škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

30 bin tl önereceğiniz oktavia kaç model ve hangi serisi

malis · 53 · 16919

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octobus;217690
Üstad sen bari yapma siteyi dolaşırsan aynı emsalde olan araçlardan en düşüğü benim aracım.Daha önce görüştüğüm sizdiniz.Hatta son iyata 30.000tl demiştim.Ford focusun yeni kasası yakında satışa çıkacak fiyatı indiridim bu nedenle.Yeni focus almayı düşünüyorum.
yok üstad olurmu öyle sizin araç 29 bin tl yazıyor şu an ama sizin araçdan daha düşük epey elegans octi var.ama bu dediğinizi yani yeni araç alacağınızı duyar gibiyim ama inanın kaç ilan sahibiyle görüştüğümü hatırlamam olanaksız.zira sitede(sahibinden.com)fiyatı 30 dan aşağı olupta görüşmediğim sayılıdır.ama o fiyatlara zaten çıkmam olanaksız.ben 104 bin km de 25 e aldım.:bnn::bnn::bnn:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2007 elegans zor alırsınız dediğiniz fiyatlara.yeni araç almayı istiyorum yeni focus güzel birde alfa Giulietta var favorim
[SIGPIC][/SIGPIC]OCTAVİA ELEGANS 07

Çevrimdışı sudkostik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Merhaba.

Nette babam için araç bakarken bir Octavia ile karşılaştım, satıcı ile görüştük arabasına baktık ve bizden cevap bekliyor.

araç 2009 model, Yeni kasa( şu çekik gözlü farlar işte) ,40.000 km'de, büyülü siyah renk, 1.6 MPI, Ambiente modeli. araçta sadece arka tamponda bir çizik var.(tabi daha izmit özdağ'a gidip bakacağız)

satıcı 29000 Tl istiyor. Ne dersiniz, sizce bir fırsat mı yoksa normal mi?
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2011, 17:49:30 Gönderen: sudkostik »

Çevrimdışı sudkostik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudkostik;217862
Arkadaşlar Merhaba.

Nette babam için araç bakarken bir Octavia ile karşılaştım, satıcı ile görüştük arabasına baktık ve bizden cevap bekliyor.

araç 2009 model, yeni kasa,40.000 km'de, büyülü siyah renk, 1.6 MPI, Ambiente modeli. araçta sadece arka tamponda bir çizik var.

Kusura bakmayın pat diye girmişim konuya; geçen hafta 2007 doblo'muzu satınca yeni bir araba almak gündeme geldi ve ilanda bahsettiğim arabayı gördük. Gerçi km'de 19 kuruş yakıt ile yol katederken MPI motorun yakıtı belki biraz fazla gelcek ama 29000 TL güzel bir fiyat derseniz aracı alacağız nasipse... Cevap, görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Saygılar.

Çevrimdışı swwp07

• 150 HP
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Merhaba.

araç 2009 model, Yeni kasa( şu çekik gözlü farlar işte) ,40.000 km'de, büyülü siyah renk, 1.6 MPI, Ambiente modeli. araçta sadece arka tamponda bir çizik var.(tabi daha izmit özdağ'a gidip bakacağız)

fiyat müthiş bence kaçırmayın bide link varmı?

octavia rally team powered by swwp07

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octobus;217769
2007 elegans zor alırsınız dediğiniz fiyatlara.yeni araç almayı istiyorum yeni focus güzel birde alfa Giulietta var favorim
Osman bey 2007 evet 2 model yüksek ama km ile donanımlar özellikler aynı.bakım ve yıpranmışlık elbette farkeder.

Arkadaşlar Merhaba.

tampon çiziği bişi sayılmaz km si kaç acaba baktınız mı,ayrıca linki varsa daha iyi değerlendirme yapabiliriz.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı GökhanBa

• Fluence 1.5 dCI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudkostik;217871
Kusura bakmayın pat diye girmişim konuya; geçen hafta 2007 doblo'muzu satınca yeni bir araba almak gündeme geldi ve ilanda bahsettiğim arabayı gördük. Gerçi km'de 19 kuruş yakıt ile yol katederken MPI motorun yakıtı belki biraz fazla gelcek ama 29000 TL güzel bir fiyat derseniz aracı alacağız nasipse... Cevap, görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Saygılar.
Hocam araç bahsettiği gibiyse ve facelift kasa ise hiç kaçırma hemen al.fiyat çok uygun.Yakıtı dert etme 1500 tlye en kral lpg kitini takar kmde 200 kuruşa rahat rahat binersin.kaçırma derim.

Çevrimdışı sudkostik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Görüş ve öneriler için teşekkürler arkadaşlar. Aracı satan beyefendi ile dün akşam yine telefondan görüştük, yarın izmit Özdağ yetkili servisine gidip herhangi bir sorun çıkmadığı takdirde satışı gerçekleştireceğiz nasipse.

Linki vereyim ama fotoğraf koymamıştı satıcı, ben de görünce hasbelkader aramıştım kendisini...Telefonda yeni kasa demişti, gidip gördüm öyleydi(facelift mi deniyor ona?).
http://www.araba.com/3739422/Skoda%20Octavia
LPG düşünmüyoruz ilk etapta, 15000 km kadar kullanırız hele bi o şekilde. Sonra yine sizin tavsiyelerinizle Eğer LPG dönüşümlü araçlar 2.el piyasasında orijinalliği bozulduğu için tercih edilmeme gibi bir durum varsa satıp dizel başka bi araca dönüş yaparız inşallah...

aracı aldıktan sonra yine sizle beraber olacağım. (şöfor için kol dayama ünitesi yaptırma hakkında fikrinizi alacağım)
selametle.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hadi hayırlısı olsun bi octici daha katılacak aramıza desenize.bende özdağlar servisine expertiz yaptırmıştım.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı Bakalım
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı goktugB

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar, bende foruma yeni katıldım. Henüz bir Skoda sahibi değilim ama araştırmalarım sonucunda Octavia almaya karar verdim. 2007-2008 (belki 2006'da olabilir) model dizel DSG elegance almayı düşünüyorum. Bu modellerde ortalama olarak verebileceğiniz bir fiyat aralığı var mıdır? (km 2008 için max 100.000, 2007-2006 için max 150.000)

Fiyatın araca göre değişkenlik gösterdiğini biliyorum ama forumdaki Octaiva kullanıcılarının değerli fikirlerini almak isterim.

Saygılar...

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben bugün 2011 model neredeyse sıfır kilometresini 30000 tl ye aldım

klasik model beyaz renk. bursadan alıp getirdim takip ettiyseniz sahibindende c.tesi çıkıp pazar günü silinen ilandaki aracı aldım.

Çevrimdışı goktugB

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;220786
ben bugün 2011 model neredeyse sıfır kilometresini 30000 tl ye aldım

klasik model beyaz renk. bursadan alıp getirdim takip ettiyseniz sahibindende c.tesi çıkıp pazar günü silinen ilandaki aracı aldım.

Hangi modeli aldınız? Motor ve vites bilgileri neler?
Belirttiğiniz ilanı görmedim malesef.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1,6 mpi benzinli klasik düz vites henüz 3500 km de

bugün lovato lpg takıldı muayene falan halloldu yarın bürgünde tescil bitecek

dediğiniz km aralıklarında dizelleri piyasada tutmuyorlar aramanızda bunlara dikkat edin.