škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Camiye hangi halı....

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yakında yeni camiye taşınacağız,eski camide ki halılar petrol ürünü malzemeden yapılmış 20 yıllık yeşil renkli bir halı kopyasıydı bir nevi.Ama yeni camiye yeni halı düşünüyoruz ben şu siteden bir kaç ürün düşündüm ve klasik ile naturel halı koleksiyonundan seccade tarzı olan 2 ürün beğendim özellikle n1002 kodlu olanı.Ama sizinde tercihlerinizi öğrenmek istiyorum.Caminin iç rengi fildişi rengi dışıda krem beji,kapı pencereler maun rengi mihrap kürsü ve minber de maun rengi olacak.Bu kompozisyona nasıl bir halı gider.
Benim beğendiğim rengin biri şu ve m2 si 73 tl 225 m2 alana olacak 16500tl tutuyor.
http://www.erturkhali.com/naturel_tr.htm
birde şu renk var daha ucuzu 53 tl m2 si.
http://www.erturkhali.com/klasik_tr.htm
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
herhalde halı işinden anlıyan yok

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam krem rengi halı camide çok sorun yaratır bence.Sonuçta her ne kadar camiye temiz gidilmesi gerekse de her gün bin türlü insan girip çıkıyor.Çabucak kirlenmesi,daha doğrusu kirini göstermesi hoş olmaz bana göre.
İkinci seçenek daha uygun bence.

Hem fiyatıda daha uygun,12.000 tlye geliyor hemen hemen.
« Son Düzenleme: 21 Nisan 2011, 00:50:44 Gönderen: Can »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;221680
Hocam krem rengi halı camide çok sorun yaratır bence.Sonuçta her ne kadar camiye temiz gidilmesi gerekse de her gün bin türlü insan girip çıkıyor.Çabucak kirlenmesi,daha doğrusu kirini göstermesi hoş olmaz bana göre.
İkinci seçenek daha uygun bence.

Hem fiyatıda daha uygun,12.000 tlye geliyor hemen hemen.
bencede dediğin gibi daha makul hem fiyat hemde temizliği bakından.:p

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence de 2

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

fabialife

• Ziyaretçi
Hocam birincisi bu firma olması şartmı? daha büyük ve köklü firmaların bazılarınında cami kolleksiyonu var bildiğim kadar.
ikincisi seccade modelli halıların modası geçti, bizim buradaki yeni camilere ikinci deki N-401, N-501 tarzı halılar döşendi. görünüş ve kullanışı çok güzel.
üçüncüsü bu tür halıların fiyatlarını tam olarak bilmemekle beraber fiyat pahalı gibi geldi.
dördüncüsü İzmitte hali imalatı, ithalatı ve pazarlaması yapan kardeşimgilin firması var, fikir almak açısından eğer istersen numarasını vereyim sana ücretsiz her konuda yardımcı olur.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabialife;221715
Hocam birincisi bu firma olması şartmı? daha büyük ve köklü firmaların bazılarınında cami kolleksiyonu var bildiğim kadar.
ikincisi seccade modelli halıların modası geçti, bizim buradaki yeni camilere ikinci deki N-401, N-501 tarzı halılar döşendi. görünüş ve kullanışı çok güzel.
üçüncüsü bu tür halıların fiyatlarını tam olarak bilmemekle beraber fiyat pahalı gibi geldi.
dördüncüsü İzmitte hali imalatı, ithalatı ve pazarlaması yapan kardeşimgilin firması var, fikir almak açısından eğer istersen numarasını vereyim sana ücretsiz her konuda yardımcı olur.
yok ben sadece fikir alma amaçlı bunu koydum yoksa en ucuza nerden olursa onu alacağız,birde bu tarz yani seccade tarzı olanlar cemaatin daha düzgü saf oluşturması amaçlı tercih sebebi değilse şart değil yani.Ayrıca bahsettiğin arkadaşlarla diyalog kurabiliriz.

Çevrimdışı ozencan43

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Muhammed hocam, acizane bende tavsiyede bulunayım. açık renk halı sadece size eziyet olur (temizlik bakımından) ikinci  verdiğiniz linkteki klasik seriden 401 ve 403 nolu desenlerin gül kurusu rengini bulabilirseniz inanın çok daha hoş duruyor camide.
seccade desen ise (yine bana göre) kalabalık cemaatte safları sıklaştırın denilince kimse seccadesinden ayrılmak istemediği için sorun oluyor, ayrıca desenler namazda oldukça dikkat dağıtıcı....

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;222941
Ben KL403 kodlu olanı beğendim hocam.
:ok::+1::rock1: