škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bu araba kaç para eder :

ernur · 19 · 3111

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Arkadaşlar kısmetse yakında benim aracı satıp, Berker'in Focus'u alıcam. Berker'den haber bekliyorum.

Benim araç için fiyat tahmin eder misiniz rica etsem ? Sahibinden'e bakıyorum, fiyatlar fazla gerçekçi değil gibi, herkes diğer ilanlara göre rakam sallıyor bence. Makul bir fiyat belirleyip çok uğraşmadan satabilmek istiyorum.

Araç : 2006 1.6 Focus Ghia benzinli , 56.000 km de, 115 HP, colorado kırmızı

standarta ilaveten  özellikleri : angel farlar, xenon, 3D performans stoplar, çift egzos çıkışı, özel dikim döşemeler, pedal seti, çizilmez film, arka fren disk görünümü için kaplamalar

Fotoğrafları şurada :
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=6825

Sevgiler, saygılar...

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abi yanlıs anlama ama ne yazık ki modifiye kısmı ne kadar para harcasanda arabayı satarken ekstra bir fiyat artırmıyor satarken, oyüzden ekstra yaptığın masrafları fiyatın üzerine eklememelisin cünkü alıcı diyor ki yaptırmasaydı orjinal dursaydı vs diyip isin icinden sıyrılıyor

tahminim 28.750 cekilip 28.000'e bırakılabilir

saygılar
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ernur;208667
Merhaba,

Arkadaşlar kısmetse yakında benim aracı satıp, Berker'in Focus'u alıcam. Berker'den haber bekliyorum.

Benim araç için fiyat tahmin eder misiniz rica etsem ? Sahibinden'e bakıyorum, fiyatlar fazla gerçekçi değil gibi, herkes diğer ilanlara göre rakam sallıyor bence. Makul bir fiyat belirleyip çok uğraşmadan satabilmek istiyorum.

Araç : 2006 1.6 Focus Ghia benzinli , 56.000 km de, 115 HP, colorado kırmızı

standarta ilaveten özellikleri : angel farlar, xenon, 3D performans stoplar, çift egzos çıkışı, özel dikim döşemeler, pedal seti, çizilmez film, arka fren disk görünümü için kaplamalar

Fotoğrafları şurada :
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=6825

Sevgiler, saygılar...
focuson nickli üyeye senin aracı satalım diyecektim ama fiyat biraz onu aşıyor yani baya aşıyor,ama fiyat piayasaya göre azıcık yüksek yani 28 çok gibi geldi bana.25 milyara dizelleri varken o fiyat km düşük olmasına rağmen azıcık yüksek.26-27 milyar arası tok şekilde satarsınız.

Alıntı yapılan: yasin90;208674
abi yanlıs anlama ama ne yazık ki modifiye kısmı ne kadar para harcasanda arabayı satarken ekstra bir fiyat artırmıyor satarken, oyüzden ekstra yaptığın masrafları fiyatın üzerine eklememelisin cünkü alıcı diyor ki yaptırmasaydı orjinal dursaydı vs diyip isin icinden sıyrılıyor

tahminim 28.750 cekilip 28.000'e bırakılabilir

saygılar
öyle deyipte aşağı çekmektense 27500 deyip pazarlık kesinlikle yapılmaz bunun içi aramayın demek daha erdemli ve dürüst bir tavır olur gibi.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;208680
öyle deyipte aşağı çekmektense 27500 deyip pazarlık kesinlikle yapılmaz bunun içi aramayın demek daha erdemli ve dürüst bir tavır olur gibi.

Bunu baska bir ülkede yaparsın ama Türkiyede yapamazsın :)

Türk insanı illa pazarlık ister, gecenlerde arsa sattık kesinlikle pazarlık yok tek fiyat dedik ve pazarlık payını düstük millet deli gibi pazarlık icin arıyor, diyorm ki arkadasm pazarlık yok görmüyor musun adam diyor ki -PAZARLIK SÜNNETTİR- yok kardesim dedim yüzüne kapattım.Böyle onlarcası var, bide nette görülen fiyata sisik diyorlar ekstra bide bunun icin asılıyorlar.

Yane demek istediğim o ki nabza göre serbet ;)

saygılar
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;208683
Bunu baska bir ülkede yaparsın ama Türkiyede yapamazsın :)

Türk insanı illa pazarlık ister, gecenlerde arsa sattık kesinlikle pazarlık yok tek fiyat dedik ve pazarlık payını düstük millet deli gibi pazarlık icin arıyor, diyorm ki arkadasm pazarlık yok görmüyor musun adam diyor ki -PAZARLIK SÜNNETTİR- yok kardesim dedim yüzüne kapattım.Böyle onlarcası var, bide nette görülen fiyata sisik diyorlar ekstra bide bunun icin asılıyorlar.

Yane demek istediğim o ki nabza göre serbet ;)

saygılar
evet haklısın keşke haklı olmasaydın da bu tür işgüzarlıklar yapılmasa.:ok::+1:

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
27.000 e satılır gözüyle bakabilirim o zaman. Başka fikri olan ?

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ernur;208919
27.000 e satılır gözüyle bakabilirim o zaman. Başka fikri olan ?
27 den zor satılır gibime geliyor.
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;208925
27 den zor satılır gibime geliyor.
üstad dediği gibi özellikle ford araçlar benzin güvesi:++::++:eh benzide anasının nikahına varmış garibim mehmet ağa napsın.kilosu 4tl kasur kusur olursa arabayı yerinden nasıl kımıldatsın.haliyle benzili oluncada kafadan hemen lpg akla geliyor.e onuda çok yakıyor ford.direk dizele geçiş.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;208933
üstad dediği gibi özellikle ford araçlar benzin güvesi:++::++:eh benzide anasının nikahına varmış garibim mehmet ağa napsın.kilosu 4tl kasur kusur olursa arabayı yerinden nasıl kımıldatsın.haliyle benzili oluncada kafadan hemen lpg akla geliyor.e onuda çok yakıyor ford.direk dizele geçiş.
:++::++::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;208935
:++::++::++:
hasan niye gülüyon yaw yalan mı:++::++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;208948
hasan niye gülüyon yaw yalan mı:++::++:
Doğru diye güldüm hocam :D:D.Siz bu aralar benim ne dediğime bakmıyın :D. Kafam çok dolu :D ne dediğimi ne yaptığımı bende bilmiyorum bazen hocam :D:D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Berker abilerin focus temiz araç her gün görüyorum.

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence en mantıklısı sahibinden den bakmak o yılkı o modeldeki focusları sıralayıp arada bir fiyat belirlenir bence çünkü gerçkten satmak için koyanlar da mevcut. yada bir kaç galeriden veya normal yetkili servisten takas diye fiyat alın üstüne 1-1,5 daha ekleyip satabilrsiniz.
buarada bence de aracın fiyatını ne istiyorsanız 500tl yüksek yazın ki o da pazarlık payı olsun :)

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
kısmet işleri bu işler bi bakmışsın 30 a bile satmışsın ;)