škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

FOCUS'cular buraya!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben FOCUS HB almak istiyorum ve focus kullanan,kullanmış olan,focusla ilgili bilgisi,görüşü olan ya da focussever olupta henüz bir focusa kavuşamamış herkesi buraya davet ediyorum...
:taka:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
focus seven birisi olarak bende katılabilirmiyim:bnn::bnn::bnn:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;208741
focus seven birisi olarak bende katılabilirmiyim:bnn::bnn::bnn:

ne demek enişte ilk seni görmek çok güzel senin rekoru kırmak istiyorum:)skoda sitesinde focus konusu açarak rekor kırmak istemek ne kadar mantıklı bilmiyorum ama bakalım:)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;208743
ne demek enişte ilk seni görmek çok güzel senin rekoru kırmak istiyorum:)skoda sitesinde focus konusu açarak rekor kırmak istemek ne kadar mantıklı bilmiyorum ama bakalım:)
:ok::+1::++::++::++:olsun şimdiden açtığın topiğin birisi 8.sayfaya ulaşmak üzere:ok:

efe_38

• Ziyaretçi
işte sonunda bir kayserili :) imkan olursa birgün yüz yüze görüşmek isterim :)

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;208751
:ok::+1::++::++::++:olsun şimdiden açtığın topiğin birisi 8.sayfaya ulaşmak üzere:ok:

evet enişte bu kadar hızlı olacağını sanmamıştım:)

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;208752

malesef kayserili değilim ama kendimi buralı gibi hissetmeye başladım 3.ayımdayım:) bu arada muğlalıyım görüşmek istersende develideyim hem bu arada focus seviyo musun bilmiyorum ama bir şeyler yazdığın için teşekkür ederim...focus bulursan haberim olsun:)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;208752
onay fethiye li efekan,ama onu oradan evlendirirsen oralı olur:++:çiçeği burnunda ing.öğretmeni daha ne olsun tanırım iyi çocuktur içkisi rakısı yoktur,işden eve evden işe.:ok::++::++::++:

Alıntı yapılan: focuson;208755
evet enişte bu kadar hızlı olacağını sanmamıştım:)
ya ne diyorsun bu forumun en fazla mesaj yazma sırlamasına bakarsan ne dediğimi anlarsın.:knp:

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;208757
onay fethiye li efekan,ama onu oradan evlendirirsen oralı olur:++:çiçeği burnunda ing.öğretmeni daha ne olsun tanırım iyi çocuktur içkisi rakısı yoktur,işden eve evden işe.:ok::++::++::++:

ya ne diyorsun bu forumun en fazla mesaj yazma sırlamasına bakarsan ne dediğimi anlarsın.:knp:

teşekkür ederim enişte ama arabam olduğunda emin misin işten eve evden işe olacağını?:++:

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: focuson;208756
malesef kayserili değilim ama kendimi buralı gibi hissetmeye başladım 3.ayımdayım:) bu arada muğlalıyım görüşmek istersende develideyim hem bu arada focus seviyo musun bilmiyorum ama bir şeyler yazdığın için teşekkür ederim...focus bulursan haberim olsun:)

develi pek uzak :( ama inşallah birgün abimle birlikte geliriz buluşup cıvıklı yeriz :D

ne yalan söyleyim eski kasalarını pek sevmiyorum ama yeni kasa focuslar güzel :)

mesaj alındı abi :D hemen çöpçatan komşulara haber salıyom :++::++::++:

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;208762
develi pek uzak :( ama inşallah birgün abimle birlikte geliriz buluşup cıvıklı yeriz :D

ne yalan söyleyim eski kasalarını pek sevmiyorum ama yeni kasa focuslar güzel :)

beklerim tabi...

ya burayı focus için açtım evlendirme sayfasına dönüşecek bir şeyler yapmam lazım:++:

Ugur A.

• Ziyaretçi

ya ne diyorsun bu forumun en fazla mesaj yazma sırlamasına bakarsan ne dediğimi anlarsın.
  :knp:
Viskisi mi vardır?!:rm::hanz::xx:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;208760
teşekkür ederim enişte ama arabam olduğunda emin misin işten eve evden işe olacağını?:++:
:kork1::knp:

:++::++::++::ok::+1:

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;208769
Viskisi mi vardır?!:rm::hanz::xx:
en azından ben yok biliyorum ama doğrusunu kendisinden öğrenmek lazım.:++::++::++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumda Var 4 tane filan focusçu :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle