škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ayak bileğim kırıldı :(

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi nasıl durumun abi ağrı çok varmı. Yaklaşık ne kadar daha uzar bu süreç acaba ?

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu an daha iyiyim arkadaşlar çok sağolun. Ağrılar yatarken bayaa azaldı. Ayağa zorunlu haller dışında kalkmıyorum. Bugün kontrole gittim, alçıyı ve pansumanı yeniledi doktor ayağın durumuna baktı. Ben de ilk kez gördüm dikişleri beklediğimden büyük çıktılar. Bileğin dış kısmında 1 karış kadar iç kısmında da yarım karış kadar dikiş varmış. Haftaya bir aksilik olmazsa dikişleri alınacak. 4 hafta sonra alçı çıkıp fizik tedavi ile olayı atlatmayı planlıyoruz bakalım.

Çevrimdışı hedowich

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
buyuk gecmis olsun bir an once iyilesirsin umarim

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kxlylmz;223872
Şu an daha iyiyim arkadaşlar çok sağolun. Ağrılar yatarken bayaa azaldı. Ayağa zorunlu haller dışında kalkmıyorum. Bugün kontrole gittim, alçıyı ve pansumanı yeniledi doktor ayağın durumuna baktı. Ben de ilk kez gördüm dikişleri beklediğimden büyük çıktılar. Bileğin dış kısmında 1 karış kadar iç kısmında da yarım karış kadar dikiş varmış. Haftaya bir aksilik olmazsa dikişleri alınacak. 4 hafta sonra alçı çıkıp fizik tedavi ile olayı atlatmayı planlıyoruz bakalım.
Biran önce iyileşirsin inşallah Köksal'ım
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kxlylmz;223872

Tekrar geçmiş olsun, uamrım en kısa zamanda eski sağlığına kavuşursun.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı hititman

• para koleksiyoneri
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Büyüklerin dediğine göre yaşın kadar ayda tamamen iyileşir yani ağrı falan bitiyormuş galiba.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağolun arkadaşlar sanırım 1,5-2 ay sonra rahatça dolaşıyor olabileceğim. İlk zamanlar ağrı sızı çoktu ama şimdi daha iyiyim. Hepinize teşekkürler.

Çevrimdışı aaaylmaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı eshkia47

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun köksalım ya Rabbim beterinden korusun...Bende diyorum nerde bu adam diye :( gerçekten çok üzüldüm walla....

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün dikişleri aldırdım, 2 hafta sonra tekrar kontrole gideceğim. Şaka maka ameliyat olalı 2 haftayı geçti.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kxlylmz;226467
Bugün dikişleri aldırdım, 2 hafta sonra tekrar kontrole gideceğim. Şaka maka ameliyat olalı 2 haftayı geçti.

İyi habelerini bekliyoruz, allah bir daha böyle birşey vermesin.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Amin, Rabbim kimseye dert verip derman aratmasın.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Tekrar geçmiş olsun. Az kalmış.
Alıntı yapılan: kxlylmz;226467
Şaka maka iyi ense yaptın yahu!:kiki: