škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb Sevenleri Ve Sahipleri Kulubü

Cuneyt · 891 · 364669

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kılavuzda ampullerin kodlari ile ilgili bilgi bulamadım? ? :(

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: deathbomb;426139
Kılavuzda ampullerin kodlari ile ilgili bilgi bulamadım? ? :(

Son sayfalarda oluyor genelde

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;426181
Son sayfalarda oluyor genelde

Bakmadığım yer kalmadı ancak bulamadım :(

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
skodanın sitesinden aşağıdaki gibi kodlar buldum ancak arama yaparken ne yazmalıyım ?

Arka far ünitesi Lamba
Geri vites lambası W16W
Sinyal lambaları PY21W
Fren lambasının ve arka lambanın ampulleri
W16W
Park ışığı W5W
Sis farı P21W SLL
Diğerleri Lamba
Plaka lambası C5W
Ön iç aydınlatma W5W
3. Fren ışığı LED
Arka iç aydınlatma W5W
Eşya gözü lambası - ön yolcu tarafı C3W
Bagaj lambası W5W
Kapı ikaz lambası W5W
Makyaj aynasının aydınlatması C5W
Kapı eşiği bölgesi lambası W5W

Çevrimdışı sezai1955

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
superb 1.6 tdi elegance almayı düşünüyorum. bir kac sorum olacak:
1- superb de arka taraf bağımsız süspansiyonmu
2- 110 km hızla giderken devir saati kacta 5 vites olması benı cok dusunduruyo 140 km hızla falan giderken araba çok ses çıkarıyomu (tabiri caizse bağırıyomu), sorularımı yanıtlarsanız cok sevinirim simdiden tşk ederim

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: sezai1955;428511
superb 1.6 tdi elegance almayı düşünüyorum. bir kac sorum olacak:
1- superb de arka taraf bağımsız süspansiyonmu
2- 110 km hızla giderken devir saati kacta 5 vites olması benı cok dusunduruyo 140 km hızla falan giderken araba çok ses çıkarıyomu (tabiri caizse bağırıyomu), sorularımı yanıtlarsanız cok sevinirim simdiden tşk ederim

110 km/s hızı hatırlamıyorum ama 92 km/s hızla tam 1700 devirde ilerliyor. fotoğrafını çekmiştim ordan baktım şimdi

Çevrimdışı sezai1955

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;428517
110 km/s hızı hatırlamıyorum ama 92 km/s hızla tam 1700 devirde ilerliyor. fotoğrafını çekmiştim ordan baktım şimdi
130 140 km hızda insanı rahatsız edici ses yada zorlanma olmuyor değil mi_? biraz bahsederseniz sevinirim

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: sezai1955;428534
130 140 km hızda insanı rahatsız edici ses yada zorlanma olmuyor değil mi_? biraz bahsederseniz sevinirim

Rahatsız edecek kadar ses yok o hızlarda

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Hayır olmuyor. o hızlarda devir 3000 civarlarında.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

5. vites dişlisinin uzun olması nedeniyle bu hızlarda motor sesinden rahatsız olmazsınız.

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
valla aracını benim kadar zorlayan yoktur,motoru acayip açtım,devamlı 180-200 kullanıyorum beni motor sesi değil ama rüzgar sesi çok rahatsız ediyor,130 dan sonra acayip rüzgar sesi alıyor..

Çevrimdışı serefaydin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle herkeze merhaba, araçlarınızla kazasız belasız mutlu günlere inş. Sonrası için :) abi ben süperb active kullanıcısıyım bir takım exstraları var gerci, mevzu şu aracım kapıda yatıyor süremiyorum işimden dolayı 3-4 yıl böle devam edecek sadece işten izin alabildiğim günlerde kullanıyorum arabamıda cok seviyorum fakat endişem aracın fiyatı git gide düşüyor yani bana göre çok daha yukarılarda bir fiyatı olması gerekirken fiyat düşüyor ve ben arabamı süremediğim için bi nevi yatırım olarak kapımın önünde durmuş oluyor bu durumda sizce arabamı satmalımıyım yani farklı bir araba terciğimi gerekli benim durumumdaki biri için bide belirtmek isterim arabamı seviyorum ve artık bu siteyi fırsat buldukca takip edeceğim

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serefaydin;428740
Öncelikle herkeze merhaba, araçlarınızla kazasız belasız mutlu günlere inş. Sonrası için :) abi ben süperb active kullanıcısıyım bir takım exstraları var gerci, mevzu şu aracım kapıda yatıyor süremiyorum işimden dolayı 3-4 yıl böle devam edecek sadece işten izin alabildiğim günlerde kullanıyorum arabamıda cok seviyorum fakat endişem aracın fiyatı git gide düşüyor yani bana göre çok daha yukarılarda bir fiyatı olması gerekirken fiyat düşüyor ve ben arabamı süremediğim için bi nevi yatırım olarak kapımın önünde durmuş oluyor bu durumda sizce arabamı satmalımıyım yani farklı bir araba terciğimi gerekli benim durumumdaki biri için bide belirtmek isterim arabamı seviyorum ve artık bu siteyi fırsat buldukca takip edeceğim

Bimediğin/ihtiyacın olmayan bir arabaya 50.000 TL para verip kapının önünde
değer kaybetmesi pek mantıklı değil..

Satıp, sarı taksiye binsen daha ekonomik..
Sigortası yok, kaskosu yok, muayenesi yok, vergisi yok, bakımı yok v.s.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadalar haftaya ankara gidecegim superb le ilk defa uzun yola cikqcagim gee cikmayi ve arabayi zorlamyi dusunuyorum acaba gece ankara istanbul arasi parali otobanda radar oluyor mu arkadaslar

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chook;428764
Arkadalar haftaya ankara gidecegim superb le ilk defa uzun yola cikqcagim gee cikmayi ve arabayi zorlamyi dusunuyorum acaba gece ankara istanbul arasi parali otobanda radar oluyor mu arkadaslar

İyi yolculuklar, kısa süreli zorlayabilirsin, haricinde aceleniz yoksa uzun yolun keyfini çıkarmak gerekir..