škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb teslimat süresi

selemes · 44 · 14461

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı brk65

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende 1.6 tdi superb sahibi olarak ilk zamanlarda performans konusunda bir hayli endişeliydim.ama özellikle 1500 km lik rodaj süresi tamamlanınca bu endişelerimin yersiz olduğunu anladım.performansı oldukça tatminkar.

Çevrimdışı ifeka

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ortalama kullanıcı için eminim yeterlidir.

Çevrimdışı orhanöztürkler

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selemes;215487
arkadaşlar superb teslimat süresi ne kadar
araç 2.0 tdı elegance modeli bu arada elegance sunroof var mı ?
Bir de bu bolero müzik sistemine navigasyon yuklenıyormu

araç konusunda 2.0 larda sorun yok hemen teslim sunnroof var bolero koltuk isitma hepsi var 1.6 tdi comfort paket var elagance 1 ay sonra teslim düşürseniz ben yardimci olurum size

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynen katiliyorum size skoda 1.6 tdi müthiş bir satiş grafiği yakaladi vw araç yok dolayisiyla 1.6 tdi motor dsg 7 ileri hangi markada var?araç yokluğunda firsatini bulan sifir fiyatina yakin satiyorlar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tamam nıyetı bozduk 2,0 tdı alacaz dedık 90 miyar cıvarında baska hangı arac var bu donımda passat demeyınde
aklımda birde volvo s60 var arada epey bir fıyat farkı var:([/QUOTE]

2.0 170 BEYGİR DSG ŞANZIMAN 7 İLERİ DER DÖŞEME ELEKTRİKLİ SUNROOF 4 KOLTUK ISITMA PARKMATİK TWİNDOOR BAGAJ SİSTEMİ ÇİFT BAGAJ PATENTİ SKODAYA AİTTİR ÖN ARKA PARK SENSÖRÜ ZENON FARLAR FAR YIKAMA DİGİTAL HAFIZALI KOLTUK ÖN ARKA KOL DAYAMA CLİMATRONİK SİSTEM BOLERO DOKUNMATİK EKRAN 6 LI CD CHANGER MP3 CALAR  VE EN ÖNEMLİSİ EURO N CAP TESTİNDEN 5 YILDIZI 90 PUANLA ALAN LİDER ARAÇ SÜPERB İŞTE BOYLE Bİ ARAÇ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Araç konusunda arzu ederseniz size yardimci olabilirim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selemes;215487
arkadaşlar superb teslimat süresi ne kadar
araç 2.0 tdı elegance modeli bu arada elegance sunroof var mı ?
bir de bu bolero müzik sistemine navigasyon yuklenıyormu

2.0 VAR ANCAK BOLero müzik sistemine navigasyon yuklenMİYOR MUALASEF

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah bayağı bir reklam yapmışsınız.Keşke sizide tanıyabilseydik

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: orhanöztürkler;217219
tamam nıyetı bozduk 2,0 tdı alacaz dedık 90 miyar cıvarında baska hangı arac var bu donımda passat demeyınde
aklımda birde volvo s60 var arada epey bir fıyat farkı var:(

2.0 170 BEYGİR DSG ŞANZIMAN 7 İLERİ DER DÖŞEME ELEKTRİKLİ SUNROOF 4 KOLTUK ISITMA PARKMATİK TWİNDOOR BAGAJ SİSTEMİ ÇİFT BAGAJ PATENTİ SKODAYA AİTTİR ÖN ARKA PARK SENSÖRÜ ZENON FARLAR FAR YIKAMA DİGİTAL HAFIZALI KOLTUK ÖN ARKA KOL DAYAMA CLİMATRONİK SİSTEM BOLERO DOKUNMATİK EKRAN 6 LI CD CHANGER MP3 CALAR VE EN ÖNEMLİSİ EURO N CAP TESTİNDEN 5 YILDIZI 90 PUANLA ALAN LİDER ARAÇ SÜPERB İŞTE BOYLE Bİ ARAÇ[/QUOTE]

2.0 TDİ 170 HP'de 7 İleri DSG şanzıman yok...

1.8 TSİ de sadece 7 İleri kuru DSG şanzıman var SuperB'de..
2.0 TDİ 170 HP 6 ileri DSG yağlı şanzıman...

Çevrimdışı ifeka

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: orhanöztürkler;217219
aklımda birde volvo s60 var arada epey bir fıyat farkı var:(

2.0 170 BEYGİR DSG ŞANZIMAN 7 İLERİ DER DÖŞEME ELEKTRİKLİ SUNROOF 4 KOLTUK ISITMA PARKMATİK TWİNDOOR BAGAJ SİSTEMİ ÇİFT BAGAJ PATENTİ SKODAYA AİTTİR ÖN ARKA PARK SENSÖRÜ ZENON FARLAR FAR YIKAMA DİGİTAL HAFIZALI KOLTUK ÖN ARKA KOL DAYAMA CLİMATRONİK SİSTEM BOLERO DOKUNMATİK EKRAN 6 LI CD CHANGER MP3 CALAR VE EN ÖNEMLİSİ EURO N CAP TESTİNDEN 5 YILDIZI 90 PUANLA ALAN LİDER ARAÇ SÜPERB İŞTE BOYLE Bİ ARAÇ[/QUOTE]

Maşaallah orhan bey bu ne hız

Çevrimdışı ifeka

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;217302
2.0 170 BEYGİR DSG ŞANZIMAN 7 İLERİ DER DÖŞEME ELEKTRİKLİ SUNROOF 4 KOLTUK ISITMA PARKMATİK TWİNDOOR BAGAJ SİSTEMİ ÇİFT BAGAJ PATENTİ SKODAYA AİTTİR ÖN ARKA PARK SENSÖRÜ ZENON FARLAR FAR YIKAMA DİGİTAL HAFIZALI KOLTUK ÖN ARKA KOL DAYAMA CLİMATRONİK SİSTEM BOLERO DOKUNMATİK EKRAN 6 LI CD CHANGER MP3 CALAR VE EN ÖNEMLİSİ EURO N CAP TESTİNDEN 5 YILDIZI 90 PUANLA ALAN LİDER ARAÇ SÜPERB İŞTE BOYLE Bİ ARAÇ

2.0 TDİ 170 HP'de 7 İleri DSG şanzıman yok...

1.8 TSİ de sadece 7 İleri kuru DSG şanzıman var SuperB'de..
2.0 TDİ 170 HP 6 ileri DSG yağlı şanzıman...[/QUOTE]

Orhan bey bak açık verdin...bir an tereddüt ettim. benim 2.0 acaba neden 6 ileri dsg diye:) doğrusunu baba63 kardeşimiz yazdı

Çevrimdışı ifeka

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
biri bana resimleri nasıl yükleyeceğimi tarif edebilir mi