škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Antalya yanıyorr

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet millet bugün Antalya itfaiyesine durdurak yokdu öncelikle şarampolde bi işyeri sanırım büyük bir şiddetle patlamış ve duyduğuma göre 2 kişi hayatını kaybetmişş akşam haberlerini izleyenler biliro olayı görmedim neyse ikinci olarak bizim evin bir şantiye yanında yalaşık 100 metre ötemizdeki paktaş isimli alışveriş merkezi saat 04:00 sıralarında nedenini bilmiyorum yanmaya başlamışş ben saat 06:00 da uyandığımda itfaiyeler yeni geliyordu düşünün artık bekçide olmasına rağmen yangından tam 2 saat sonra geliyorr ve şuan eve geldim yangın haylaa devam ediyorr inanılcak olay değil sabahdan beri cayır cayır yanıyorr ve daha söndüremediler resim çekicektim ama babam kızdı nedense bende cekemedimm
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ne yangınmışş arkadaş şuan haala itfiyeler gidip gelioor
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şu sıralarda yangın söndü soğutma işlemlerine başlıcaklar böyle giderse sabahlıcaklar heralde

^^^^^^^^^^^|___
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Ugur A.

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun. Moda akımı gibi hemen her yerde gaz sıkışması veya başka sebeplerle yangınlar çıkıyor.
İstanbul/Bakırköy' de de bir cafede patlama oldu dün. Ortalık savaş alanı gibiydi.

Çevrimdışı 9336

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 07yunus07;16602
ne yangınmışş arkadaş şuan haala itfiyeler gidip gelioor

Geçmiş olsun. O kadar geç gelirlerse, büyüyen yangını söndürmek tabii ki zor olur.:mad:

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
saolun neyseki bizim evin burdakinde ölü veya yaralı yok

^^^^^^^^^^^|___
(@)***(@)**(@)**(@)(@)