škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb Sevenleri Ve Sahipleri Kulubü

Cuneyt · 891 · 364304

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beyazmelek;420202
suberb 1.6 tdı motor kaç bin devirde turbo devreye giriyor?
ve TDI araçları nasıl ne şekilde kullanmak gerekir bilgi verirseniz seviirim

kökledim mi 2 saniyede turbolanıyorum.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beyazmelek;419856
Çok teşekkürler hepimize hayırlı kazasız belasız kullanımlar olsun inşallah.

Foruma gelir gelmez sizlere birşey sormak istiyorum şu an kaskoyu maalesef yaptıramadım 3000-3750 civarında kasko fiyatları istiyorlar(full kasko) biraz fazla geldi sizce nerelere bakabilirim?

ben nisan başı 2.0 arabayı 2.300 civarına yaptırdım groupamadan and otoyla çalıştığı için olurda kaza olursa servisinde direk orjinal parça takılıyormuş diye. senin sigortacı bayağı bir abartmış. bu konuda ucuzluk sompo japan da var ama o andla çalışmıyordu bildiğim. galeri sitelerine girip hangi firmalarla çalışıyorlarsa onların herbirinden fiyat al. donanımları nedir öğren. özellikle orjinal parça takılmasını.

ben 20 yıllık sanat yaşamımda daha sigorta kullanmadım belki ondan ucuz oldu ki bunda hala eski arabayı kullandığım ve onun sigortası olduğu için önceki sigortadan gelen indirim de yok.

Çevrimdışı cell

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar
Foruma yeni üye oldum. Hernekadar superb kullanıcısı olmasamda arabayı beğenen ve diğer markaları elersem almayı düşünuyorum. Mevcut arabam seat toledo 2006. Şimdilik bir sorum yok sadece selam vermek istedim :)

Çevrimdışı cabbar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba

Yarın 1.6 tdi elegance superb combi şeker beyazı aracımı teslim alıyorum.
17 inc trifid jant ,bolero ekran,otomatik bagaj kapağı ve panoramik sunroof var.
Bir sorum olacak izninizle.

Aracın bagajında bulunan yerinden çıkarılabilir flaşör kayıp.Bayii flaşörün nerede olduğunu bilmiyor.Birde araç 13 km de.

Direkt skoda merkeze mail atmamın faydası olur mu?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hayırlı olsun

13 km normal, aracın PDI (pre delivery inspection) denen testi yapılıp veriliyor

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
flaşör dediğin çıkarılabilir el feneri olmalı onu sizin değil onların mail atması lazım yanınızda atsınlar mesajı. o şekilde hızlı da temin edilir. hem de sağlam olur.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cabbar;422770
Merhaba

Yarın 1.6 tdi elegance superb combi şeker beyazı aracımı teslim alıyorum.
17 inc trifid jant ,bolero ekran,otomatik bagaj kapağı ve panoramik sunroof var.
Bir sorum olacak izninizle.

Aracın bagajında bulunan yerinden çıkarılabilir flaşör kayıp.Bayii flaşörün nerede olduğunu bilmiyor.Birde araç 13 km de.

Direkt skoda merkeze mail atmamın faydası olur mu?

bende arabayı aldığımda flsör yok halende yok
fakat ilk yardım çantası vermişlerdi onun içinde olduğu için üstelemedim

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu ürünleri arabayı alırken aldınız aldınız yoksa ne getiren var ne veren. gelene kadar bekletin arabayı orda galeride yer kalmayaınca işi hızlandırırlar.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
ben plaza çalışanı ile görüştüğümde ellerinde hiç olmadığını gelmesini beklediklerini söylemişti. hatta geldiği an ben size yollatıcam direk demişti. plaza sahibi tanıdık olduğundan ve çalışanın samimiyetine güvendiğim için mecbur beklemeye başladım bende. önümüzdeki günlerde yine bi arıycam geldi mi diye

Çevrimdışı cabbar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;422802
flaşör dediğin çıkarılabilir el feneri olmalı onu sizin değil onların mail atması lazım yanınızda atsınlar mesajı. o şekilde hızlı da temin edilir. hem de sağlam olur.

Evet el feneri ama aynı zamanda bagaj aydınlatmasınada yardımcı oluyor.Birde combi de  bagajda kullanmak için file geliyor mu?Kullanma kılavuzunda sanki araçla geliyormuş gibi bahsetmişler.

Bu arada kullanma kılavuzuda yok getirteceklermiş sonra.

Neden dikkat etmeden diye soran arkadaşlar olacaktır.Çocuğumun ateşi oldukça yükselmişti.Araca bakmadan alıp hızlıca çıktım galeriden.

Çevrimdışı cabbar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;422771
Hayırlı olsun

13 km normal, aracın PDI (pre delivery inspection) denen testi yapılıp veriliyor

Teşekkür ederim.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cabbar;423008
Evet el feneri ama aynı zamanda bagaj aydınlatmasınada yardımcı oluyor.Birde combi de  bagajda kullanmak için file geliyor mu?Kullanma kılavuzunda sanki araçla geliyormuş gibi bahsetmişler.

Bu arada kullanma kılavuzuda yok getirteceklermiş sonra.

Neden dikkat etmeden diye soran arkadaşlar olacaktır.Çocuğumun ateşi oldukça yükselmişti.Araca bakmadan alıp hızlıca çıktım galeriden.

geçmiş olsun cumhur. her ülkeye göre donanım değişikliği oluyor. ama gelse bile herkes extra birşeyler istediği için o arabadan alıp öbür arabaya takıyorlar. yok mu orda başka combi alsın ordan seninkine taksınlar. kılavuz bütün superblerde standard sedan; combi farketmiyor. galeride hiç superb yok mu onunkini versinler işte.

file demişken geçen gün ankara beğendikte o filelerden görmüştüm. üst kat araba ürünleri standında tanesi 10 tl mi neydi geçmiş zaman unuttum.
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2013, 00:23:08 Gönderen: YEKE »

Çevrimdışı cabbar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;423044
geçmiş olsun cumhur. her ülkeye göre donanım değişikliği oluyor. ama gelse bile herkes extra birşeyler istediği için o arabadan alıp öbür arabaya takıyorlar. yok mu orda başka combi alsın ordan seninkine taksınlar. kılavuz bütün superblerde standard sedan; combi farketmiyor. galeride hiç superb yok mu onunkini versinler işte.

file demişken geçen gün ankara beğendikte o filelerden görmüştüm. üst kat araba ürünleri standında tanesi 10 tl mi neydi geçmiş zaman unuttum.

Teşekkür ederim.Başka combi yok bayide aslında tüm Türkiye stoğunda 5 tane vardı ben aldığımda.Aracı Trabzon bayiisinden satın aldım.Aracı teslim aldığım bayiye göre 1500 tl daha iyi fiyat verdiler(72500 tl).Trabzon bayisine eksikleri söyledim tedarik edip bana göndereceklerini söylediler.

Birkaç fotoğraf koyayım.

http://