škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arabama çarpmışlar

mkucuk · 57 · 14887

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
ufak bir sürtme değilki park yerinde böyle çarpmayı nasıl becerdi ve kaçmayı nasıl kendine yedirdiyse hayret ettim...

çok geçmiş olsun

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı swwp07

• 150 HP
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun üstat.
ya abiler hep kötü insanlardan bahsetmişsiniz ben bigün arabamın üzerinde bi tlfn numarası gördüm üzerinde aracınızı çizdim kusura bakmayın beni arayın yazıyordu.
aracın etrafında şöyle bi gezdim sağ arka çamurlukta ufak bi çizik boyayı delmemiş ve ufak bi çökük var. çokda önemsemedim aramadım bile bikaç gün sonra tam arabaya bincekken biri geldi numarayı bırakan adammış bebek arabasıyla çarpmış neden aramadınız diye bisürü sitem etti zararın neyse karşılayalım fln sonuç binlerce özür ve teşekkürden sonra ayrıldık:D
yani demek istediğim helal süt emmiş birileride var

octavia rally team powered by swwp07

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun bende mercoya vurdular sandım.

Çevrimdışı mkucuk

• Mastır Yoda
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle herkese çok teşekkür ederim, eksik olmayın.
az önce kameraları inceledim ve çarpanı buldum. bir audi Q7 çarpıyor ve değil araçtan inmek çarptıktan sonra durmadan gazlıyor. ayrıca çarptığı anda geri manevrayı benim arabamı iteledikten sonra yapıyor. yani geriye alma zahmetinde dahi bulunmuyor!
çarpanıda tanıyorum, parka ara ara giden gelen birisi. telefon ettim, müsait değilim dedi. tekrar arıyorum açmıyor.
çarpma şeklide şöyle (park bomboş, yalnızca benim araç ve  o var):

« Son Düzenleme: 14 Mart 2011, 14:14:58 Gönderen: mkucuk »

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çalınan BMW'de yazmıştım,bunlar mal düşmanlarıdır.Günden güne sayıları artıyor bunların,allahsız kitapsızlar.sen dikkat edersin,gözün gibi bakarsın,onlardan birisi gelir mahveder.otoparka para veriyorsun olmuyor,müsait yere parkediyosun,sağınsa soluna,havaya yere bakıyorsun uygun mu diye,şerefsiz gelip çarpıyor.çarpmakla kalmıyor kaçıyor bir de!Sırf bu yüzden bizim tavukçuya özendiğim çok olur;ford tanus mu ne bir aracı var,kilitlemez,her yeri dökülüyor aracın.park ettiği yerde sorun olursa,'kapı açık boşa alın ittirin'diyor adam,çevredeki esnafa.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
geçmiş olsun öncelikle, gerçekten bu tür durumlarda bir özür yetiyor. Kendimden biliyorum.
izmitte cok dar bir yere parkederken bır agabeyın arabasına sürttüm, benımkınde hıc bısı yok benım jantıma denk geldı, onun ön tampona.. telefon numaramı bıraktım, belırlı saatler arasında ızmıtte olacagımı yazdım.. özür dilediğimi benı aramasını ve durumun hal çaresine bakmamızı rica ettım.. araçta biraz çizik vardı tam uc noktasına surtmusuz bıde jant sert tabı. aldım elıme kalın bir aşındırıcı, devaaammm yolun ortasında adamın araca cızık gıderme yapıorum :D :D :D minimum a ındırdım, ardından baktım adam aramadı. ist dondum, adam aradı, kardesım ben bugun arabasına surttugun kisiyim, oncelıkle insan oldugun ıcın sana tesekkur edıyorum dedı, dedım tesekkur edıcek bısı yok abı, istemeden surttum telafi etmek durumundayım, dedi kı ben senı bısı talep etmek ıcın aramadım, sadece insanlıgına tesekkur etmek ıcın aradım dedı, eger ızmıtteysen dükkanıma beklerım bi çay ısmarlamak ısterım dedı :D tamponu hıc dert etme, ınsanlık halı olur boyle seyler fln derken kapandı olay :D insanlığa karşılık insanlık :)
ama vurup kaç gibi insanlık dışı hareketlerde sanırım karşındakınede onun sana davrandıgı gibi davranmakta fayda var..

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
Alıntı yapılan: mkucuk;207340
öncelikle herkese çok teşekkür ederim, eksik olmayın.
az önce kameraları inceledim ve çarpanı buldum. bir audi Q7 çarpıyor ve değil araçtan inmek çarptıktan sonra durmadan gazlıyor. ayrıca çarptığı anda geri manevrayı benim arabamı iteledikten sonra yapıyor. yani geriye alma zahmetinde dahi bulunmuyor!
çarpanıda tanıyorum, parka ara ara giden gelen birisi. telefon ettim, müsait değilim dedi. tekrar arıyorum açmıyor.
çarpma şeklide şöyle (park bomboş, yalnızca benim araç ve  o var):

yanlış yapmışın dostum, gördüğünde binicektin tepesıne, telefonla ararsan acmaz :) bide Q7 ye bınıyor ya insanlık dışı..

Çevrimdışı aliergun

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.hobbyrc.com
abi nazar değmiş ya.q7 ye binen içinde sadece  insanlıktan nasibini almamış diyebiliyorum.

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun. insanlık ölmüş emek alın terine saygı yok

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cok gecmis olsun abi
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim araç kapalı otoparkta olmasına rağmen ben gittim en kıl 2 kişiyi bulupa rabayı onların arasına abone yaptım.
Solumda Mugen Kitli bir Civic,Sağımdada tanıdık bir S Class Mercedes var,ikiside bendende kıl.Dikkat ettikleri ve ettiğimiz için sorun olmuyor çok şükür.
Yani kısacası otoparkta bile yer seçmek laızm artık.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş Olsun :(
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah