škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Focus hb istiyorum...

focuson · 689 · 76535

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;216782
teklifi tel. demi yaptın yoksa yüz yüzemi görüştünüz?

ben kayserideyim şimdi telde yaptım kredi borcu varmış banada düşer gibi geliyor ama bilmiyorum sizce bu fiyata nasıl?
:taka:

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octobus;216786
Arkadaş FSI almada ne alırsan al  gitsin 3 e 5 e bakma :)

FSI  focus 1 oluyor demi?neden almiyim?:)

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;216788
ben kayserideyim şimdi telde yaptım kredi borcu varmış banada düşer gibi geliyor ama bilmiyorum sizce bu fiyata nasıl?

araç başında çok daha sıkı bir pazarlık şansınız vardır çünkü tel 32 binden kuruş aşağı vermeyen araç sahibi 28.500 aracın noter satışını verdi bana çünkü o yüzden sordum araç başında çok rahat 17.500 e alırsınız hatta sıkı bir pazarlıkla 17 bile olur o rakam sizin kabiliyetinize kalmış
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ama ben 17500 dedim artık 17 yi nasıl dicemki? arabayı beğenmemiş gibi mi yapcam?

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;216798
ama ben 17500 dedim artık 17 yi nasıl dicemki? arabayı beğenmemiş gibi mi yapcam?

yo mutlaka araçta bi kusur vardır bunun üstünden fiyat kırabilirsin yada ya abi o kadar yol geldim depoyu sen doldur masrafları sen karşıla gibisinden laflarla biraz daha aşağı çekebilirsin ama bu herkes için geçerli değildir kendi aracıma yerinde 14 bin verdiler adama tel. da pazarlık olmaz deponu fuller yollarım demiştim dedim gerisin geriye yolladım
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;216801
yo mutlaka araçta bi kusur vardır bunun üstünden fiyat kırabilirsin yada ya abi o kadar yol geldim depoyu sen doldur masrafları sen karşıla gibisinden laflarla biraz daha aşağı çekebilirsin ama bu herkes için geçerli değildir kendi aracıma yerinde 14 bin verdiler adama tel. da pazarlık olmaz deponu fuller yollarım demiştim dedim gerisin geriye yolladım

tabi denemek lazım...sizce bu fiyata nasıl bu araba?km si falan iyide komple boya aklıma takılıyor...

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;216804
tabi denemek lazım...sizce bu fiyata nasıl bu araba?km si falan iyide komple boya aklıma takılıyor...

17.500 e al 17.800 e bile içine sinerse al 300 tl için aklında kalacağına kapında kalsıın daha iyi
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;216806
17.500 e al 17.800 e bile içine sinerse al 300 tl için aklında kalacağına kapında kalsıın daha iyi

peki sen olsan sadece tamponu değişmiş bir arabada komple boyayı sorun edermiydin?

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;216812
peki sen olsan sadece tamponu değişmiş bir arabada komple boyayı sorun edermiydin?

aldığım fiyata bağlı tamamen çünkü ben satıcıyım ama binici olsam eğer şasede ve direklerde işlem yoksa dert etmez alırdım şasesi kayık clio aldım 8 bine sattım 9.500 e ucuza alınır ucuza satılır ama o araca binilmez hem kazada riskli hemde yolda düz gitmiyodu :) ki sen binicisin boyalı araç daha iyi çünkü ufak bi çizikte bile aracın değer kaybetmeyecek zaten ucuz aldın ucuza satarsın gider her malın alıcısı vardır satılmayan araç yoktur satamayan satıcı vardır
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octobus;216786
Arkadaş FSI almada ne alırsan al gitsin 3 e 5 e bakma :)
:bnn::bnn::bnn:
Alıntı yapılan: focuson;216791
FSI focus 1 oluyor demi?neden almiyim?:)
onay fsi focus yok vag grubuyla alakalı bişi bu:++::++::++:
Alıntı yapılan: serkan35;216813
aldığım fiyata bağlı tamamen çünkü ben satıcıyım ama binici olsam eğer şasede ve direklerde işlem yoksa dert etmez alırdım şasesi kayık clio aldım 8 bine sattım 9.500 e ucuza alınır ucuza satılır ama o araca binilmez hem kazada riskli hemde yolda düz gitmiyodu :) ki sen binicisin boyalı araç daha iyi çünkü ufak bi çizikte bile aracın değer kaybetmeyecek zaten ucuz aldın ucuza satarsın gider her malın alıcısı vardır satılmayan araç yoktur satamayan satıcı vardır
ben olsam almazdım komple boyalı ama her aracın mutlaka bi alıcısı vardır.ama sadece çizikden veya güneş soluğundansa alınır ama bunu nasıl ıspatlıyacak ki.:bnn:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;216813

doğru söylüyorsun aslında ben boyaya değilde boyanın sakladığı şeylere takılıyorum sanırım önden hafif darbeliymiş mesela...

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;216815
:bnn::bnn::bnn:
onay fsi focus yok vag grubuyla alakalı bişi bu:++::++::++:
ben olsam almazdım komple boyalı ama her aracın mutlaka bi alıcısı vardır.ama sadece çizikden veya güneş soluğundansa alınır ama bunu nasıl ıspatlıyacak ki.:bnn:

ekspertiz raporu alsam olmaz mı enişte orda belli oluyor...sen ne düşünüyorsun bu araba hakkında?17500 e verir sanırım

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;216818
ekspertiz raporu alsam olmaz mı enişte orda belli oluyor...sen ne düşünüyorsun bu araba hakkında?17500 e verir sanırım
şaseden sorgulat derim ama  darbe kokusu varsa uzak dur dermişim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bakın aracı almaya gittiğinizde en iyi siz incelersiniz hiçbir servis yada usta değil bi araçta kaza olup olmadığını en iyi tampon arkasındaki demirden anlarsınız sonra şaseden en sonda direklerden bunlar temizse alınır yoksa uzaklaşılır :)
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;216820
şaseden sorgulat derim ama  darbe kokusu varsa uzak dur dermişim.

enişte no yu alır sorgulatırım zaten önden hafif darbeliymiş sadece tampon değişmiş farların dişleri kırılmış o yüzden farlarda değişmiş başka bir şey yokmuş ekspertiz raporu alınmış önceden...napayım sence?