltta yol sesini çok az içeri alıyor, oysa Passatım yol sesini kabine oldukça fazla alıyordu, bu araçta yol sesi yok denecek kadar az, yalnız bozuk yollarda SuperB' de de yol sesi var.

Sonuç olarak aracımdan çok memnunum, kalite, konfor ve lüksü aynı anda fazlasıyla yaşıyorum."

Aracın konforundan ve gösterişinden, kaporta kalitesinden çok memnun kaldım."

Yukarda yorumları arkadaşlarla paylaştığımda aracım 1500- 2000 km idi en fazla,

Bugün 21.500 km.

Araç hakkındaki o zaman düşündüklerim ile bugün düşündüklerim neredeyse hemen hemen aynı,

Çevrimdışı jhamel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kusura bakmayın belkı buraya yazmam yanlıs olacak ama ıkı araba arasında kararsız kaldım ve sızden yardım beklıyorum.Skoda Superb ve Renault latutıde sizce hangısı tercıhım olmalı

Çevrimdışı er6n

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jhamel;254780
kusura bakmayın belkı buraya yazmam yanlıs olacak ama ıkı araba arasında kararsız kaldım ve sızden yardım beklıyorum.Skoda Superb ve Renault latutıde sizce hangısı tercıhım olmalı

en güzel seçim gidip güzelce ikisinide test edin. donanımlarına bakın, fiyatına bakın, en hangisi hoşunuza giderse onu alın. en güzel test budur. herşeyi kendiniz yapın, başkalarının yapacakları yorumlar biraz daha marka bazlı olucaktır, kimi der latitude mükemmel kimi der reno asla almam, kimi skoda için en son alacağım araba der. yani tamamen gidip kendiniz test edin ve alın.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

İki araçta tasarım olarak çok güzel.

Latitude hakkında bilgi sahibi değilim, ama araç hoşuma gidiyor,

Beklentileri karşılayabilecek bir araç olduğunu düşünüyorum,

Renault Latitude ile gerçekten çok güzel bir giriş yaptı.

SuperB ise şu anda kullandığım araç,

Araçtan memnunum, uzun bir süre kullanmayı düşünüyorum,

Artık belli bir noktadan sonra kişisel tercihler ve zevkler çok ön plana çıkıyor,

O yüzden siz hangi aracı kendinize daha yakın buluyorsanız o aracı tercih edin.

SuperB hakkında merak ettiğiniz şeyler varsa sorun, yardımcı oluruz,

Latitudeyi de kullanıcılarına sorun,

İkisini de harmanladıktan sonra hangi araç size yakın geliyorsa onu tercih edin.

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

YASINA bakıyorum yas 19.yanlıs anlama ama sana bıraz fazla degılmı superb yada latıtud.
bence sen latıtud 1,5 al.

Çevrimdışı AYCANY

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhabalar  , 1.6 tdi comfort aracımda yağmur sensörü varmıdır? Varsa nasıl devreye giriyor?Şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AYCANY;255928
Arkadaşlar merhabalar , 1.6 tdi comfort aracımda yağmur sensörü varmıdır? Varsa nasıl devreye giriyor?Şimdiden teşekkürler...
1.6 TDI Comfort Aracınızda Yağmur Sensörü Vardır.Silecek Kolunu 1 Kademe Kaldırdığınızda Devreye Girer.Silecek Kolunun Üzerinde Analog Ayar Seviyeleriyle Hassasiyeti Ayarlayabilirsiniz :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Beni sahibi olarak değilde artık seveni olarak listeye alabilirsiniz. 1.4 TSI Elegance Superbimi satıp, 1.6 TDI Elegance Octavia aldım. Superbi mi özleyeceğim :)

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle