škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb Sevenleri Ve Sahipleri Kulubü

Cuneyt · 891 · 363364

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: um_bar;284851
Herkese Selamlar,

Ben yeni üye oldum foruma. Bu gün 2012 model, Skoda Superb Elegance 1.6 TDI Beyaz aldım. Önümüzdeki günlerde aracı teslim alacağım. Şimdiden sabırsızlanıyorum. Bu benim ilk aracım olacak. Umarım doğru bir tercih yapmışımdır.

Allah hayırlı uğurlu etsin...
Kazasız belasız sürüşler diliyorum..
Son derece doğru bir tercih...

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar superB 1.8t benzinli modele sahip olan varmı aramızda?

Çevrimdışı um_bar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;285030
Allah hayırlı uğurlu etsin...
Kazasız belasız sürüşler diliyorum..
Son derece doğru bir tercih...

Teşekkür ederim.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun süper tercih süper bir renk,yakıt ekonomisi konusunda iyi bi karar.kazasız belasız sürüşler.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı um_bar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;285315
Hayırlı olsun süper tercih süper bir renk,yakıt ekonomisi konusunda iyi bi karar.kazasız belasız sürüşler.

Allahtan beyaz renk için fazladan para istemiyorlar(Opak-Metalik farkı). İsteselerdi o parayı vermeye bile razı olurdum herhalde.

Yakıt konusunda; tecrubeli arkadaşlar tecrubelerini aktarsalar daha iyi olur.

Teşekkürler.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SekoLive;285051
arkadaşlar superB 1.8t benzinli modele sahip olan varmı aramızda?
bır ara bız almaya nıyetlendık ama annem vazgecırttı.
ınternette rastlamstım ıkıncı el ılanına bır tane.

Herkese Selamlar,

Ben yeni üye oldum foruma. Bu gün 2012 model, Skoda Superb Elegance 1.6 TDI Beyaz aldım. Önümüzdeki günlerde aracı teslim alacağım. Şimdiden sabırsızlanıyorum. Bu benim ilk aracım olacak. Umarım doğru bir tercih yapmışımdır.
hayırlı olsun.emın ol memnun kalacaksın.kazasız belasız kullanırsın ıns.

Çevrimdışı um_bar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;285724
bır ara bız almaya nıyetlendık ama annem vazgecırttı.
ınternette rastlamstım ıkıncı el ılanına bır tane.

hayırlı olsun.emın ol memnun kalacaksın.kazasız belasız kullanırsın ıns.

Teşekkür ederirm. Superb den önce jetta ve passat'ı düşünüyordum. Hatta sipariş bile vermiştim. Uzun bir süredir, bir çok araç için araştıma yapıyordum. Benim için en mantıklısı Superb oldu ve aldım:)

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese Selamlar,

Forumdaki ilk 2012 model araç sizinki oldu,

Hayırlı olsun.

Çevrimdışı er6n

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
selam arkadaşlar,
yeni bir ses sorunu ile karşılaştım, benim için yeni. 2 gündür adana alanya ankara arası yol yaptım. havaların soğukluğundan mıdır nedir nereden geldiğini çözemediğim bir ses var. baya da yüksek. araç kasılma yaparken hem sağ ön kapı içi ve direk arası ve sol ön kapı içi direk arasından geldiğini tahmin ettiğim bir gacırtı ile karşı karşıyayım. abartmıyorum gerçekten gacırtı. özellikle pütürlü asfaltta ani hızlı geçilen yol tümseklerinde baya bir gacırtı sesi geliyor. tümsek dediğim ise yolun dalgalanması. yani ağır olarak sesi, araç salınımında yapıyor. bazen de ilk harekette sağa ve sola dönüşlerde arabanın kasılmasına oranlı olarak ses çok ya da az geliyor. bunun gibi bir hata ile karşılaşan oldu mu acaba?
şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı um_bar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: akbilge;285838
Forumdaki ilk 2012 model araç sizinki oldu,

Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim akbilge. İlk 2012 bende olması güzel sevindim.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: er6n;285853
selam arkadaşlar,
yeni bir ses sorunu ile karşılaştım, benim için yeni. 2 gündür adana alanya ankara arası yol yaptım. havaların soğukluğundan mıdır nedir nereden geldiğini çözemediğim bir ses var. baya da yüksek. araç kasılma yaparken hem sağ ön kapı içi ve direk arası ve sol ön kapı içi direk arasından geldiğini tahmin ettiğim bir gacırtı ile karşı karşıyayım. abartmıyorum gerçekten gacırtı. özellikle pütürlü asfaltta ani hızlı geçilen yol tümseklerinde baya bir gacırtı sesi geliyor. tümsek dediğim ise yolun dalgalanması. yani ağır olarak sesi, araç salınımında yapıyor. bazen de ilk harekette sağa ve sola dönüşlerde arabanın kasılmasına oranlı olarak ses çok ya da az geliyor. bunun gibi bir hata ile karşılaşan oldu mu acaba?
şimdiden teşekkürler.

Davlumbaz, Yuksek ihtimalle.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı hekimoglu78

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende sizden oldum, gerçekten harika bir makine... 2 haftadır foruma bakayım dedim, SuperB sahibi oldum. Çok değişik marka arabaya bindim, gerçekten fiyat performansı harika bir makine yapmışlar... Şimdilik SuperB

2010 Model Beyaz - 1.4TSI - Sunroof - Bolero - Koltuk Isıtma... 28 binde... (Elegance)

30 bin bakımım var. İstanbul da kime gideyim ciddi çok ilgileniyorlar dediğiniz yer var mı? Oğuşlar bana çok yakın.

Saygılar...

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hekimoglu78;286857
Bende sizden oldum, gerçekten harika bir makine... 2 haftadır foruma bakayım dedim, SuperB sahibi oldum. Çok değişik marka arabaya bindim, gerçekten fiyat performansı harika bir makine yapmışlar... Şimdilik SuperB

2010 Model Beyaz - 1.4TSI - Sunroof - Bolero - Koltuk Isıtma... 28 binde... (Elegance)

30 bin bakımım var. İstanbul da kime gideyim ciddi çok ilgileniyorlar dediğiniz yer var mı? Oğuşlar bana çok yakın.

Saygılar...

Oğuşlara gidebilirsiniz.