škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb Sevenleri Ve Sahipleri Kulubü

Cuneyt · 891 · 364078

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;425521
Madem bu işi yapıyorsunuz size danışayım. Ben arka cam ve arka kapılara en koyu filmi ön kapı camlarına da bir ton açık film çektirmek istiyorum. Malum hava biraz kararınca dikizlerden bişey görünmüyor. superb te görüntü nasıl olur sırıtır mı yoksa güzel mi olur? Daha önce film çektiğiniz araçların fotosu var mı?

olur arkadaşım fazla sırıtmaz sonuçta 1 ton açığını yapacagız film çektiğim araçların fotosunu çekmedim ama burda canlı örnekleri var yakınımda yaptığım araçlar

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guvenxoca;425574
hocam 3m in hangi serisini 250 tl ye yapıyorsunuz birde yeriniz nerede?

ankara gölbaşı hocam

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guvenxoca;425574
hocam 3m in hangi serisini 250 tl ye yapıyorsunuz birde yeriniz nerede?

hocam bayadır 3 m lumar çekmiyorum talep yok çünkü mengerlerde 2 tane sıfır c180 amg ve e250 sport a bile normal amerikan film istediler carub çizilmez amerikan film çektik insanlar artık fazla para vermiyorlar haklılarda ben kendi arabama bile carub çektim sonuçta ikiside aynı işi görüyor

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umut_as;425589
hocam bayadır 3 m lumar çekmiyorum talep yok çünkü mengerlerde 2 tane sıfır c180 amg ve e250 sport a bile normal amerikan film istediler carub çizilmez amerikan film çektik insanlar artık fazla para vermiyorlar haklılarda ben kendi arabama bile carub çektim sonuçta ikiside aynı işi görüyor

aslında cam filmi konusunda benimde kafam karışık,bugüne kadar bütün arabalarıma yaptırdım .
şimdi superbe de yaptırıcam ama kararsız kaldım,aslında kazım karabekirde çok iyi bir filmcim var ama o kadar yoğunumki oraya gidip aracın başında bekleyecek zamanım yok,bende bizim çankaya yıldızda ofisimin karşısında iyi bir kuaför var ona yaptırma kararı aldım,solarguard yaptırıcam 300 tl 5 sene garanti verdi,aslında 240 tl ye dikmende solarguard bayisi bir yer yapıyor ama zamanım yok,birde sıkıntı çıksa gidip düzelttirecek zamanım yok...

senin yer yakın olsaydı sana yaptırırdım ama çok ters kaldı arkadaş...
kapalı garajımız var gelip orda çeksenize:lol:

Çevrimdışı murat kazan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bendeyakın zamanda  yaklaşık 10 günlüğüne ankarada olacağım. acaba arabaya bişeyler yaptırsam mı diye düşünüyorum. şimdilik aklımda ilk sırada  döşemeyi kaplatmak var ama yapılmışını görürsek belki filmlere önceliği verebilirim.

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guvenxoca;425654
aslında cam filmi konusunda benimde kafam karışık,bugüne kadar bütün arabalarıma yaptırdım .
şimdi superbe de yaptırıcam ama kararsız kaldım,aslında kazım karabekirde çok iyi bir filmcim var ama o kadar yoğunumki oraya gidip aracın başında bekleyecek zamanım yok,bende bizim çankaya yıldızda ofisimin karşısında iyi bir kuaför var ona yaptırma kararı aldım,solarguard yaptırıcam 300 tl 5 sene garanti verdi,aslında 240 tl ye dikmende solarguard bayisi bir yer yapıyor ama zamanım yok,birde sıkıntı çıksa gidip düzelttirecek zamanım yok...

senin yer yakın olsaydı sana yaptırırdım ama çok ters kaldı arkadaş...
kapalı garajımız var gelip orda çeksenize:lol:

sizin canınız sagolsun hocam ne demek sonuçta arkadaşlık dostluk önemli olan :)

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: murat kazan;425663
bendeyakın zamanda  yaklaşık 10 günlüğüne ankarada olacağım. acaba arabaya bişeyler yaptırsam mı diye düşünüyorum. şimdilik aklımda ilk sırada  döşemeyi kaplatmak var ama yapılmışını görürsek belki filmlere önceliği verebilirim.

eger vaktiniz olurda uğrarsanız süperb ime yaptıklarımı görürsünüz cam filmi egzoz uçları park sensörü 5500 k alman beyaz ampul farlar 6500 k sislere phılıps beyaz ampul extra gündüz farları plaka kalınlaştırma kapı eşiklerine 150 mikron kaput koruma filmi :)

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Merhaba,

Linkte bulunan led ampülü nerden bulabilirim. Ayrıca araç içindeki tüm ışıkları led yapmak istiyorum, nasıl bir yol izlemeliyim.

http://www.superskoda.com/Skoda/SUPERB-II/Superb-II-MEGA-powered-LED-dome-light-for-the-leg-space-KI-R

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
ebay'de hepsi var, daha ucuza halledersin, araba kitapçığından ampul kodlarına bakıp ebay'de ara

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;425702
ebay'de hepsi var, daha ucuza halledersin, araba kitapçığından ampul kodlarına bakıp ebay'de ara

Teşekkür ederim İrfan abi. Bir sorum olursa sizi tekrar rahatsız ederim :)

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;425701
Arkadaşlar Merhaba,

Linkte bulunan led ampülü nerden bulabilirim. Ayrıca araç içindeki tüm ışıkları led yapmak istiyorum, nasıl bir yol izlemeliyim.

http://www.superskoda.com/Skoda/SUPERB-II/Superb-II-MEGA-powered-LED-dome-light-for-the-leg-space-KI-R

ben sadece torpido lambasını led yaptım ayak aydınlatmalara da taktım ama ışığı zayıf geldi gözüme onun için orj döndüm bence böyle daha güzel

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İrfan abi seni yakalamışken bir sorum daha var. Bizim araçta KESSY sistemi var. Anahtarla araçtan uzaklaşınca kapıların kendiliğinden kilitlendiğini söylediler ancak bir türlü yapamadık. Bu konuda yardımcı olabilir misin?

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umut_as;425705
ben sadece torpido lambasını led yaptım ayak aydınlatmalara da taktım ama ışığı zayıf geldi gözüme onun için orj döndüm bence böyle daha güzel

Linkte ışıklar gayet aydınlık duruyor. Bu kanıya orjinal halindeki resimlere bakarak söyledim. Ledleri nerden aldınız?

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;425706
İrfan abi seni yakalamışken bir sorum daha var. Bizim araçta KESSY sistemi var. Anahtarla araçtan uzaklaşınca kapıların kendiliğinden kilitlendiğini söylediler ancak bir türlü yapamadık. Bu konuda yardımcı olabilir misin?

vag-com cihazıyla faal duruma geçebilir denedinizmi?

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;425707
Linkte ışıklar gayet aydınlık duruyor. Bu kanıya orjinal halindeki resimlere bakarak söyledim. Ledleri nerden aldınız?

kendim bu işle ugraşıyorum aksesuar gerçi yaptığım işe göre süperb biraz ters ama honda alacakken son anda süperb e döndüm ne biliym ilk görüşte aşk sanırım :D