škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Focus hb istiyorum...

focuson · 689 · 80656

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;219134
Hadi artık onay icraat görelim 45.sayfayı devirmek üzereyiz.:++::++::++:
:++::++::++:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yaw yardım etmeyide bıraktınız artık:(
:taka:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;219231
yaw yardım etmeyide bıraktınız artık:(
Taze ilan yoksa bizde yokuz :hhh::hhh::bnn:

:++::++::++::++:

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;219233
Taze ilan yoksa bizde yokuz :hhh::hhh::bnn:

:++::++::++::++:

yeni çıktı fırından ama foto yok:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2005-focus-1-6-ghia-47252795/detay/

:++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;219236
yeni çıktı fırından ama foto yok:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2005-focus-1-6-ghia-47252795/detay/

:++:
Fotosuz ilanları direk geç :D

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;219240

geçeyim ama ghia diyor 2005 diyor foto koysaydı bi...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;219240
:++::++::++::ok::knp:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;219164
aslında onları takip ettim biraz...çok uygun fiyata çok iyi arabalar var ama ayrıntılarını bilmiyorum nasıldır...

eğer vaktiniz varsa ihale günü ve saatinde ihalenin yapıalacağı yere kimliğiniz ile gidin yanınızda birde ikamatgah bulundurun tabi aracın bedelinin %5-12 arasında bi teminat gerekir bunun içinde nakit para bulundurun yanınızda bunları icra memuruna veridiğiniz andan itibaren aracın alıcılıarından birisiniz sonrası fiyatın ve sizin gücünüze bağlı ilk ihalede araç bedelinin %60 ile ilk teklif alınır eğer bu fiyattan alıcı çıkmazsa 2. ihalede %40 dan başlanır diyelimki aracı ihalede aldınız ya sonrası 15 gün vaktiniz var teklif ettiğiniz parayı yatırmak için parayı yatırdıktan sonra araç sizindir FAKAT bu işler için ya otoparkçıyı ya icra dairesinden bir tanıdığınız yada bir hakim savcı avukat tanıdığınız olması işleri sizin için çok daha kolay yapar çünü otoparkçılar aracı sağlam teslim etmek istemeyebilir ihaleden önce aracı sadece dışardan görme şansınız var boya kısmını anlayabilirsiniz ama motoru bitik beyni olmayan bir araçta alabilirsiniz eğer bu saydığım tanıklardan birine sahipseniz aracı önceden gidip görebilir herşeyi ile inceleyebilirsiniz
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;219342
eğer vaktiniz varsa ihale günü ve saatinde ihalenin yapıalacağı yere kimliğiniz ile gidin yanınızda birde ikamatgah bulundurun tabi aracın bedelinin %5-12 arasında bi teminat gerekir bunun içinde nakit para bulundurun yanınızda bunları icra memuruna veridiğiniz andan itibaren aracın alıcılıarından birisiniz sonrası fiyatın ve sizin gücünüze bağlı ilk ihalede araç bedelinin %60 ile ilk teklif alınır eğer bu fiyattan alıcı çıkmazsa 2. ihalede %40 dan başlanır diyelimki aracı ihalede aldınız ya sonrası 15 gün vaktiniz var teklif ettiğiniz parayı yatırmak için parayı yatırdıktan sonra araç sizindir FAKAT bu işler için ya otoparkçıyı ya icra dairesinden bir tanıdığınız yada bir hakim savcı avukat tanıdığınız olması işleri sizin için çok daha kolay yapar çünü otoparkçılar aracı sağlam teslim etmek istemeyebilir ihaleden önce aracı sadece dışardan görme şansınız var boya kısmını anlayabilirsiniz ama motoru bitik beyni olmayan bir araçta alabilirsiniz eğer bu saydığım tanıklardan birine sahipseniz aracı önceden gidip görebilir herşeyi ile inceleyebilirsiniz
Serkan bey ağlayanın malı gülene hayır getirmezmiş diye bi laf varya ben bu işlere girmesin derim şahsen ama yinede kendisi bilir.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;219469
Serkan bey ağlayanın malı gülene hayır getirmezmiş diye bi laf varya ben bu işlere girmesin derim şahsen ama yinede kendisi bilir.

işte ilk mesajımda bunu dedim hocam sen daha iyi bilirsin ama bu malı o almasa başkası alacak ayrıca herkes sizin gibi düşünse ve kimse bu tarz malları almasa o zaman borçlu için daha kötü olacak çünkü satılan maldan gelen para ile borcunu ödemiş olacak öteki türlü satılmadıkça faiz üstüne faiz binecek alacaklı parasını tahsil edemeyecek oda zor durumda kalacak

bide hocam bana bey falan demenize gerek yok yaşınızı bilmiyorum ama benden büyük birisiniz o kesin kardeşim dostum arkadaşım yada sadece serkan diyebilirsiniz öyle bey mey değilim o kadar mesafeye gerek yok
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2011, 15:06:40 Gönderen: serkan35 »
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;219342
FAKAT bu işler için ya otoparkçıyı ya icra dairesinden bir tanıdığınız yada bir hakim savcı avukat tanıdığınız olması işleri sizin için çok daha kolay yapar çünü otoparkçılar aracı sağlam teslim etmek istemeyebilir ihaleden önce aracı sadece dışardan görme şansınız var boya kısmını anlayabilirsiniz ama motoru bitik beyni olmayan bir araçta alabilirsiniz eğer bu saydığım tanıklardan birine sahipseniz aracı önceden gidip görebilir herşeyi ile inceleyebilirsiniz

Bu kısım çok önemli,  Ankara Tasiş'te aşağıdaki aracı beğenmiş, fotoğraflarını çekmiştim. İhale günü gittiğimde stepnenin yerinde yeller esiyordu :)

Alıntı yapılan: fenomen;219469

Aracı icradan ucuza alsak, sonra piyasa fiyatına satıp başka araç alsak olurmu ki acep ? :kiki:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: serkan35;219488
...bide hocam bana bey falan demenize gerek yok yaşınızı bilmiyorum ama benden büyük birisiniz o kesin kardeşim dostum arkadaşım yada sadece serkan diyebilirsiniz öyle bey mey değilim o kadar mesafeye gerek yok
Serkan sakin yav!:kiki: Sanki hakaret etti Hocam.:++:
Bana sadece Uğur demesi bir yıl sürmüştü.:wnk:

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;219645
buyrun 2005 ghia hemde beyaz ama darbeli ve boyalı:)

arabanın sanayide foto cekilmesi bastan kaybettiriyor :D

komple boyalı
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;219647
arabanın sanayide foto cekilmesi bastan kaybettiriyor :D

komple boyalı

evet komple boyalı ama 2005 beyaz ghia olunca insan bi düşünüyor:)