škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb Sevenleri Ve Sahipleri Kulubü

Cuneyt · 891 · 364307

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umut_as;425708
vag-com cihazıyla faal duruma geçebilir denedinizmi?

o nedir? :)

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;425702
ebay'de hepsi var, daha ucuza halledersin, araba kitapçığından ampul kodlarına bakıp ebay'de ara

torbido lambası minik soft 6438  ayak aydınlatma dipsiz ampul t10

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;425710
o nedir? :)

vw grubu araçlarda çoğu özellik açık değil bunları servis açamıyor ama dışarda bi laptop yardımıyla aracınıza extra özellikler açabilirsiniz aracınız elegance mıdır

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umut_as;425712
vw grubu araçlarda çoğu özellik açık değil bunları servis açamıyor ama dışarda bi laptop yardımıyla aracınıza extra özellikler açabilirsiniz aracınız elegance mıdır

aracım elegance. Serviste her özelliği açmalarını söyledim. Birtek bu ayarı yapamadım. Kendim yazılımı kurcalamak istemem bisey falan olur sonra :)

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;425713
aracım elegance. Serviste her özelliği açmalarını söyledim. Birtek bu ayarı yapamadım. Kendim yazılımı kurcalamak istemem bisey falan olur sonra :)

süperb ll için açılan özellikleri başlıkta yazdım kendi aracıma yapılanlar bi sıkıntımda yok memnunum aracım comfort extra modeli

Çevrimdışı murat kazan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umut_as;425685
eger vaktiniz olurda uğrarsanız süperb ime yaptıklarımı görürsünüz cam filmi egzoz uçları park sensörü 5500 k alman beyaz ampul farlar 6500 k sislere phılıps beyaz ampul extra gündüz farları plaka kalınlaştırma kapı eşiklerine 150 mikron kaput koruma filmi :)

vaktim olur umarım. hem fikir edinmiş olurum. hemde bir skoda severle tanışma fırsatı edinmiş olurum.

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: murat kazan;425763
vaktim olur umarım. hem fikir edinmiş olurum. hemde bir skoda severle tanışma fırsatı edinmiş olurum.

baştacısınız ne zaman istersen kardeşim buyurun gelin çayımızı için

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umut_as;425784
baştacısınız ne zaman istersen kardeşim buyurun gelin çayımızı için

Aracınıza yaptığınız değişiklikleri resim ile gösterme imkanınız var mı acaba? Ben istanbul'da ikamet ettiğim için Ankara'ya gelmem şuan için zor, ancak gelirsem bende sizi ziyaret etmek isterim :)

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;425802
Aracınıza yaptığınız değişiklikleri resim ile gösterme imkanınız var mı acaba? Ben istanbul'da ikamet ettiğim için Ankara'ya gelmem şuan için zor, ancak gelirsem bende sizi ziyaret etmek isterim :)

resimleri nasıl atacağım konusunda bilgi verirseniz eğer tabiki cam filmi için foto isteyen arkadaşlar vardı dün yine 2013 octi elegance a film çektim bi kaç foto aldım onlarıda atarım

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umut_as;425825
resimleri nasıl atacağım konusunda bilgi verirseniz eğer tabiki cam filmi için foto isteyen arkadaşlar vardı dün yine 2013 octi elegance a film çektim bi kaç foto aldım onlarıda atarım

özel mesaj ile yapmanız gerekenleri anlattım.

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;425706
İrfan abi seni yakalamışken bir sorum daha var. Bizim araçta KESSY sistemi var. Anahtarla araçtan uzaklaşınca kapıların kendiliğinden kilitlendiğini söylediler ancak bir türlü yapamadık. Bu konuda yardımcı olabilir misin?

Benim arabada o özellik yok ama kullanım kılavuzunda KESSY ile ilgili her şey yazıyordu. Okurken dikkatimi çekmişti. Anahtarsız kilitleme falan nasıl açılacak hepsi yazıyordu.

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umut_as;425878
   bi deneyelim resim cıkacakmı

resim yükleme başarılı... şimdi çalışmaları bekliyoruz

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
https://www.facebook.com/pages/As-Tuning-OTO-Aksesuar/251098868311726?id=251098868311726&sk=photos_stream   burda bazı araçların fotoları var ama sadece yapılanların birazı her yaptığım aracın fotosunuda çekemiyorum mazur görün fotolara bakın isterseniz

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;425869
Benim arabada o özellik yok ama kullanım kılavuzunda KESSY ile ilgili her şey yazıyordu. Okurken dikkatimi çekmişti. Anahtarsız kilitleme falan nasıl açılacak hepsi yazıyordu.

Eyvallah dostum. Kurcalarken buldum :)