škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Focus hb istiyorum...

focuson · 689 · 77093

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;209268
ama enişte 1.8 in vergisi fazla olmaz mı?bir de 1.8 dizel yine baya yakmaz mı? arabayı beğendim hem denizlide hem km düşük...
Araba güzeldi 1.8 çok yakar ;)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;209270
Araba güzeldi 1.8 çok yakar ;)

banada öyle geliyor ama dizel olması etkilemez mi yoksa?1.8 dizellerle ilgili bilgim yok...
:taka:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;209276
banada öyle geliyor ama dizel olması etkilemez mi yoksa?1.8 dizellerle ilgili bilgim yok...
1.8  hakkıdna benimde bilgim yok ama fazla yakar gibime geliyor :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fazla yakmaz zor değil bunu öğrenmek 1.8 focus dizel yakıt verileri olarak servisden nettende bilgi alabilirsiniz.bana göre fazla yakmaz az yakar.bir aracı küçük motorlamı taşımak kolay olur yüksek ve büyük motorlamı taşımak,bu açıdan bakın birde eski teknolojı değil ki bu motorlar.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;209290
fazla yakmaz zor değil bunu öğrenmek 1.8 focus dizel yakıt verileri olarak servisden nettende bilgi alabilirsiniz.bana göre fazla yakmaz az yakar.bir aracı küçük motorlamı taşımak kolay olur yüksek ve büyük motorlamı taşımak,bu açıdan bakın birde eski teknolojı değil ki bu motorlar.

dizel motor iyidir ama masraf açarsa can yakar ayrıca tekrar söylüyorum bu kasada esp yokk

büyük motor çalışmak için daha fazla yakıt harcar küçük motor daha az uzun yolda 90 km hızda büyük motor az yakar ama şehir içinde daha fazla yakar
« Son Düzenleme: 18 Mart 2011, 17:16:56 Gönderen: serkan35 »
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu aracın ESP li olduğu konusunda şüpheliyim.

1.8 TDCI yakıt değerleri 7,0 / 4,2 litre
1.6 TDCI yakıt değerleri 5,8 / 3,8 litre

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben km den bile şepeliyim bi kere göstergeler neden değişmiş üstündeki gösterge 2.0 coupe aracın göstergesi 7000 devir var ya :D heryeri değişmiş bi araç stoplar farlar jantlar vites topuzuna kadar uzak durun derim ben
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;209297
ben km den bile şepeliyim bi kere göstergeler neden değişmiş üstündeki gösterge 2.0 coupe aracın göstergesi 7000 devir var ya :D heryeri değişmiş bi araç stoplar farlar jantlar vites topuzuna kadar uzak durun derim ben

bende şüphelendim ama hoş görünüyor beyaz istiyodum:) şehir içi baya yakar gibi bencede ama rampalarda ve uzun yolda zorlanmadan gider ve yakıt konusunda pek farkı olmaz sanırım...varsayım üzerinden konuşmamak gerek tabi acil yakıt verilerini bulmam lazım:)

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bu adamın başka bir ilanı daha var seyyar galerici mi yoksa bu?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;209300
arkadaşlar bu adamın başka bir ilanı daha var seyyar galerici mi yoksa bu?
doğru yoldasın onay devam sen bu işi erken kavradın eeee kimin öğrencisi o:++::++::++:

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;209305
doğru yoldasın onay devam sen bu işi erken kavradın eeee kimin öğrencisi o:++::++::++:

:++:teşekkür ederim enişte de keşke istediğim gibi bir focus ta benim yolumda olsa:++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;209325
sana bundan verelim karizmatik bir araç onay yakışır kayseri peşine takılır vallahi:ok::++:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-audi-a4-ogretmenden-nerdeyse-sifir-ayarinda-audi-a-4-full-full-kusurs-34337458/detay

enişte yarı fiyatını karşılarsan buna sahip olabilirim tabi vergisi falan filan derken bu evin önünde yatar herhalde anca seyrederim bide içine oturup direksiyonu tutarım:++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;209346
enişte yarı fiyatını karşılarsan buna sahip olabilirim tabi vergisi falan filan derken bu evin önünde yatar herhalde anca seyrederim bide içine oturup direksiyonu tutarım:++:
:++::++::++::ok:

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
onay hocam 1.8 tdci motor simdiki 1.6tdci'den daha performanslı, 250NM tork üretiyor arac 115 bg

Bu arac ülkemize az sayıda ve kısa süre diliminde girdi, nadir bulunan aracın temizinide bulmak zor olmalı sanırım ama bulursanız alacağınz 1.6 benzinli gibi yokuslarda bayılmaz torkun etkisiyle ucurur sizi :)
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)