škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

NGK LPG Bujisi

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu gün lpg fuarını gezme fırsatımız oldu yakından takip etmeye çalışıyoruz bir çok firmada oradaydılar.Yeni sistemler hakkında bilgi aldık en iyi haberde 1-2 aya kadar TSI lar için prins kit getiriyormuş direk benzin enjektörlerinden püskürten şekilde fiyat olarakta 3000 lira civarında dendi merak edenlere duyrulur :)

O sırada NGK nın standı dikkatimi çekti uğrayıp bilgi alalım dedik biraz sohbet ettik biz daha söylemeden oradaki görevli kişi rolantide düzensizlik ışıklarda stop etme tekleme gibi sorunları önlediğini söyledi bujinin iç yapısı iridyum uçuda platinyum yapıdaymış bu da iletkenliği arttırıyor dedi benim internette okuduklarımda bu yöndeydi bizimde bu konuda sıkıntımız olduğundan deneme amaçlı alalım dedik.Ömür olarak 50 bin kendileri garanti veriyor 100 binde sorunsuz kullanılıyormuş.Fiyat olarakta normal bujinin 2 katından biraz fazla.Bujileri değiştireli 1 ay olduğundan şimdilik beklemede kalıcak 2 ay sonra takıldığı an farkı anlicaz gibi hayırlısı diyorum :D

Resimler:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
How much is that ? :D Düşünüyorum bende değiştirmeyi..Zamanı geldi...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;209430
How much is that ? :D Düşünüyorum bende değiştirmeyi..Zamanı geldi...

150 tl cik :D

Babam dayanamayı taktırmış sabah çalışmada çiğ gaz atma olayı gitti diyor rolanti sallanmasıda düzelmiş kendine geldi araba diyor daha ben test edemedim bakalım :D

Eğer dediği kadar varsa iyi yani kaç senedir bu sorunları çözmeye uğraşıyoruz :D

hasan

• Ziyaretçi
Ben 50 Liraya 4 tane Lpg Platin-iridyum Bosch taktırdım değişim aralığı 30.000 km.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;209665
150 tl cik :D

Babam dayanamayı taktırmış sabah çalışmada çiğ gaz atma olayı gitti diyor rolanti sallanmasıda düzelmiş kendine geldi araba diyor daha ben test edemedim bakalım :D

Eğer dediği kadar varsa iyi yani kaç senedir bu sorunları çözmeye uğraşıyoruz :D

Abooo periyodik bakım parası be:eek::rm:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;211682
Abooo periyodik bakım parası be:eek::rm:

Dertlerimiz ortadan kalktı ya o bizim için yeter veremli gibiydi araba önceden açıldı şimdi arap atı misali :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;211709
Dertlerimiz ortadan kalktı ya o bizim için yeter veremli gibiydi araba önceden açıldı şimdi arap atı misali :D

Ne güzel sevindim :):ok: hayırlı olsun, güle güle kullanın :):ok:

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
NGK iyidir, parasının karşılığını verir. Fiyatı da gayet normal. :ok:
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benzinli veya LPG li olan herkese tavsiye ederim düzende bir farklılık oluyor eski bujilere göre :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim arabadanilk calistirdigimda cig atıyor.babama sensor bozuk demisler bundan degilde dordu elli tl olan bosch dan taktirsak geçer mi
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;211763
bizim arabadanilk calistirdigimda cig atıyor.babama sensor bozuk demisler bundan degilde dordu elli tl olan bosch dan taktirsak geçer mi

Bosch lar çin üretimiymiş tavsiye etmediler bende kullanmadım yorum yapamayacağım :)

hasan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;211765
Bosch lar çin üretimiymiş tavsiye etmediler bende kullanmadım yorum yapamayacağım :)
Üstünde Made in Germany yazıyor bu yeterli olur sanırım.