škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Çalışma Sandalyesi Seçimi

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bilgisayar başında çok kaldığımdan ders çalışırken vs kullancağım bir sandalye arıyorum.Rahat olması uzun süre oturunca yormayan kaliteli bir sandalye arıyorum.İnternette araştırdım biraz piyasada fazlasıyla çin malı ürün var ve pekte kaliteli değiller.O yüzden çin ürünlerini düşünmüyorum.Evde kullanıp memnun olduğunuz ürünler varsa tavsiyelere açığım :ok:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kadirim,kesinlikle iyi bir şey almaya bak.
Ben Praktikerden 2 tane kolsuz aldım,markası igo.Orda baktığımda çok rahattı,tanesi 50 liraydı sanırım.Ama 2 ay sonra heryerindne ses gelmeye başladı,minderi ezildi.
Koltuk çok büyük etki ediyor ders çalışırken konsantrasyona felan.
Tavsiye dersen aklımda birşey yok,ama iyi oldu bu konuda.Bende seneye alıcam yeni bir tane :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bendede 2 tane vardı genelde ayağımı pc masasına uzatır öyle klavye kullanırım bundan dolayı süspansiyon sisteminin bağlı olduğu kaynaktan koptular sonra evdeki yemek masasının sandalyesini kullanıyorum o da uzun süreden sonra mefta oldu artık şart oldu almak :D

Bürosit en iyi siyolar onların fiyatlarıda 300-400 lira beni aşıyo.Ben ona oturursam ders felan çalışamam :D

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kıbrıs'a gideniniz varsa şayet, beşparmak dağlarının bittiği yerde meşhur mavi köşk vardır. Bu mavi köşkü gezdiğimizde,italyan asıllı rum ünlü Rum silah kaçakçısı Byron Pavlides'in çalışma masası ve koltuğu vardır, yanlış hatırlamıyorsam bukolemun derisinden yapılmış, sandalyede oturdurkça sertleşen ve sizin mayışmanızı kesinlikle engelleyen bir dizayn. Adam saatlerce masanın başından kalkmadan saman altından su yürütme işlerini bu sandalyeye borçlu derler.

Böyle bir sandalye tavsiyesinde bulunacam ama nerde..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İkea'da bir calışma koltuğu var.Ben aldım biraz pahalı ama cok rahat.Oturunca kalkası gelmiyor insanın.Modelin adını unuttum ama yarın bakar söylerim.Ben yukselik ayarı olmayan ve tekerleksiz modelini aldım.İstersem tekerlek alıp takabiliyorum yeri var.Skruvsta idi adı galiba :) bak İkeanin sitesinden.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir resmi var mı? Bir de kaç kuruş? Merak ettim

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Bunun tekerleksiz ve yüksek ayarsız olanı 199 TL idi..Bu üründe 299 TL civarı olsa gerek..
Fotoda küçük duruyor ama büyük ve rahat bir koltuk..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bel desteği nasıl abi memnunsan bende gidip bir bakayım en iyisi. Renk seçeneği varmı peki?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
praktikerde güzel sandalyeler vardı geçen hafta fiyatıda uygundu adamın dediğine göre dayanıklıda benimde hoşuma gitti bir bak istersen.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;211126
praktikerde güzel sandalyeler vardı geçen hafta fiyatıda uygundu adamın dediğine göre dayanıklıda benimde hoşuma gitti bir bak istersen.

Onlara baktım nerdeyse hepsi çin malı o yüzden uzak duruyorum :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;211123
Bel desteği nasıl abi memnunsan bende gidip bir bakayım en iyisi. Renk seçeneği varmı peki?

Daha evlenmediğimden kullanma şansım uzun süreli olmadı :++: Ancak eve her gittiğimde o koltuğa oturduğumda oh çekiyorum.Çok rahat tabi ama uzun süreli oturma durumunda nasıl bir sıkıntı verir bilemiyorum..

Gidip bir otur, dene ona göre karar ver..

4 renk seçeneği vardı.Beyaz renk kumaş çok dandik duruyor.İnan koltuk 5 para etmez gibi duruyor.Siyah, kırmızı, ve deri seçenekleri var..

Ne çok yumuşak, ne de çok sert bir süngeri var...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ankarada olsan sitelere gidip halledelim diyeceğim ama uzaksın :D
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)