škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Forumumuzun 2. Yılı Kutlu Olsun!!

dgn · 44 · 10473

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
forumun kurulmasında emeği geçen herkese teşşekkürler ve tebrikler.bu sıcak ortamın hiç bir zaman bozulmaması dileğiyle nice seneler....

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
skodaturkey nazar değmesin iyi başladı, iyi gidiyor. Önceden yaşananlar tecrübe hanesinde durduğu için sağlam bir forum kuruldu diye düşünüyorum. Nice yıllara...

hasan

• Ziyaretçi
2005 ten beri vay be 6 yıl olmuş.Benim eski fabiş 2005 te sıfırdı dile kolay.İrfan da 2004 1.2 fabiş,Gökhan da 2004 1.2 manuel camlı fabiş vardı o zamanlar.Arkadaşlarımıza selam ve hürmetlerizle:ok:

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Benimde foruma üyeli Ağustos ayında 2 yıl olmuş olucak düşünüyorum da ne kadar çabuk geçti ilk üye olduğum zamanı hatırlıyorum İrfan Abim'in DH 'de ki yazılarından çok etkilenmiştim ve virüsü kapmıştım buraya girmemlede son noktayı vurmuş oldum tıpta çaresi yok :) :) :)

İyi ki varsınız ST gerçekten herşey çok güzel ve büyüyerek devam etmesi dileğiyle...
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
emeği geçenlere teşekkürler nice senelere..güzel paylaşımlarla
bu arada ben merak ediyorum forum nasıl doğdu? hikayesi nedir?
yeri gelmişken kısaca alabilir miyiz?

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ahmedb;212730
emeği geçenlere teşekkürler nice senelere..güzel paylaşımlarla
bu arada ben merak ediyorum forum nasıl doğdu? hikayesi nedir?
yeri gelmişken kısaca alabilir miyiz?

Daha önce başka isimli bir skoda forum web sitesinde bir araya geldik, tanıştık, buluştuk, ama alan adı bizim değildi, sahibi bize kelek yapınca biz de kendi adımız-alanımızı aldık geldik, o forumda ben pasta-cila başlıklarıyla bir şeyler yapıyordum, sonra burada yaptıklarımı iyice paylaşayım dedim, gerisi geldi  :)

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;212798
Daha önce başka isimli bir skoda forum web sitesinde bir araya geldik, tanıştık, buluştuk, ama alan adı bizim değildi, sahibi bize kelek yapınca biz de kendi adımız-alanımızı aldık geldik, o forumda ben pasta-cila başlıklarıyla bir şeyler yapıyordum, sonra burada yaptıklarımı iyice paylaşayım dedim, gerisi geldi  :)

Yani patladı gitti diyosun demi hocam?:++:

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hasan;212722
2005 ten beri vay be 6 yıl olmuş.Benim eski fabiş 2005 te sıfırdı dile kolay.İrfan da 2004 1.2 fabiş,Gökhan da 2004 1.2 manuel camlı fabiş vardı o zamanlar.Arkadaşlarımıza selam ve hürmetlerizle:ok:

Gerçekten uzun zaman geçmiş aradan.Benimde o sıralar 2004 model fabia 1.4 101 special aracım vardı.Yanlış hatırlamıyorsam 2005 yılında üye olmuştum.O zamanki adı farklıydı.Sonra İrfan abinin bahsettiği olaylar yaşandı ve skodaturkey.com sitesi hayata geçti.2008 yılında fabişi satıp Peugeot 207 aldım ama burdan kopamadım.Nedenide çok açık zaten.Burdaki ortamı dostluğu başka hiçbir forumda göremedim.Emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliyorum.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı kevepsi

• Çekirge
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Nice Yıllara :clap::clap::clap:
Teori ayrııııı, pratik ayrııııı... :kyf:

fabialife

• Ziyaretçi
5-6 yıldır beraber aynı yolda yürüyoruz, nice dostlar, arkadaşlar edindik.
aramızdan ayrılanlar da oldu, her gün yeni arkadaşlalar da katılıyor.
zaman su gibi akıyor, değişmeyen tek şey var dün de "biz bir aileyiz" demiştik bu günde aynı şeyi tekrarlıyoruz.
bu sevgi, saygı ve seviyenin daim muhafaza edilmesi dileklerimle başta İrfan hocam olmak üzere bu güne kadar emeği geçen tüm arkadaşlara sevgi ve şükranlar.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vaybe 2006 da katıldım bu aileye o zaman favoritim vardı ne güzel zamanlar geçmiş ne çabuk geçmiş zaman iyiki bu ailenin üyesiyim
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende yaklaşık 5 senedir yazıyorum skoda forumlarına eskiden kimliğimi pek açıklamazdım genelde yok yaşı küçük çoluk çocuk deyip eziyorlardı son 3 yıldır bildiğimi yazıyorum ve burada gördüğüm saygı hiç bir forumda yok bundan dolayıda mutluyum :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;212871
Bende yaklaşık 5 senedir yazıyorum skoda forumlarına eskiden kimliğimi pek açıklamazdım genelde yok yaşı küçük çoluk çocuk deyip eziyorlardı son 3 yıldır bildiğimi yazıyorum ve burada gördüğüm saygı hiç bir forumda yok bundan dolayıda mutluyum :)
Forumda yaşı küçük olup da kendinden daha büyük bir çok kişiden çok daha sorumlu, saygılı ve bildikleri çerçevesinde yazan çok arkadaşımız var.:wnk:
Senin en büyük hatan ise buluşmada kendini tanıtmaman. Autoglym buluşmasına gelmişsin ama ben yüzünü hiç hatırlamıyorum yahu!:uuu:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;212877
Forumda yaşı küçük olup da kendinden daha büyük bir çok kişiden çok daha sorumlu, saygılı ve bildikleri çerçevesinde yazan çok arkadaşımız var.:wnk:
Senin en büyük hatan ise buluşmada kendini tanıtmaman. Autoglym buluşmasına gelmişsin ama ben yüzünü hiç hatırlamıyorum yahu!:uuu:

Cık cık olmadı abi senin torpido ile uğraşıyodu irfan abi bende orda merakla izliyodum belki çıkarırsın hatta bir ara subaru muhabbeti dönmüştü :D

Birde tip olarak pek küçük görünmüyorum o yüzdende olabilir :D

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;212881
Cık cık olmadı abi senin torpido ile uğraşıyodu irfan abi bende orda merakla izliyodum belki çıkarırsın hatta bir ara subaru muhabbeti dönmüştü :D

Birde tip olarak pek küçük görünmüyorum o yüzdende olabilir :D

Yav ne uğraşıyonuz ekle fotoğrafını hatırlamaya çalışsın Uğur abi...
Tabi yaşlılıktan hatırlayamazsa bilemem. :knp: