škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb Sevenleri Ve Sahipleri Kulubü

Cuneyt · 891 · 363366

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;294335
Siz buraya yazdıkça ilk mesaja ekleriz ;)

Tamam, bundan sonra siz ekleyin,

Böylesi daha iyi olur.

Çevrimdışı um_bar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkaşlar,

2012 Beyaz renk Superb Elegance aracımı daha aldığım 9. günü çizdiler:( Autoking'e gittim çizik yerini yuvarlak bir şekilde boyayacaklarını söylediler. Erya otodan aldığım için Erya yetkili servisine gittim orası da komple kapıları ve çamurluğu boyayacaklarını kaskodan karşılayacaklarını söylediler(bu yaklaşıma çok kızdım tabi)Küçük bir çizik için komple boya olur mu? Ben de yaptırmadan oradan ayrıldım.

Bir arkadaşımın Passat aracını çizmişler aynı şekilde.O da VW Rekor'a götürmüş aracı. VW Rekor, çizik üzerine orjinal boya atmış ince fırça ile. Çok belli olamayacak şekilde sorunu çözmüşler.

Daha önce böyle bir sorun yaşayan varsa tecrubelerini paylaşırlarsa sevinirm. Siz ce ne yapmalıyım.
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2011, 19:51:45 Gönderen: um_bar »

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[STREETFIRE VIDEO]http://www.streetfire.net/video/22082011001mp4_2347617.htm[/STREETFIRE VIDEO]

Arkadaşlar,

2011 Skoda SuperB 1.6 TDİ ile gece yolculuğu.

Almayı düşünen arkadaşlara bir fikir verecektir diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Videoya yorum yapmadım,

Gelecek olan yorumlara etki etmemek adına,

Kimse yorum yapmayınca yine yorum yapma görevi bize kaldı.

Arkadaşlar ; videoda duyduğunuz ses MOTOR sesi,

SuperB aldığınızda böyle bir motor sesi duyacaksınız,

Yol sesi ile karıştırmayın, ikisi aynı şey değil,

Videodan gelen ses motorun sesi.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;299864
SuperB Test..

http://www.youtube.com/watch?v=iBvrHbCdrC0

Çok güzel bir video,

Paylaşım için teşekkürler.

Videodan sonra gidip bir SuperB alasım daha geldi.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: akbilge;299885
Çok güzel bir video,

Paylaşım için teşekkürler.

Videodan sonra gidip bir SuperB alasım daha geldi.

:ok::ok: harika bir yorum...

Çevrimdışı WebKings

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bence motor sesi değil bende benzinli arabada böyle bir çekim yapmıştım cam az açık olsa bile kameraların ses alma kalitesi pek iyi olmadığından size motor sesi gibi geliyor ama bence değil

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: WebKings;300393
bence motor sesi değil bende benzinli arabada böyle bir çekim yapmıştım cam az açık olsa bile kameraların ses alma kalitesi pek iyi olmadığından size motor sesi gibi geliyor ama bence değil

:ok::ok:

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ve VW kullanıcılarının büyük merakla beklediği kombinasyon gerçekleşti.
Uzun süredir gelecek gelmeyecek olacak olmayacak diye sözler dolaşırken VW yoğun istek doğrutulsunda yaptı ve Passat 1.6 TDİ DSG'yi baz verisyon olan Trendline'den itibaren 74 bin tl ye satışa sundu. Comfortline donanım 80 bin highline ise 90 bini buluyor..1.4 TSİ DSG kullanan ve DSG'den vazgeçemeyen bu kullanıcıların bir çoğu geçiş yapacaktır. Tabi VW hala kuru tip 7 DSG'deki ses problemini hala çözmüş değil..Bilinçli kullancılar bu problemi dikkate alacaktır.. Skoda'nın 2012 Aralık fiyat listesi henüz açıklanmış değil. Belkide bir süpriz yapılarak SuperB'ye de bu kombinasyon girebilir..Ama bana SuperB'ye VW'nin bu kombinasyonu uygulayacağını düşünmüyorum satış politikası nedeni ile..Hadi hayırlısı olsun..

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;301446
Ve VW kullanıcılarının büyük merakla beklediği kombinasyon gerçekleşti.
Uzun süredir gelecek gelmeyecek olacak olmayacak diye sözler dolaşırken VW yoğun istek doğrutulsunda yaptı ve Passat 1.6 TDİ DSG'yi baz verisyon olan Trendline'den itibaren 74 bin tl ye satışa sundu. Comfortline donanım 80 bin highline ise 90 bini buluyor..1.4 TSİ DSG kullanan ve DSG'den vazgeçemeyen bu kullanıcıların bir çoğu geçiş yapacaktır. Tabi VW hala kuru tip 7 DSG'deki ses problemini hala çözmüş değil..Bilinçli kullancılar bu problemi dikkate alacaktır.. Skoda'nın 2012 Aralık fiyat listesi henüz açıklanmış değil. Belkide bir süpriz yapılarak SuperB'ye de bu kombinasyon girebilir..Ama bana SuperB'ye VW'nin bu kombinasyonu uygulayacağını düşünmüyorum satış politikası nedeni ile..Hadi hayırlısı olsun..

Satış patlar derdim de 75bin tl az para değil.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;301465
Satış patlar derdim de 75bin tl az para değil.

75 bin olan Trendline boş...
80 bin Comfortline...1.6 araca bu paranın verilmesi ne kadar mantıklı düşünmek gerek..Bir avantajı 2.0 TDİ'yi almak için niyetli olan ama vergisi gözüne gelen için çok çok iyi bir seçim...Ama bence asıl bu kombinasyona en çok üzülen Passat 1.6 TDİ alanlardır..İyi biliyorum bir çok Passat 1.6 TDİ alan bu kombinasyonu istiyordu..Hatta bir o kadar SuperB alıcıları da istiyordu..

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;301483
75 bin olan Trendline boş...
80 bin Comfortline...1.6 araca bu paranın verilmesi ne kadar mantıklı düşünmek gerek..Bir avantajı 2.0 TDİ'yi almak için niyetli olan ama vergisi gözüne gelen için çok çok iyi bir seçim...Ama bence asıl bu kombinasyona en çok üzülen Passat 1.6 TDİ alanlardır..İyi biliyorum bir çok Passat 1.6 TDİ alan bu kombinasyonu istiyordu..Hatta bir o kadar SuperB alıcıları da istiyordu..

Onlar üzülmesin daha uygun fiyata almışlardı zaten.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vay anam, süper haber ama zaten artmış olan fiyatların üzerine baya bir fark koymuşlar, demek ki Skoda da 1.6 TDI' ya DSG koyarsa 76.400 TL olan Elegance fiyatı 82.000 TL' yi bulacak. Çoğunun geldiği donanım olan sunroof, bolero, koltuk ısıtma gibi opsiyonlu bir araba da 87.000 TL' yi bulacak. Vay anam vaaayyy, nerden nerdeye...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Satın alma gibi bir durumum olmasa da Superb'de aynı kombinasyonun olup olmayacağını merak ediyorum ben de..
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...