škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

stress var YGS :((

D B K · 107 · 24381

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D B K;211605
arkadaşlar dün gittim okula baktım, ve iyiki bakmışım. yaklaşık 1 saat aradım okulu.. oyle bır yere kim okul yapmış aklına şaşarım.. çok saçma biryerde öyle biryerde insan bildiğinide yapamaz  yahuu..

Benim tee yıllar önce sınava girdiğim okulun bahçesinde resmen inekler otluyordu:rm: sınav günü toplamışlardı kenara möölemesinler diye :rm: 2 günde bulmuştum yerini :rm:
Başarılar dilerim bende :)

berfin.meb

• Ziyaretçi
Sınava gireceklere başarılar, görev alacaklara kolaylıklar dilerim.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;211693
Benim tee yıllar önce sınava girdiğim okulun bahçesinde resmen inekler otluyordu:rm: sınav günü toplamışlardı kenara möölemesinler diye :rm: 2 günde bulmuştum yerini :rm:
Başarılar dilerim bende :)
Eritre İlköğretim Okulu' nda mı girdin sınava be?!:rm::hanz::adm::kro:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;211815
Eritre İlköğretim Okulu' nda mı girdin sınava be?!:rm::hanz::adm::kro:

Abi sorma benim sınava girdiğim tüm okullar Allah'ın unuttuğu yerdeydi paso, o yıllar eski sistemdi öss ayrı ösym ayrı birde, her biri için ayrı ayrı macera yaşadım. Bu inekli olan Kartal'da bir yerdi, hoş mektup adresi olarak Kartal diye geçiyor, alakası yoktu dün gibi hatırlıyorum hala aklımda nasıl kazındıysa( 2 günde buldum yerini olsun o kadar tabi), gerçi şimdi oralar şehirleşmiştir artık:hanz: İlkokuldu birde sıraya mıraya sığamamıştım, öndeki kızın kafasının üstünde doldurmuştum cevap kağıdını:rm: Bir diğeride Yakacık'ta bir yerdi, inek yoktu ama mezarlığın içindeydi, yatıra baka baka sınava girdim, ne moral olmuştu bana:rm::rm:

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bener daha yeni geldim sinava girecegim sınıfa baktım.eğitim fakültesinde girecem.sıralar falan güzel gözüküyor ama umarım bana büyük gelmez benim boy 1,70
elegance=ugurcnplt

efe_38

• Ziyaretçi
bende bugün gittim gireceğim yere aslında niyetim sıraya alışmak falan değildi sınav sabahı gidipte bulamazsam çok uğraşırım dedim aslında bulunabilecek en kolay yerdeymiş :)

sırama baktım iyi temiz değişen boya yok :hanz: heralde bayan kullanmış :D zaten sıralar 4kişilik heralde millet saf tutuyor gibi ders dinliyodur,biri Allah u ekber dese namaza durulur :++: üniversitede girdiğimden dolayıda boy sıkıntısı yaşamadım,yarın saati çıkaracam 1gün öyle geziyim yoksa saatsiz bende ruhsal bunalım oluyor bari biraz alışıyım :)
« Son Düzenleme: 25 Mart 2011, 18:36:24 Gönderen: efe_38 »

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
Alıntı yapılan: efe_38;212045
bende bugün gittim gireceğim yere aslında niyetim sıraya alışmak falan değildi sınav sabahı gidipte bulamazsam çok uğraşırım dedim aslında bulunabilecek en kolay yerdeymiş :)

sırama baktım iyi temiz değişen boya yok :hanz: heralde bayan kullanmış :D zaten sıralar 4kişilik heralde millet saf tutuyor gibi ders dinliyodur,biri Allah u ekber dese namaza durulur :++: üniversitede girdiğimden dolayıda boy sıkıntısı yaşamadım,yarın saati çıkaracam 1gün öyle geziyim yoksa saatsiz bende ruhsal bunalım oluyor bari biraz alışıyım :)

senin sırayı bayan bir doktor kullanmış bence :D geçen sene kazandım sınavı ama istediğim yer olmadı açıkçası, bu sene kısmetse, spor akademisi ve grafik tasarım sadece bu iki bölümü yazmayı düşnüüyorum :)

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: D B K;212228
senin sırayı bayan bir doktor kullanmış bence :D geçen sene kazandım sınavı ama istediğim yer olmadı açıkçası, bu sene kısmetse, spor akademisi ve grafik tasarım sadece bu iki bölümü yazmayı düşnüüyorum :)

hayırlısı olur inşallah :) aslında ikinci sene hazırlanmak daha iyi oluyor konulara daha hakim daha çok soru kalıbı görmüş daha çok çalışmış olarak giriliyor :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende bu yıl orta yollu bi uniye gidip ya dondurarak hazirlanacam tekrar yada uniye gidip hazirlanacam.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2. sene benim gözümde ölüm yine aynı stres çekilmez vallahi yine büyük konuşmayalım da:)

Çevrimdışı ultraslan911

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
sınava girecek olan arkadaşlara başarılar dilerim Allah bildiklerinizi önünüze getirsin:ok: :ok:
sınavda görevli olacak abilerimede kolaylıklar:)

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Bende dün gittim İTÜ 'ye inşaat fakültesini bulmak zor oldu ama çok kolay yerdeymiş :) Gittim içeri girdim sınıfımı buldum A305 içeri girdim sırama oturdum etrafa bakıyorum millet bana bakıyor 5 dk sonra kalktım gittim :) :) :) :)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;212257
2. sene benim gözümde ölüm yine aynı stres çekilmez vallahi yine büyük konuşmayalım da:)

bencede 2.sene daha iyi olur hem okul olmaz günde 6-7 saat fazladan çalışma imkanı olur hem ilk seneden kalan bilgilerin üstüne çok şeyler eklenir

fakat tabi değerlendirmesini bilene :) fazla zaman olunca boşa harcarsan ilk seneden daha kötü puan alırsın :) ben bu sene kazanamazsam gram üzülmem çünkü bu senem kim vurduya gitti :D birsürü olay oldu ne ders kaldı ne sınav  :(

Alıntı yapılan: srcn09;212259
Bende dün gittim İTÜ 'ye inşaat fakültesini bulmak zor oldu ama çok kolay yerdeymiş :) Gittim içeri girdim sınıfımı buldum A305 içeri girdim sırama oturdum etrafa bakıyorum millet bana bakıyor 5 dk sonra kalktım gittim :) :) :) :)

bende sınıfa girdim millet oturmuş test çözüyor :) sanki yeni birşeye alışıyolar sıra bildiğin sıra daha neyine alışacan :D sırama baktım sandalyeler arka sıraya monte edilmiş haldeydi onu açtım birşey varmı diye oturdum sağlam birşeyi yok :D sonra çıkıp erkekler tuvaletinin yerini buldum birde otobüsün nereden geçtiğini öğrendim benim iş tamam :D
« Son Düzenleme: 26 Mart 2011, 15:17:26 Gönderen: efe_38 »

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
daha yeni geçen yıl çıkan türkçe sosyal testine baktım.yusuf'u çağırmaya başladım galiba.annem diyo yaziliyami gidiyon yıl boyu yat en son gün akşamı sorulara bakiyon diyo.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;211891
Abi sorma benim sınava girdiğim tüm okullar Allah'ın unuttuğu yerdeydi paso, o yıllar eski sistemdi öss ayrı ösym ayrı birde, her biri için ayrı ayrı macera yaşadım. Bu inekli olan Kartal'da bir yerdi, hoş mektup adresi olarak Kartal diye geçiyor, alakası yoktu dün gibi hatırlıyorum hala aklımda nasıl kazındıysa( 2 günde buldum yerini olsun o kadar tabi), gerçi şimdi oralar şehirleşmiştir artık:hanz: İlkokuldu birde sıraya mıraya sığamamıştım, öndeki kızın kafasının üstünde doldurmuştum cevap kağıdını:rm: Bir diğeride Yakacık'ta bir yerdi, inek yoktu ama mezarlığın içindeydi, yatıra baka baka sınava girdim, ne moral olmuştu bana:rm::rm:
Allah'ın unuttuğu yerdeydi paso?:hmm::cool::dede:...
Biz ona kör itin öldüğü yer diyelim..