škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ses Sistemi - Aracımın Garantisi Etkilenir mi?

TheACN · 34 · 16182

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EsEr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
iyi fiyata almışsın ben de 1.4 ambiante dinamik modeli trafik sigortası + kartel koruma 27000 tl ye almıştım
bana kartel koruma ya da park sensöründen birini seç demişlerdi ben kartel korumayı seçmiştim ;)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel bir fiyata anlaşmışsınız :)
Alıntı yapılan: TheACN;215153
Evde oturup arabanın belgelerinin bitmesini beklemek çok iğrenç. İnsanın aklına türlü türlü şey geliyor, ya kolçağı orjinal deyip çakma takarlarsa, ya park sensörü boyanmaz tipten takarlarda arkada sırıtırsa, ya malzemeden çalıp dandik motor yağı koyarlarsa vs vs vs :eek:
:++: Yok içiniz rahat olsun servis öyle birşey yapmaz usülu neyse onu yapar, beni 2 hafta beklettiler 2 hafta sonunda buyrun gelin alın dediler, metroda heyecandan bayılcaktım :++:  2 hafta sürecinde arada gdip bakıyordum bende otobüsle bayi önünden geçerken baktım benim arabanın arka camı açık hemen indim kapattırdım :++:  Düşünmezseniz zaman geçer Tekrar hayırlı olsun fotoğraflarını isteriz ;)  Ben beklerken bile çekip paylaşmıştım :)

-------------------------------------------------

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun 1.2 Fabianız..:)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın, anfi isinden simdilik vazgecmeniz iyi olmus, cünkü biraz tehlikeli, sonucta aküden hat cekiyorsunuz, ve anfi yüksek amper cekiyor,
arabanın sagını solunu titretmek istemiyorsanız(bass delisi degilseniz) 4 hoparlör 4 tweeter orijinal teyp ile isinizi görecektir bence,

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabişiniz Hayırlı Olsun :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;214560
Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın,Fotoğraflarınıda isteriz.

Yalnız ,arabayı alır almaz böyle ciddi bir masraf yapmanız ilginç, anlam veremedim, bir binin bütün Skoda mühendisleri oturup konuşmuşlar ses olayını en iyi şekilde nasıl yaparız diye bir açın teybi cd takın müzik dinleyin keyfini görüceksiniz ;) tabi ki zamanı gelince yaparsınız ama alır almaz ciddi bir masrafdan bahsediyosunuz :) Onun yerine,buyrun benden tavsiyeler (mantıklı ? )

Tavana folyo 300 TL

4300K Xenon (Şahkan otomotiv) 250 TL

Yeni model ambiante lerde arkada hoparlör yok orayada bir Mid takımı alırsınız max. 300 TL

Park Sensörüde takarsınız e daha ne olsun :)
xenon tek far için mi her 2 far içinmi bu fiyat*
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;215452
2 far için tabikide hocam :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı TheACN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün aracı görmeye gittik eşimle beraber avcılardan üsküdara... Şasi numarası vs gibi bilgileri kasko için aldıktan sonra arabayı görmek istedik. Depolarına gidip arabayı gösterdiklerinde  birde ne görim, sağ önden hafif sürtmüş araç :eek: Bendeki moral çöküntüsünü tahmin bile edemezsiniz. Fakat bayideki görevlide benim kadar şaşırmıştı. Bayi müdürü ile görüştüğümüzde dod merkezden başka bir tane getirteceklerini söyledi... Çarşamba günü kavuşuyoruz artık yanisine inşallah :)

Aracın fotoğraflarını tavan folyo, pencere rüzgarlığı, krom çıta, boya koruma navigasyon vs hepsini halledip (makyajını yapıp) siteye ekleyeceğim ;)

Arkaya hoparlörü ben alıcam serviste ücretsiz takıcaklarmış, JBL GTO-6508C düşünüyorum. Kullananlar memnun görünüyor...
http://www.hepsiburada.com/Liste/jbl-gto-6508c-16cm-210w-component/ProductDetails.aspx?productId=otaytgto6508c&categoryId=26090

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;215452

Evet hocam.Her iki far için tabiki :)
Alıntı yapılan: TheACN;215459
Bugün aracı görmeye gittik eşimle beraber avcılardan üsküdara... Şasi numarası vs gibi bilgileri kasko için aldıktan sonra arabayı görmek istedik. Depolarına gidip arabayı gösterdiklerinde  birde ne görim, sağ önden hafif sürtmüş araç :eek: Bendeki moral çöküntüsünü tahmin bile edemezsiniz. Fakat bayideki görevlide benim kadar şaşırmıştı. Bayi müdürü ile görüştüğümüzde dod merkezden başka bir tane getirteceklerini söyledi... Çarşamba günü kavuşuyoruz artık yanisine inşallah :)

Aracın fotoğraflarını tavan folyo, pencere rüzgarlığı, krom çıta, boya koruma navigasyon vs hepsini halledip (makyajını yapıp) siteye ekleyeceğim ;)

Arkaya hoparlörü ben alıcam serviste ücretsiz takıcaklarmış, JBL GTO-6508C düşünüyorum. Kullananlar memnun görünüyor...
http://www.hepsiburada.com/Liste/jbl-gto-6508c-16cm-210w-component/ProductDetails.aspx?productId=otaytgto6508c&categoryId=26090

Geçmiş olsun neyseki halledilicek, o moral çöküntüsünü anlayabiliyorum :)

Gelişimiz muhteşem olcak diyosunuz he :)

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun. iyi gülerde kazasız belasız kullanın inşallah.

Çevrimdışı EsEr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
senin önden sürtmüş benim araba komple hatalı gelmişti 1.4 ambiante dinamik yerine sadece ambiante gelmişti, arabayı gördüğümde sen bendeki yüz ifadesini görecektin :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EsEr;215612
senin önden sürtmüş benim araba komple hatalı gelmişti 1.4 ambiante dinamik yerine sadece ambiante gelmişti, arabayı gördüğümde sen bendeki yüz ifadesini görecektin :D

Allah Allah, kötü bir durum yav,neden Skoda böyle yanlışları sık sık yapıyor çok sorumsuzlar biraz ciddiyetli yaklaşmıyorlar...bu arada ben aracımın garanti belgesini hala alamadım arıyorum gelmedi diyorlar, durum bu GELMEDİ ! o kadar. ulan denyo arabayı almadan önce uyandırma servisi gibi sabah arıyordun öğle ve akşamda arayıp benden durum raporu istiyodun parayı verdik işlemler halloldu ya artık baştansağma...

Çevrimdışı EsEr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sen de benim gibi aynı hatayı yapmışın, paranın tamamını vermiycektin, bunlar böyle parayı aldıktan sonra hiç umursamıyolar ama ben naptım tabiki yüce otoyu arayıp servisi şikayet ettim ve durumu bildirdim ondan sonra nasıl hızlandılar ;)

Çevrimdışı degerbal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Şeker beyazı dinamik modeli, trafik sigortası + orj. kolçak + park sensörü 26.800 'e anlaştık. :rock1:

bence şok kızıştıramamışsın 1.4beyaz-dinamik- kasko-navigasyon-park sensörü-trafik sigortası 28 000 e aldım Kasko 1150 tutuyordu yanı 26850 sadece kolçak yok onun yerinede  ekstradan bagaj panzotu aldım(orj) kestirip kolon koydum
aracı  5 ay önce aldım

Çevrimdışı TheACN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: degerbal;215946
Şeker beyazı dinamik modeli, trafik sigortası + orj. kolçak + park sensörü 26.800 'e anlaştık. :rock1:

bence şok kızıştıramamışsın 1.4beyaz-dinamik- kasko-navigasyon-park sensörü-trafik sigortası 28 000 e aldım Kasko 1150 tutuyordu yanı 26850 sadece kolçak yok onun yerinede  ekstradan bagaj panzotu aldım(orj) kestirip kolon koydum
aracı  5 ay önce aldım

5 ay önceki fiyatları bilmiyorum, bakmak lazım. Şu an liste fiyatı 27.300 küsür. Dövizdeki artışın (gerçi geri düşüyor şimdide) her ay fiyatları arttırdığını, nisanda yeniden artış olacağını söylediler. Neyse kısmetten öteye gidilmez, 2 gün bütün bayileri ya ziyaret ettim ya telefon ettim diğer iller de dahil en ucuz bu bayi teklif etti.

Anlaşmamıza göre yarın araç teslim edilecek, bakalım sadece bekliyoruz artık...

Buarada arka kapı için JBL CS-6C modelini aldım, orjinal yerine montaj yapılabilmesi içinmiş bu model, her yerinde vida deliği var inşallah oturur.