škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dünya'dan Polis Araçları

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
gavur polisi bilir ağzının dadını :D:D bizim polisimize ne connecti ne cliosu şahin bile fazla :sopa: anca güçsüze gücü yeter öyle boş boş dolanan çay içen zaman öldüren polislerimiz var...

ibrahim tatlıses vurulunca 2dkda gps ile kaçanları buluyor merviler inceleniyor vs. ve 3.gün gidip alıyor şurda bir garibanı delik deşik ediyorlar o kim vurduya gidiyor,ben polisimizi sevmedim sevemedim :(

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;209661
gavur polisi bilir ağzının dadını :D:D bizim polisimize ne connecti ne cliosu şahin bile fazla :sopa: anca güçsüze gücü yeter öyle boş boş dolanan çay içen zaman öldüren polislerimiz var...

ibrahim tatlıses vurulunca 2dkda gps ile kaçanları buluyor merviler inceleniyor vs. ve 3.gün gidip alıyor şurda bir garibanı delik deşik ediyorlar o kim vurduya gidiyor,ben polisimizi sevmedim sevemedim :(
O İbrahim Tatlıses olayında 25 dakika içerisinde hastaneye götürülüyor ve hastaneden hastaneye nakil yapılıyor.Nakil yapıldıktan sonra ise tam hastaneye girerken 25-26 dakika geçmiş.Biz olsak, ambulans çağırdığımızda o dakikada gelemez.Tamam kendileri götürmüş ama hastaneden hasnaneye nakil bile kaç dakika sürer.Nasıl iş anlamadım gitti.Zaten PKK lıların yaptığı belli.Olayda tahminimce İbrahim Tatlıses para vermedi diye olmuştur.Başka ne olacak.
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;209662
O İbrahim Tatlıses olayında 25 dakika içerisinde hastaneye götürülüyor ve hastaneden hastaneye nakil yapılıyor.Nakil yapıldıktan sonra ise tam hastaneye girerken 25-26 dakika geçmiş.Biz olsak, ambulans çağırdığımızda o dakikada gelemez.Tamam kendileri götürmüş ama hastaneden hasnaneye nakil bile kaç dakika sürer.Nasıl iş anlamadım gitti.Zaten PKK lıların yaptığı belli.Olayda tahminimce İbrahim Tatlıses para vermedi diye olmuştur.Başka ne olacak.

İbrahim Tatlısesin vurulduğu yer ile hastane arası koşsan 10 dk sürmez bile arabayla maks 5 dk niye öyle bir şey yapmışlar anlayamadım..

R12 ye gelirsek radar arabalarının çoğu R12 dir ve renkleri kırmızıdır arkasında uzunca bir anteni vardı camın önünde büyük bir cihaz vardır bunlardan bi kaçı tutuyorsa anlayın ki o radardır :D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;209667
İbrahim Tatlısesin vurulduğu yer ile hastane arası koşsan 10 dk sürmez bile arabayla maks 5 dk niye öyle bir şey yapmışlar anlayamadım..

R12 ye gelirsek radar arabalarının çoğu R12 dir ve renkleri kırmızıdır arkasında uzunca bir anteni vardı camın önünde büyük bir cihaz vardır bunlardan bi kaçı tutuyorsa anlayın ki o radardır :D
Ben beyaz görüyodum:++::++:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bursa'daki radar araçlarının çoğunu bilirim..Bizim ilçedeki Emniyete bağlı polis araçlarının plakalarını dahi bilirim :) Baba mesleği, biraz ilgi var :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;209755
Bursa'daki radar araçlarının çoğunu bilirim..Bizim ilçedeki Emniyete bağlı polis araçlarının plakalarını dahi bilirim :) Baba mesleği, biraz ilgi var :D
:++::++: Olsun o kadarda Gökhan Abi :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya hasan tamda nerde bu skoda polis araçları diyecektim kiiiii sonuna koymuşsun skodaları oh dedim yoksa basacaktım fırçayı sana:++::++::++::knp:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;209994
Ya hasan tamda nerde bu skoda polis araçları diyecektim kiiiii sonuna koymuşsun skodaları oh dedim yoksa basacaktım fırçayı sana:++::++::++::knp:
Ülkemin araçları ve Skoda'lar sona hocam :).Aralarda kaybolur diye sona koydum onları :).

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;209996
Ülkemin araçları ve Skoda'lar sona hocam :).Aralarda kaybolur diye sona koydum onları :).
:++::++::++::+1::ok::rock1::rock1::rock1:

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen izmirde Dusterın dan inen polis gördüm yeminle adam kendini Lincoln den inen Fbı sanıyordu oyunculuk 10 numara :)

Duster bile çoook .r12 devam etmeli

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:ok::++::++::++::++::++::rock1::rock1::rock1::rock1::rock1::rock1::haha::haha:

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Acaba Türkiyede skoda polis arabası varmıdır ?

Protesto Amaçlı İmzalarımıza Resimi Ekliyelim Lütfen!

Gearbox

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Powolper;210047
Acaba Türkiyede skoda polis arabası varmıdır ?

antalya da görmüştüm octavia vardı :)

Gearbox

• Ziyaretçi
allah kimsenin peşine hummer polis aracı düşürmesin mazallah aniden durmak zorunda filan kalırsın :)

Çevrimdışı swwp07

• 150 HP
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
harika paylaşım allahım bizede nasib:) et hep connect hep linea:(

octavia rally team powered by swwp07