škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

en sessiz 3 araba?

RoLaN · 31 · 14950

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;221242
Kaldı ki Prius elektrik motoruyla yol alıyor çoğu anlarda.:wnk:

abi tam hatırlamıyorum ama 30muydu 50miydi neydi benzine geçmesi galiba 50ydi ben 120 civarı kullandım 160 170e çıktığım oldu arabada gram ses yoktu

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
cevabı çok ihtimalli bir soru bence:)
:taka:

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün merso ya bindim e 200 93 model araba çok süper sessizdi.octi falan yanında halt etmiş.kiskandim
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı ozzy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;221294
toyota sessizlik açısından baya başarılı dizelleride dahil :)

Otoban yollar hariç ,mıcırlı yola göre ..özellikle kalın tip mıcır isee o işe binayen en lükslerinden ses izalasyonu iyi olan bir araçlar başarılı olacaktır bu konularda..yıllar önce arkadaşın Audi bu konuda çok iyiydi..ama o aracın motorun ritmi ,verdiği huzur konfor ,seri bir araç olması bilemiyorum ne yol sesi hissettiriyor ne de birşey..kısacası bastımı gidiyor ayrıca araç dizel 2.5 turbo dizel.

Toyota ise bizde var..mıcırlı yola girdiğin an içeriye ses alıyor kaçınılmaz ama lastik seçimlerine göre bu sesi minimalize etmek mümkün..

araçtan araca gerçekten fark var bu konuda o da kendisini kanıtlamış kaliteli araçlardan geçiyor..

Çevrimdışı swwp07

• 150 HP
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
onu bunu bilmem octi çok ses alıyo içine motor fln oldukça sessiz ama yolun tüm sesini duyuyorum:(

octavia rally team powered by swwp07

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;221294
toyota sessizlik açısından baya başarılı dizelleride dahil :)
ben ölüdeniz fethiye arası yolculuk yaptım 2009 corolla dizeldi motordan uğultulu ses geliyordu ciddi bi rahatsızlık var gerçekten.

Alıntı yapılan: ugurcnplt;221655
bugün merso ya bindim e 200 93 model araba çok süper sessizdi.octi falan yanında halt etmiş.kiskandim
merso ile skoda uçakla helikopter gibi bir kıyaslama olmuş.marka farklılığı ciddi boyutlarda.

Alıntı yapılan: swwp07;221666
onu bunu bilmem octi çok ses alıyo içine motor fln oldukça sessiz ama yolun tüm sesini duyuyorum:(
:adm::gaz:yol sesi mıcırlı yolda bariz bi şekilde var ama motor sesi gerçekten yok veya çok az denebilir.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

06lkn66

• Ziyaretçi
ömrü hayatımda bi tane toyotayı kullandım yolculuk yaptım oda hybrid olmasınında avantajıyla aşırı sessizdi

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: swwp07;221666
Favorit' le şöyle bir tur at, Octavia' yı radyatör panjurundan öpersin.:favo1:

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
merso ile skoda uçakla helikopter gibi bir kıyaslama olmuş . marka farklılığı ciddi boyutlarda    

muhammed hocam merso 93 model benim araba 2001 model arada sekiz yaş var hatta a5 kasaları hiç kullanmadim ama yorumlara göre ondaa ses var ikisi arasında 18 yaş varbence mercedesi geridende olsa takip etmeli biraz daha.ama karl benz hakkaten doğru demiş''gökteki yıldızları tanrı yerdekileri biz yaptık''
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sessizlik konusunda aracın yasından ziyade segmenti ön plana cıkıyor,
merso, bmw, audi gibi markalar bir seviyenin altında arac yapmıyor zaten, yani en eskisi kötüsü bile cogundan iyidir sonucta, fakat mersonunda c serisiyle e serisi bir degildir,
sessizlik acısından yeni Golf un yeni merso C serisinden daha iyi oldugunu söyleyen bi arkadas vardı örnegin, Eskisehirli Leon u olan bir arkadasdı yanlıs hatırlamıyorsam,

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kullanmadım ama superb e çok sessiz yol sesi içeri almıyor diyorlar

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;221736
merso ile skoda uçakla helikopter gibi bir kıyaslama olmuş . marka farklılığı ciddi boyutlarda

muhammed hocam merso 93 model benim araba 2001 model arada sekiz yaş var hatta a5 kasaları hiç kullanmadim ama yorumlara göre ondaa ses var ikisi arasında 18 yaş varbence mercedesi geridende olsa takip etmeli biraz daha.ama karl benz hakkaten doğru demiş''gökteki yıldızları tanrı yerdekileri biz yaptık''
olsun ne farkeder ki sonuçta merso skoda ise kıçık kırık vw ile kendisini ıspatlamaya çalışan bir marka,82 model merso var arkadaşımda manevra esnasında lastiklere öyle bir eğim veriyor ki inanamazsın olmadık yerden manevra yapabiliyor.düşün yani 82 modele koymuşlar bunu.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;222168
olsun ne farkeder ki sonuçta merso skoda ise kıçık kırık vw ile kendisini ıspatlamaya çalışan bir marka,82 model merso var arkadaşımda manevra esnasında lastiklere öyle bir eğim veriyor ki inanamazsın olmadık yerden manevra yapabiliyor.düşün yani 82 modele koymuşlar bunu.
92 model W124 kasaların arka aksında VW ve grubunun ön akslarında olduğundan daha çok teferruat var ona bakılırsa hocam.:wnk:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merco mercodur :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı TheTuco

• Y*Ö*R*Ü*K
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Segmentlere göre belirlesek daha sağlıklı olacak Tofaş ile BMW olmuyor yan yana :)
Ford Focus Collection HB