škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fiat Linea'lar nasıl sizce?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ammo;220043
Accent Era,Linea,Clio bunların hepsi uçan teneke.. 150 yi geçtinimi zangır zangır sallanır,savrulur... :)

Valla bu yaz gerede otobanında yaklaşık 240'la giden clio symbol gördükten sonra pek yorum yapmıyorum o araba hakkında :)

hazır fiat tan konu açılmışken benimde sorularım var.bravo kullanan var mı aranızda dizel otomatiği nasıldır aracın ne gibi sıkıntıları çıkabilir kafamızdaki fiat ın kötü izini silebilecek bi araba mıdır?

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Accent Era,Linea,Clio bunların hepsi uçan teneke.. 150 yi geçtinimi zangır zangır sallanır,savrulur... :)
era nın bazında bile esp standart, savrulma olmaz yani... :ok::ok:
sallama yaparsa da balanstandır :) :ok:

Çevrimdışı DeNNis

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

genelde pejo, özellikle 307 uçan teneke diye tabir edilir ama demekki başka uçan hollandalılarda mevcutmuş :D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Salih28;220067
Valla bu yaz gerede otobanında yaklaşık 240'la giden clio symbol gördükten sonra pek yorum yapmıyorum o araba hakkında :)

:blm::blm::blm::hmm::hmm::hmm:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
valla bende anlamadım ama 2008 7.30 la 220de giderken bizi geçti 240-250 arasında da yolu geri aldık :)

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DeNNis;220092
genelde pejo, özellikle 307 uçan teneke diye tabir edilir ama demekki başka uçan hollandalılarda mevcutmuş :D

Peugeot,tabiri caizse yahudi Mercedesidir.. Bende 406 var ne uçar ne savrulur,uzun yolda jilet gibi gidiyorum araba asfaltla bir oluyo nerdeyse 160 la U virajını döndüğümüzü biliriz :ok:  ! 307 de kullandım,bilirim lineadan iyi diyebilirim.. burda kendi markalalarımızı övmek gibi olmasın her şeyin kalitesi ortada.. Hollandalı diyerek neyi kastettiniz anlamadım,eğer peugeotsa;Peugeot Fransızdır ;)

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;220084

ESP olsa ne olcak be abim,arabanın her yeri plastik can güvenliği yok :) bildiğin peynir tenekesi !

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;220084

Eraların hiçbirinde ESP yok :)

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Salih28;220067

240 la giden clio drag yarışlarından felan fırlamıştır heralde... :)

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;220380
yanlışın olmasın..
http://www.hyundai.com.tr/tr/Content.aspx?id=aracozellikler&tid=1&model_id=4&menu_id=21&ordercolumn=1.2
:ok:
nedense soluk yazılmış o kısım, ben de esp li era görmedim. eps (electro power steering) ile karıştırılır genelde ilanlarda.

edit: yeni koymuşlar 2011 e sanıyorum. Helal olsun Hyundai.

http://www.hyundaiclubtr.com/forum/printer_friendly_posts.asp?TID=16414
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2011, 23:36:04 Gönderen: Birkan »

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ammo;220376
ESP olsa ne olcak be abim,arabanın her yeri plastik can güvenliği yok :) bildiğin peynir tenekesi !
esp olması ile peynir tenekesi olması arasında nasıl bir bağlantı kurdunuz?
esp olması demek, virajda özellikle uğraşırsan anca savurursun demek,
savrulmayan arabada da gidip de düz duvara vurmazsan yada tıra arkadan girmezsen, ki o durumda da abs var, peynir tenekesi olmasının bir önemi olmaz.
kaldı ki o yorum da tamamen şahsınıza ait, sizin o araca o yakıştırmayı yapmanız demek öyle olması demek değil... :ok:

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;220382
nedense soluk yazılmış o kısım, ben de esp li era görmedim. eps (electro power steering) ile karıştırılır genelde ilanlarda.
arkadaşım hyundai nin kendi sitesi o link ve orda da esp diyor yanında da açıklıyor net olarak yanlarında da S yazıyor yani standat.. eps ile karışma ihtimali yok yani... :ok:

Çevrimdışı DeNNis

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sevgili ammo pejoya laf atınca nasıl savunmaya geçiyosan başka model araçlar hakkında biraz düzeyli yorum yapki o araçların sahiplerinin tercihlerine biraz saygın olsun çünkü kimse bir tenekeye alın teriyle kazandığı milyarları dökmez.

mahalle kahvesinde geçen muhabbet düzeyinde değilde daha teknik verilere ve araştırmalara dayalı yorumlar yazarsak bu forumların oluşum amacı ile uyumlu olur.

160 ile u virajı almanda başarılar.

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;220383
esp olması ile peynir tenekesi olması arasında nasıl bir bağlantı kurdunuz?
esp olması demek, virajda özellikle uğraşırsan anca savurursun demek,
savrulmayan arabada da gidip de düz duvara vurmazsan yada tıra arkadan girmezsen, ki o durumda da abs var, peynir tenekesi olmasının bir önemi olmaz.
kaldı ki o yorum da tamamen şahsınıza ait, sizin o araca o yakıştırmayı yapmanız demek öyle olması demek değil... :ok:

Araba dediğin sağlam olacak,olacakki sözünü ettiğiniz özellikleriyle bütünleşsin ve güven versin. Ben,sağlam ve güvenli bulmuyorum... Yolda çok Era görüyorum sağ şeritten sol şeride atlarken bile sallanıyo kaldı ki bu arabada ESP iş yapacak :++: