škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb teslimat süresi

selemes · 44 · 14476

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer geniş araba istiyorsanız o fiyatta başka tercihiniz kalmıyor passat deseniz aynı donanımı 100 bin in üzerinde 3.20 deseniz superB e göre küçük 2.el e200  yada 520d bakmak lazım ama siz sıfır istiyosunuz o yüzden superB :)

Çevrimdışı selemes

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;215522
Eğer geniş araba istiyorsanız o fiyatta başka tercihiniz kalmıyor passat deseniz aynı donanımı 100 bin in üzerinde 3.20 deseniz superB e göre küçük 2.el e200 yada 520d bakmak lazım ama siz sıfır istiyosunuz o yüzden superB :)

evet ben markaya para yatırmak ıstemıyorum ve sıfır almak ıstıyorum  ; alırız zaten begenmezsek galerıcıler bmw veya passata takas girilit en kötu  ihtimal

ama hatırı sayılır bır para verılcek sonucta bedava gelmıyor bu aracta

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selemes;215526
evet ben markaya para yatırmak ıstemıyorum ve sıfır almak ıstıyorum ; alırız zaten begenmezsek galerıcıler bmw veya passata takas girilit en kötu ihtimal

O Zaman Superb :ok:.

SuperB Passattan daha büyük bir kere.Ve şuanki passatın tasarımını kimse beğenemedi nedense.
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selemes;215526
evet ben markaya para yatırmak ıstemıyorum ve sıfır almak ıstıyorum ; alırız zaten begenmezsek galerıcıler bmw veya passata takas girilit en kötu ihtimal

O zaman superB derim eminim ki memnun kalırsınız seçtiğiniz donanım ve motor gerçekten güzel :)

Çevrimdışı selemes

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;215528
O Zaman Superb :ok:.

SuperB Passattan daha büyük bir kere.Ve şuanki passatın tasarımını kimse beğenemedi nedense.

passat yenı tasarım rezıl bu seperb e yarar

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: selemes;215518
opsıyonel ne ıstedınız ? donım ve motor hangısı ıdı

Mesaj Yolladım Size...
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2011, 20:57:42 Gönderen: baba63 »

Çevrimdışı super(b)aba

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Maşallah bir günü doldurmadan23 msj. yazılmış. Sıfır superb almak isteyen, ilgilenen ne kadar arkadaş varmış. :)

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
performansı ne yapacaksınız yahu. Bir aralar ben de öyleydim acaba jettanın 160 hp lik motorunu mu alsam falan diyordum performans için. Ama bence 1.6 alın. Yüksek performans ve dizelin mantığı pek birbiriyle uyuşmuyor gibi geliyor bana :)

Çevrimdışı selemes

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: acapunco;215566
performansı ne yapacaksınız yahu. Bir aralar ben de öyleydim acaba jettanın 160 hp lik motorunu mu alsam falan diyordum performans için. Ama bence 1.6 alın. Yüksek performans ve dizelin mantığı pek birbiriyle uyuşmuyor gibi geliyor bana :)

ben performans ıcın demıyorum su anda caddy kullanıyorum üstünde 1,9 tdı var...
daha buyuk bır arca bınecem ve 1,6 olmaz ya zaten 2.0 bu ıcın ıdeal ne hız yapar ne yorulmaz karoserle motor uyumludur...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: acapunco;215566

170lik 2.0 TDI alın o zaman dizel ve performansı görün aynı zamanda CRDI-TDCI(1.6 olanı) motorlarda gayet performanslı.

Bu arada 320d 100bin sularına çıktı eski cazipliği yok.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com

2.0 TDİ 170 HP CR 6 DSG: Performans, Ekonomi, Sessizlik ve Şanzıman uyumunu yakalamış en iyi motorlardan biridir...

Çevrimdışı er6n

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
superb 1.6 tdi var bende gayet memnunum ve cok güzel yakışı var. hiç performans eksikliği hissetmedim. tavsiye ederim.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.9 TDI caddy kullananlar 1.6 TDI caddyi beğenmiyorlar en basit örnek motorun eski istikrarı kaybolmuş diye çok yorum okudum o yüzden 2.0 TDI derim büyük motor her zaman iyidir üzmez :)

Çevrimdışı selemes

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;215739
1.9 TDI caddy kullananlar 1.6 TDI caddyi beğenmiyorlar en basit örnek motorun eski istikrarı kaybolmuş diye çok yorum okudum o yüzden 2.0 TDI derim büyük motor her zaman iyidir üzmez :)

aynen öyle yenı caddy hayranlarını yıktı basta benı yıktı zaten:(:(

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;215522
Eğer geniş araba istiyorsanız o fiyatta başka tercihiniz kalmıyor passat deseniz aynı donanımı 100 bin in üzerinde 3.20 deseniz superB e göre küçük 2.el e200  yada 520d bakmak lazım ama siz sıfır istiyosunuz o yüzden superB :)

Hocam sen, benim kafadansın,Aklın yolu bir tabii:+1::+1:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i