škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Focus hb istiyorum...

focuson · 689 · 76744

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;231679
daha öncede konuşuldu ama ben focusa tüp taktırsam ne kadar yakarki octiye göre?mesela enişte fethiye den izmir e gidiş dönüş ne yakar tüple? (700 km)
redlıne yaparsan 30 krşu bile buldurman normaldir ama eko mod.sürersen 18-20 krş arası olabilir.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Baktım konuya millet çok yakıyorum demiş.

izmir otobanında 170+ hızla 5 kişi+full bagaj(harbiden full bagaj) klima son güç açık.. :D
Araç 1340 kilo boş ağırlık 100 hp

;

fotoşop varsa namertim.Motor tamamen focus 1.6 motoru.
Boş ağırlık:1340 kg
5kişi: 85+60+93+98+88=424 kg
Bagaj: 75 kg
Full depo:45 kg
Son ağırlık:1884 kg.Aracın içinde su şişeleri bireysel çantlar.Eşya gözlerindeki telefonlar profesyonel 3 tane fotoğraf makinesi kalın demir tripodlarla 1900 kg olur.
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2011, 18:50:28 Gönderen: ST-max »

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
nerdeyse 21 litre :)
nerdeyse 90 kuruş... :)
1 liradan az yine...

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı şeyi benzicide söylemek koyuyor insana onun için 2005 model ama sadece 38.711 km'de :D

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Son ağırlık:1884 kg.Aracın içinde su şişeleri bireysel çantlar.Eşya  gözlerindeki telefonlar profesyonel 3 tane fotoğraf makinesi kalın demir  tripodlarla 1900 kg olur.
                                                                                                                             Konu ST-max tarafından (Bugün  Saat 16:50:28 ) değiştirilmiştir..                                                       

çok tereddüt ediyordum yakıt konusunda acaba çok mu yakıyor diye ama biraz olsun rahatladım...bunlar gerçek değer demi?:)

:taka:

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;234941
Aynı şeyi benzicide söylemek koyuyor insana onun için 2005 model ama sadece 38.711 km'de :D

anlamadım:)
:taka:

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim durumumda ağırlık aşırı sıcak yüksek hız ve klima son güç faktörü vardı.Kusura bakmayın gerçekci olmalıyım ama biraz yakıyor işte.Ekonomik benzinli bir araç değil.LPg ile daha uygun olacağını düşünüyorum.bizimki evin 2.aracı ve km'si çok düşük.Haftasonları bile değil sadece yazın tatile giderken kullanlıyor.

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;234929
1 liradan az yine...

Alıntı yapılan: ST-max;234941

Alıntı yapılan: focuson;234944
anlamadım:)
Onu yukarıdaki mesaja istinaden yazmıştım.

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ankarada ford focus taksiler bol miktarda var, hemde focus1'ler

diyorum ki çok yaksa taksiciler kullanır mı?
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;234900
Baktım konuya millet çok yakıyorum demiş.

izmir otobanında 170+ hızla 5 kişi+full bagaj(harbiden full bagaj) klima son güç açık.. :D
Araç 1340 kilo boş ağırlık 100 hp

;

Son ağırlık:1884 kg.Aracın içinde su şişeleri bireysel çantlar.Eşya gözlerindeki telefonlar profesyonel 3 tane fotoğraf makinesi kalın demir tripodlarla 1900 kg olur.
yaw kardeşim bu ne yaw tam 90 krş yakmış:kork1::kork1:benim octi bunun  üçte biri yakıyor daha ne yakacak sömümüş resmen ben böyle yaksa octi kibriti tutuştururdum.

Alıntı yapılan: Sertan_c;234929
1 liradan az yine...
:++::++:arkadaşlar anlamamış mevzuyu 90 krş ne demek anlatmalı onay'a.:++:

Alıntı yapılan: focuson;234943
                                                                                                                                                           Konu ST-max tarafından (Bugün Saat 16:50:28 ) değiştirilmiştir..                                                                      

çok tereddüt ediyordum yakıt konusunda acaba çok mu yakıyor diye ama biraz olsun rahatladım...bunlar gerçek değer demi?:)

gerçek değerse ki öyle görünüyor gerçekten çok vhim ben bu kadar yakacağını bilmiyordum.50 krş neyse de 90 krş ohhaaaaaaaaaaa diyorum.onay sen bu araçla böyle giderse çamköyden fethiye'ye git gel 20 tl yakacaktır.halbuki en fazla 6 tl yakması gerek.benim gözlerimin şaşı olmasından korktum yaw.bu araç bence fabrika ayarlarıyle oynanmış gibi.:++::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;234953
ankarada ford focus taksiler bol miktarda var, hemde focus1'ler

diyorum ki çok yaksa taksiciler kullanır mı?
yasin kardeşim 21 lt yaw resmen daha n'olsun ben focusların bu kadar sömüdüğünü bilmiyordum.bu aracın sahibine Allah sabır ve bol para nasip etsi hatta mümkünse akaryakıt istasyonu versin.:++:km de 1.tl:++::++::++:onay senin yuvana incir ağacını diker maaşını komple benzine vereceksin.:ok:

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu focus değil c-max.Ama motor focusla ortak.Boş ağırlığı focustan çok daha fazla olan bir araç.Fotoğrafın üst kısmında yazdığım hususlar dahilinde böyle bir tüketime sahip.;

izmir otobanında 170+ hızla 5 kişi+full bagaj(harbiden full bagaj) klima son güç açık..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;234963
Bu focus değil c-max.Ama motor focusla ortak.Boş ağırlığı focustan çok daha fazla olan bir araç.Fotoğrafın üst kısmında yazdığım hususlar dahilinde böyle bir tüketime sahip.;

izmir otobanında 170+ hızla 5 kişi+full bagaj(harbiden full bagaj) klima son güç açık..
valla ne olursa olsun bana göre kokrunç ötesi bir durum hatta vahim bişi.yani 90 krş yakması nasıl bir memnuniyet göstergesi olabilir ki.o zaman c-max focus alacaktım iyi ki almamışım şimdiye çoktan batmış olacakmışım.ben gidip octinin amblemini hemen öpyeim.o zaman.dün 42 km lik yolda ş.i de var 10 km si klimalı 2 kişi toplamda 1600 kg yakıt 6.9 lt km de 29 krş.:ok::ok:

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
170km ve üstündeki rakkam bu :)

sehiriçi lpg ile uygun olur ;)

+

muhammet abi bu arada babamın arkadası golf satıyor fsi motor 23bine :D
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)