škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kötü Caddy'i değişsek mi ?

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok masraf yaptın usta arabaya.. değiştir ama bence şu an değil de yaz dönemi temmuz gibi değiştir bence. hem tadını çıkar caddy nin hem de ucuza gitmesin yani..

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocamın bir arabası var 2008 citroen c5 1.6 hdi. 30 küsür binde.

tertemiz araba sadece sol ön çamurluk boyalı onun dışında orijinal servis bakımlı kaçmaz bir araba bence. aklında bulunsun. :) fiyat olarak 32 falan diyordu tam bilmiyorum.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;217849
can kusura bakma ama sizin o usta işkembeden sallamış 1 yaşındaki araçta ne pası ne hali yaw fabrika bile 15 yıl paslanmazlık garantisi veriyor ki ford yani dünkü firmada değil

benzinli mondeo motor olarak güzeldir lakin bi sefer motor indirdik karteli delip yağsız kalınca aşırı derecede masraflı çünkü yedek parçası yok yarım motor almak zorundasın ama dizelde böyle bir şey hertürlü parçası var birdaha mondeo alırsam kesinlikle dizel alırım hem torku hem yol tutuşu hem performansı güzel bir araç ayrıca o paraya o segmentte o dolulukta araç yok iyi bir tercih olur

Abi aynı durumu ben yetkili servislerdede duymuştum,hatta detailingworldde arasıra denk geldim,davlumbaz temizliği felan yaparken belli,bayağı bayağı paslı oluyor genelde.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bu kasa mondeo^yu kullandım bir süre..Çok tatlı ve güçlü bir araba..Çok büyük olduğundan heryere parkedilemiyor :D Ama yedek parçası çok pahalı.Arka tampon altı reflektörün basit bir parçası 60 TL 'di geçen sene..Yuh dedim..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
alırsın ford olursun lord
daglarda yeşil ot yollarda mavi ford
Kuzu kurdun yollar ford’un
Sarı kızın nazı ford’un ara gazı
Yolların kurdu babanın fordu

ford güzeldir hoştur az yakar mondeo güzel araçtir.il zamanlar biraz yerde gidiyo gibi olursun ama :D alısır insan
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2011, 19:04:45 Gönderen: emrah arıcan »
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;217879
Abi aynı durumu ben yetkili servislerdede duymuştum,hatta detailingworldde arasıra denk geldim,davlumbaz temizliği felan yaparken belli,bayağı bayağı paslı oluyor genelde.

valla duyduğumu görüdüğümü değil bizzat kullandığım yaşadığım şeyi söylüyorum bende 2007 yılında 2002 darbesiz boyasız mondeo sahibi oldum 140 binde aldım 190 binde sattım ama bırak pası araçta kötü hiçbirşey görmedim ki görsem yaşasam herşeyi söylerim ki passattan kesinlikle uzak dur diyorum hele dizelse 2 kere daha düşünürüm artık ama vectra benzinli alırım performans beklemiyorsam mondi alırım ama dizel olursa 520 bmw alırım ama temiz olursa e200 merco alırım ama diri duruyorsa d ve e segmentinde bir çok araç kullandım hepsiyle uzun yollar yaptım kimini çok sevdim kiminden nefret ettim mondi kullanımı zevkli oturaklı bir araç hele dizel o fiyatlarda on numara vectranın 2.2 dizelleri sorunlu diye biliyorum ama 1.9 dizeli iyi bir motor vectrada tercihim 1.6+ lpg olurdu dizeline cesaret etmezdim
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;217908
vectrada tercihim 1.6+ lpg olurdu dizeline cesaret etmezdim

katılıyorum bende C2 vectra alırdım 1.6 benzinli, hem daha güncel makyajlı

min 2006 model alırım max 50bin kmde, sanırım 30bine cok rahat alınır
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eğer lpgli düşünürse faz 2 laguna 2 de alabilirsin hatta 1,9dci de alabilirsin privilege donanımlı
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;217908
valla duyduğumu görüdüğümü değil bizzat kullandığım yaşadığım şeyi söylüyorum bende 2007 yılında 2002 darbesiz boyasız mondeo sahibi oldum 140 binde aldım 190 binde sattım ama bırak pası araçta kötü hiçbirşey görmedim ki görsem yaşasam herşeyi söylerim ki passattan kesinlikle uzak dur diyorum hele dizelse 2 kere daha düşünürüm artık ama vectra benzinli alırım performans beklemiyorsam mondi alırım ama dizel olursa 520 bmw alırım ama temiz olursa e200 merco alırım ama diri duruyorsa d ve e segmentinde bir çok araç kullandım hepsiyle uzun yollar yaptım kimini çok sevdim kiminden nefret ettim mondi kullanımı zevkli oturaklı bir araç hele dizel o fiyatlarda on numara vectranın 2.2 dizelleri sorunlu diye biliyorum ama 1.9 dizeli iyi bir motor vectrada tercihim 1.6+ lpg olurdu dizeline cesaret etmezdim

Vectra 2.2 benzinli değil mi en azından benim kuzendeki benzinli:)

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a_tansel;217840
Peugeot'u bir türlü sevemedim 205 GTI hariç :)

binince seversin hatta bağımlılık yapar vazgeçemezsin:hhh:

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cevaplar için teşekkürler arkadaşlar.

araba arayışına girince kafada hedef belirlenmezse ortaya çok fazla seçenek çıkıyor bunalıyor insan :)

caddy'den sıkıldım artık bi de bundan önce de transporter vardı insan binek arabayı özlüyor :)

kafamdaki plan max 30.000 bütçe ile dizel, mümkünse 100.000 km geçmemiş 2005-2006 model d sınıfı bir araba var. bu kriterlere uyan araçlarda en beğendiğim de bir önceki kasa mondeo..

efe_38

• Ziyaretçi
abi hayırdır canınımı sıktı bizim oğlan :D:D baya masraf ettin abi biraz daha keyfini çıkar bence nasıl olsa değerini baya kaybetti araba yani aldığımızda 35-40arasına aldık şuan 25-30 arasında gidiyor bu kadar zararı etmişiz ve ayrıca sen üstüne baya birşeyler ekledin abi bence şöyle 1 sene daha bin en fazla 2bin lira değer kaybeder ama yaptırdığın şeylerin biraz daha keyfini sür derim :)

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Artık sıkıldım be efem ağır kmleri yaklaşmadan göndermek lazım.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: a_tansel;219478
Artık sıkıldım be efem ağır kmleri yaklaşmadan göndermek lazım.

orasıda öyle abi :) aslında doğru söylemek gerekirse benimde aklımda satma düşüncesi var ama abim bu arabayı çok seviyor :) bizimki 96binde eğer kaza bela olmazsa 110-120bini bulduktan sonra mutlaka yollamak lazım diye düşünüyorum yoksa başımıza iş açacak :D