škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Gökhan Balayına mı Çıktı

Ziyaretçi · 38 · 9809

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hasan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fabialife;223805
sadece oteli ayarlayıp rezervasyon yaptırdım vallahi başka bir suçum yok.
önceki gün sabah yola çıktıklarında ben arayıp görüştüm, akşam otele yerleşince Gökhan aradı görüştük.
biraz önce tekrar arayıp akşam bize kahve içmeye davet ettim, bir aksilik olmazsa akşam görüşeceğiz hem şahsen tanışmış oluruz hem iki laflarız.

Ya hemşo otelin fiyatını uygun ayarlamışsındır artık değil mi?Alanya 5 gün yağışlı :haha:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökhan'ı aradım geçen günü ama kızkardeşi mi ne çıktı daha önceki telefonuymuş.ulaşamadık bi türlü,umarım keyfi yerindedir.Bu arada gökhan muğla fethiye yolundan mı geldi Antalya'ya caba,geçerken burayada uğramasını isterdim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hasan;223967
Ya hemşo otelin fiyatını uygun ayarlamışsındır artık değil mi?Alanya 5 gün yağışlı :haha:

fiyat uygun sayılır, şansından 3 gündür hava güzeldi bu gün biraz kapalı ve rada bir yağmur yağıyor.

Alıntı yapılan: fenomen;224149
Gökhan'ı aradım geçen günü ama kızkardeşi mi ne çıktı daha önceki telefonuymuş.ulaşamadık bi türlü,umarım keyfi yerindedir.Bu arada gökhan muğla fethiye yolundan mı geldi Antalya'ya caba,geçerken burayada uğramasını isterdim.

arkadaşlar Gökhan net'e giremediği için bildiğim kadarı ile ben cevap veriyorum kusuruma bakmaz herhalde.
akşam bize uğradılar hocam, menun kalmışlar otelden. otel ile görüşüp 1 gün daha uzatalım diye düşünüyorum demişti.
bu gün de hava kapalı ve arada bir yağmur yağıyor artık ne düşünürler bilemiyorum.
gelirken Kütahya-Isparta üzerinden geldi, dönerken hangi yolu tercih eder bilmiyorum.

hasan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fabialife;224216
fiyat uygun sayılır, şansından 3 gündür hava güzeldi bu gün biraz kapalı ve rada bir yağmur yağıyor.

arkadaşlar Gökhan net'e giremediği için bildiğim kadarı ile ben cevap veriyorum kusuruma bakmaz herhalde.
akşam bize uğradılar hocam, menun kalmışlar otelden. otel ile görüşüp 1 gün daha uzatalım diye düşünüyorum demişti.
bu gün de hava kapalı ve arada bir yağmur yağıyor artık ne düşünürler bilemiyorum.
gelirken Kütahya-Isparta üzerinden geldi, dönerken hangi yolu tercih eder bilmiyorum.
Demek Isparta üzerinden geldi sorarım ben onaaaa:hih:Otelin fiyatını bana bir pm atta belki kafam eserse bende hafta sonu için gidiveririm hemşom.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabialife;224216

Gökhan'a söyleyiver dönüşte bana uğrasında ifadesini alayım,balyoz davasında adı geçenler arasıdaymış.:++::++:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar döndüm :)

Sağolsun, Ahmet abi (fabialife) güzel bir otel buldu.Gittik güzel bir tatil geçirdik.Çok teşekkür ediyorum tekrar kendisine Allah razı olsun..:) Ayrıca kendisi ile yüz yüze görüşme imkanıda bulduk.Çok tatlı şeker bir insan,..Ne mutlu bize ne güzel insanlar var bizim forumda.. :ok:
Ayrıca Hikmet abi (hiko) telgraf çekmiş, düğün saati elime geçti.Çok teşekkürler, çok hoşuma gitti doğrusu :)

İrfan abi ve Yüksel abiye çok teşekkürler.Onca yol katedip düğünüme katılıp beni çok mutlu ettiler..Çok teşekkürler..:ok:

Diğer katılmak isteyip katılamayan ve iyi dileklerini ileten arkadaşlarada çok teşekkürler..

Forumdan uzak kaldım biraz, 1 hafta geçti yav çok konu yazılmış :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Ugur A.

• Ziyaretçi
Welcome to the fur shop
(Kürkçü dükkanına hoşgeldin)
:D:D:D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: mygokhan;225749

Sağolsun, Ahmet abi (fabialife) güzel bir otel buldu.Gittik güzel bir tatil geçirdik.Çok teşekkür ediyorum tekrar kendisine Allah razı olsun..:) Ayrıca kendisi ile yüz yüze görüşme imkanıda bulduk.Çok tatlı şeker bir insan,..Ne mutlu bize ne güzel insanlar var bizim forumda.. :ok:
Ayrıca Hikmet abi (hiko) telgraf çekmiş, düğün saati elime geçti.Çok teşekkürler, çok hoşuma gitti doğrusu :)

İrfan abi ve Yüksel abiye çok teşekkürler.Onca yol katedip düğünüme katılıp beni çok mutlu ettiler..Çok teşekkürler..:ok:

Diğer katılmak isteyip katılamayan ve iyi dileklerini ileten arkadaşlarada çok teşekkürler..

Bizim içinde çok keyifli anlar oldu, düğün evine gittik, yemeklerini yedik, tatlı dil güleryüz, harika yemek, karşılıklı misket oynamak, güzel kareler,  :)

Mutluluklar dileriz  :ok:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Hoşgeldin...

Artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;225784
Hoşgeldin...

Artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak :D
:ok::+1:evet gökhan ben bile telefon etmiştim senin daha önce benle konuştuğun telefonu aradım kardeşin çıktı.neyse seni burada bulmak güzel şeydi doğrusu.mutluluklar dilerim.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;225749

Gökhan hoş geldin, bir yastıkda beraberce yaşlanmanız dileği ile mutluluklarınız daim olsun.
---Telgrafı tam biray öncesinden tarihi şaşırıpta yazmıştım. Eline geçtiğine çok sevindim.
Ö.M. detayını yazdım.----
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldin Gökhan Ağabey :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye