škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Focus hb istiyorum...

focuson · 689 · 76229

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;210021
doğru söylüyosun:) ama bugün focus hb ile dolaşmak acayip hoşuma gitti birde motor sesi lastik sesi geliyor diyorlardı ama hiç öyle bir şeyle karşılaşmadım özellikle dikkat ettim...

iyi yolda sadece lastik sesini alır rahatsız etmez ama kötü yolda rahatsız eder 2.5 yıldır kullanıyorum üstelik son derece bakımlı ve temiz olmasına rağmen durum bu.zaten bunu ford un servis müdürü bile söyluyor lastik sesi alması dışında sorunsuz bir araçtır focus ama bişey daha söliim piyasada tutulan modeli sedan olanıdır.hackbackler sedana göre 1000 tl daha ucuzdur aklında bulunsun.

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;209786
:bnn::bnn:benimki benzinli yasin kardeş seni araç dizelse bende severim hem redlıne olanından.benzin 97 oktan 4.150tl.hatta altında pimi çekilmiş bomba varmış gibi kullanıyorum.:++::++::++:

abi dizel değilde lpgli biraz da olsa rahatlatıyor :D
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RoLaN;210079
iyi yolda sadece lastik sesini alır rahatsız etmez ama kötü yolda rahatsız eder 2.5 yıldır kullanıyorum üstelik son derece bakımlı ve temiz olmasına rağmen durum bu.zaten bunu ford un servis müdürü bile söyluyor lastik sesi alması dışında sorunsuz bir araçtır focus ama bişey daha söliim piyasada tutulan modeli sedan olanıdır.hackbackler sedana göre 1000 tl daha ucuzdur aklında bulunsun.

o kadar olursa katlanırım focus aşkına...tutulmasın varsın illaki hb istiyorum sedanda severim ama arabasına göre değişiyor:)
:taka:

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Diğer ilanlara baktım, bu fiyata 2004 model 100 -120,000 km de bile  bulamadım. Fiyat gerçek olamayacak kadar düşük görünüyor. Herkes yalancı olmuş, 2 aydır 2. el araba arıyorum, nelerle karşılaştım :(

Susurluk ta baktıracak kimse var mı ?

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ernur;210392
Diğer ilanlara baktım, bu fiyata 2004 model 100 -120,000 km de bile  bulamadım. Fiyat gerçek olamayacak kadar düşük görünüyor. Herkes yalancı olmuş, 2 aydır 2. el araba arıyorum, nelerle karşılaştım :(

Susurluk ta baktıracak kimse var mı ?
bende inanamadım acaba km yi mi düşürdüler?bu arada nelerle karşılaştın?:)

susurlukta tanıdığım yok araba böyleyse bu fiyata çok süper...
« Son Düzenleme: 21 Mart 2011, 16:52:48 Gönderen: focuson »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
susurlukta ki mercedesle çarpışmış olmasın bu,bence hemen sorgulat şaseden ve duruma el koy bence sorunsuzsa değer derim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;210396
susurlukta ki mercedesle çarpışmış olmasın bu,bence hemen sorgulat şaseden ve duruma el koy bence sorunsuzsa değer derim.

:++:darbe yok dedi enişte dur bi daha arayayım...

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ya bu adam sarhoş gibi biraz garipti...şase nosunu ilk vermek istemedi sonra araba yanımda değil yarın vereyim dedi plakasını veriyor şimdi yarını mı bekleyeyim?

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;210399
ya bu adam sarhoş gibi biraz garipti...şase nosunu ilk vermek istemedi sonra araba yanımda değil yarın vereyim dedi plakasını veriyor şimdi yarını mı bekleyeyim?
Kesin bu arabada birşeylik var :D:D Muhammet Hocamada denk geliyordu böyleleri :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;210400
Kesin bu arabada birşeylik var :D:D Muhammet Hocamada denk geliyordu böyleleri :D

e.raporuda varmış birşey yok dedi bunu sanırım Türker beye sormak gerekiyor ama işte o da yok...:(

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;210400
benim ki harbiden sarhoş değil kesin eroin veya morfinci bişiydi,yoksa adam içip taaaaaaa saat 14.00 da aradığımda bile kendine gelemiyordu:++::++::++:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Susurluk'ta bir tanıdık var, ama arabadan pek anlamaz. İş ciddiye binecek gibi olursa, atlayıp oraya gitmeye kalkmadan önce anlayan birini bulup sordurmaya çalışabiliriz sanırım... Gene de bi çapanoğlu vardır bunun ardında ya, hayırlısı...

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;210409
benim ki harbiden sarhoş değil kesin eroin veya morfinci bişiydi,yoksa adam içip taaaaaaa saat 14.00 da aradığımda bile kendine gelemiyordu:++::++::++:

:++::++::++:buda ona benziyo enişte acaba kafası yerinde değilde düşük mü yazdı öyleyse kafası yerine gelmeden alayım bu arabayı:++:

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ernur;210415
Susurluk'ta bir tanıdık var, ama arabadan pek anlamaz. İş ciddiye binecek gibi olursa, atlayıp oraya gitmeye kalkmadan önce anlayan birini bulup sordurmaya çalışabiliriz sanırım... Gene de bi çapanoğlu vardır bunun ardında ya, hayırlısı...

şase no dan sordurayım yarın vercekti temiz çıkarsa çok ciddi düşünürüm orda tanıdığın varsa yardımcı olursan çok çok memnun olurum işten her zaman çıkamıyorum bu arada bende bi çapanoğlu bekliyorum ama dediğin gibi hayırlısı...