škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb Sevenleri Ve Sahipleri Kulubü

Cuneyt · 891 · 364230

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ifeka

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2011 Superb 2.0 170 hp DSG elegance, deri koltuk, sunroof, 4 koltuk ısıtma, bolero, bluetooth, büyülü siyah.....4 saat önce teslim aldım. Darısı gönlünden superb geçirenlere

Çevrimdışı brk65

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ifeka;216145
2011 Superb 2.0 170 hp DSG elegance, deri koltuk, sunroof, 4 koltuk ısıtma, bolero, bluetooth, büyülü siyah.....4 saat önce teslim aldım. Darısı gönlünden superb geçirenlere

Hayırlı olsun,kazasız sürüşler ve de o.çocuklarıyla karşılaşmayacağınız park yerleri dilerim.Güzel ve her konuda yüzünüzü kara çıkarmayacak bir araba...
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com

Aracınız hayırlı olsun...Kazasız belasız sürüşler diliyorum...

Çevrimdışı er6n

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun, güle güle kullanın. kazasız belasız bir şekilde.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2011 Superb 2.0 170 hp DSG elegance, deri koltuk, sunroof, 4 koltuk ısıtma, bolero, bluetooth, büyülü siyah
Hayırlı Olsun
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı ifeka

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Mesaj yazan arkadaşlarıma çok çok teşekkürler..dünden bu güne:) superbimizle yaklaşık 120 km yaptık...1.4 octi dsg kullanan biri olarak diyebilirim ki..tek kelime ile mükemmel...donanım konusunda eksiğiniz yok..yol tutuşu mükemmel, performans daha yeni olmamıza rağmen süper..bu superb gerçekten süperb miş...Allah isteyenlere  superb versin.  Kazadan beladan korusun. aklından superb almayı geçiren ancak karar vermekte zorlanan arkadaşlarımıza....superb almaya karar verdiğinizde "niye daha önce almadım" diyeceğinizden eminim..

Çevrimdışı ifeka

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar arabayı alıp kurcalamaya başladım..direksiyon kumandasından far ayarlarını kurcalarken farların sarı ışıktan beyaza geçtiğini farkettim...bilen var mı? varsa paylaşırsa seviniriz

Ugur A.

• Ziyaretçi
Hayırlısı olsun.
Alıntı yapılan: ifeka;216567
Arkadaşlar arabayı alıp kurcalamaya başladım..direksiyon kumandasından far ayarlarını kurcalarken farların sarı ışıktan beyaza geçtiğini farkettim...bilen var mı? varsa paylaşırsa seviniriz
Xenon donanımı var diye anlıyorum bu ifadenizden ben.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Türkiye donanımında 2.0 TDİ 170 HP'yi sadece Elegance verisyonunda alınabiliyor diye biliyorum..Elegance'de bilindiği üzere Bi-Xenon standart..

Çevrimdışı ifeka

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
evet standart diye biliyorum ancak sarıdan beyaza geçmesi şaşırttı beni.
bu arada cumartesi ziebarta gidip boya ve koltuk koruması yaptıracağız kısmetse. bir ara resimleri çekip yükleyeceğim inşaallah. teşekkürler

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ifeka;216936
evet standart diye biliyorum ancak sarıdan beyaza geçmesi şaşırttı beni.
bu arada cumartesi ziebarta gidip boya ve koltuk koruması yaptıracağız kısmetse. bir ara resimleri çekip yükleyeceğim inşaallah. teşekkürler
Fotoları eklerseniz süper olur :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. bende 2008 elegance kullanıcısıyım. özellikle yol tutuşda önemli değişiklikler olduğunu söylüyorlar. mahsuru yoksa aracın donanımında standartın üstüne birşey eklediniz mi? fiyatı nedir.

Çevrimdışı ifeka

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tayozi;217229
allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. bende 2008 elegance kullanıcısıyım. özellikle yol tutuşda önemli değişiklikler olduğunu söylüyorlar. mahsuru yoksa aracın donanımında standartın üstüne birşey eklediniz mi? fiyatı nedir.
teşekkür ederim. daha önce superb kullanmadığım için nesi fazla bilmiyrum ancak ne noksan diye sorarsanız hiç bir noksan yok diyebilirim.) fiyatı yazmayayım çünkü düşünülenin aksine çok iyi bir fiyata aldım..tahmin ediyorum zannedilenden 8-10 bin lira ucuza geldi.