škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ses Sistemi - Aracımın Garantisi Etkilenir mi?

TheACN · 34 · 16185

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu ses sistemi mevzuuna bende takığım yani tatkıktım :) yetkili servis arka kapı hoparlörlerine 600 tl fiyat çekince vazgeçtim. 4 yıl garantisi dolsun öyle atıcam seti üstüne :)

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;215621
Allah Allah, kötü bir durum yav,neden Skoda böyle yanlışları sık sık yapıyor çok sorumsuzlar biraz ciddiyetli yaklaşmıyorlar...bu arada ben aracımın garanti belgesini hala alamadım arıyorum gelmedi diyorlar, durum bu GELMEDİ ! o kadar. ulan denyo arabayı almadan önce uyandırma servisi  (koptum valla helal sana kardeşim)gibi sabah arıyordun öğle ve akşamda arayıp benden durum raporu istiyodun parayı verdik işlemler halloldu ya artık baştansağma...

uyandırma servisi (koptum valla helal sana kardeşim)

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;214560
Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın,Fotoğraflarınıda isteriz.

Yalnız ,arabayı alır almaz böyle ciddi bir masraf yapmanız ilginç, anlam veremedim, bir binin bütün Skoda mühendisleri oturup konuşmuşlar ses olayını en iyi şekilde nasıl yaparız diye bir açın teybi cd takın müzik dinleyin keyfini görüceksiniz ;) tabi ki zamanı gelince yaparsınız ama alır almaz ciddi bir masrafdan bahsediyosunuz :) Onun yerine,buyrun benden tavsiyeler (mantıklı ? )

Tavana folyo 300 TL

4300K Xenon (Şahkan otomotiv) 250 TL

Yeni model ambiante lerde arkada hoparlör yok orayada bir Mid takımı alırsınız max. 300 TL

Park Sensörüde takarsınız e daha ne olsun :)

ambiante değpil optimalde bile yok :)

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: TheACN;215459
Bugün aracı görmeye gittik eşimle beraber avcılardan üsküdara... Şasi numarası vs gibi bilgileri kasko için aldıktan sonra arabayı görmek istedik. Depolarına gidip arabayı gösterdiklerinde  birde ne görim, sağ önden hafif sürtmüş araç :eek: Bendeki moral çöküntüsünü tahmin bile edemezsiniz. Fakat bayideki görevlide benim kadar şaşırmıştı. Bayi müdürü ile görüştüğümüzde dod merkezden başka bir tane getirteceklerini söyledi... Çarşamba günü kavuşuyoruz artık yanisine inşallah :)

Aracın fotoğraflarını tavan folyo, pencere rüzgarlığı, krom çıta, boya koruma navigasyon vs hepsini halledip (makyajını yapıp) siteye ekleyeceğim ;)

Arkaya hoparlörü ben alıcam serviste ücretsiz takıcaklarmış, JBL GTO-6508C düşünüyorum. Kullananlar memnun görünüyor...
http://www.hepsiburada.com/Liste/jbl-gto-6508c-16cm-210w-component/ProductDetails.aspx?productId=otaytgto6508c&categoryId=26090

servisler takmıyorlar diye biliyorum dışarıdan parça.