škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hyundai Accent Blue TEST - Kendi Testim..

Perfect · 38 · 29904

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Faydalı oldu, dergi testinden daha dobra, daha gerçekçi...

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Alıntı yapılan: Sertan_c;224026
o yazdıklarımı sadece "niye hem 34.000 vereyim hem de yayla amortisörle uğraşayım" sözünüze istinaden yazdım... yanlış anlaşılma olmasın... incelemenize istinaden yazmadım...

ek olarak da "Taksi olmaktan öteye geçemiycektir yine Belkide taksiciler bile almaz 34 bin Tl lik Accent.. Pehh.. " bunlar da sizin şahsi görüşleriniz ama incelemenize eklemişsiniz bu aşağılamalarınızı.. :) bir inceleme yapıyorsanız mümkün mertebe nötr yaklaşmalısınız, bundan bi halt olmaz gibi fikir belirtmeniz objektif yaklaşmadığınızı gösterir... incelemede bu böyle şu şöyle der geçersiniz... okuyanlar kendi kararlarını verir olumlu yada olumsuz... yönlendirmek yanlış olur... :ok:

Kısmen haklısınız,Fakat Aşağılama yapmadım sadece aracın fiyatından dolayı sitemimi dile getirdim.. Aşağılasam iyi yanlarını zaten yazmazdım :)

Fakat Turker beyinde değindiği gibi Nötr oluncada dergi testlerine benziyo :)

Bu arada ekleme olarak yine verelim

2011 1.4 109 ps i30 mode : 34.000 TL (C sınıfı HB)
2011 1.4 109 ps Accent Blue mode : 34.000 TL  (B sınıfı Sedan)

Fiyatı hak edermi,etmezmi karışmıyorum burdan sonrasına :rolleyes:
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2011, 21:07:40 Gönderen: Perfect »

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
34.000 liraya esp li ıvırlı zıvırlı sedan bir araç örnek olarak gösterebilir misiniz bana...
şunun için söylüyorum fiyat belirlerken firmalar bazı hileli anlaşmalar yapsalar da satılabilecek optimum fiyatı belirlerler kesinlikle...
mutlaka 50 küsür bin liraları olanlar focus yada benzeri araçları tercih edecektir ama blue nun da sağlam bir kitlesi olacak bence, özellikle dizelleri gelince... 34 liste fiyatı zaten o pazarlıkla 33 e iner...

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;224053
34.000 liraya esp li ıvırlı zıvırlı sedan bir araç örnek olarak gösterebilir misiniz bana...
şunun için söylüyorum fiyat belirlerken firmalar bazı hileli anlaşmalar yapsalar da satılabilecek optimum fiyatı belirlerler kesinlikle...
mutlaka 50 küsür bin liraları olanlar focus yada benzeri araçları tercih edecektir ama blue nun da sağlam bir kitlesi olacak bence, özellikle dizelleri gelince... 34 liste fiyatı zaten o pazarlıkla 33 e iner...

Tabiki gösteririm neden olmasın.. Buyrun ;

Ford Focus Comfort 1.6 ESP+TCS paketiyle birlikte 33.750 TL

Belirtmekte fayda var Bluenin Dizel Baz donanım başlangıç fiyatı 38-40 Aralığında olucak.

Blue Bu fiyata satmaz,Hyundai Forumlarınada üyeyim ve yukarıdaki testin aynısını oradada paylaştım,oradaki nabızda aynı şekilde.. Kimse 45 bin liraya Full donanım dizel Blue almaz.. Gider Octavia dizel alır,Focus dizel alır veya 35 bin liraya gider Octavia alır,Focus alır,Astra alır vb. vb..

Aracı incelerseniz 14'' lastikli bluenin 34.000 etmiyceğini zaten görürsünüz :ok:

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hypetrax

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Nedense sıfır araçların fiyatları artmasına rağmen kalitelerinde ilerlemeyi geçtim geriye gidiyor.

45 bine blue yerine gider focus dizel alır diyosunuz ama 2 gün önce yeni focusu inceledim 49 bin yazıyordu benzinli modelinde. Focus tasarım olarak çok güzel olmuş ama şahsen bana 50 binlik bir araçtaki kaliteyi vermedi bagajı zaten fiyasko inanılmaz basık yapmışlar. Şöför koltuğundada fluenceten sonra bana dar geldi açıkçası (yanımda 2 arkadaşımda vardı onların fikride bu yönde)

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Duratec;224056
Tabiki gösteririm neden olmasın.. Buyrun ;

Ford Focus Comfort 1.6 ESP+TCS paketiyle birlikte 33.750 TL

Belirtmekte fayda var Bluenin Dizel Baz donanım başlangıç fiyatı 38-40 Aralığında olucak.

Blue Bu fiyata satmaz,Hyundai Forumlarınada üyeyim ve yukarıdaki testin aynısını oradada paylaştım,oradaki nabızda aynı şekilde.. Kimse 45 bin liraya Full donanım dizel Blue almaz.. Gider Octavia dizel alır,Focus dizel alır veya 35 bin liraya gider Octavia alır,Focus alır,Astra alır vb. vb..

Aracı incelerseniz 14'' lastikli bluenin 34.000 etmiyceğini zaten görürsünüz :ok:

şimdi ford un sitesine baktım da: comfort 1.6 sedan 36.165 tl buna esp ve tcs yi de ekleyince bu 40 olmaz mı? nasıl 33 buldunuz acaba?
Comfort 1.6i 100PS 4K 38.815 TL36.920 TL36.165 TL
:confused:

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
siteden hesapladım en boş hali 38.695 çıkıyor... 33.750 olmadı yine...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ford fiyatlarına zam gelmiş heralde.Kuzen 37 e aldı titanyum t-cvtyi.

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yılbaşından öncedir o. yılbaşında her marka zam yapıyor...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi baktım ford fiyatları uçurmuş yahu.Hyundaiya laf ediyoruz burda..Birde bu blue b-c arası bir araç.Filoların tercihi olacaktır yine.

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ;

Ford Herzaman Liste fiyatlarını Yüksek yazar.. sizin orada 35.000 TL gördüğünüz araba bayiye gidince 32.000 e düşer.

Önceki aylarda Focus Comfort Sedan ı 29.500 lere kadar Alanlar Oldu

Sn. Hypetrax

50 Bin Tl olarak bahsettiğiniz Focus modeli 1.6 180 Ps Ecoboost motor bloklu araçtır ve donanımlar arasında Sınıfında ilk olarak yer alan astronomik diye adlandırılan donanımlar bulunmaktadır,inceleyiniz..

Yeni Focus 1.6 125 Ps Ti-Vct Trend model aracın fiyatı 39.900 TL dir,Başka bir yönüyle bakarsanız Prime donanım Hyundai Accent Blue ye neredeyse eşit..

Focus 3 incelemesi daha sonra gelicek,Bu Blue başlığı sadece Blue ile ilgili konuşsak iyi olur zannımca :)

Araçların fiyatları genel olarak pahalılandı,Doğrudur..
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2011, 23:03:07 Gönderen: Perfect »

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ne saçma bi politika sitene 38.695 yaz gidince 33.750 ye sat...
demek ford 5.000 lira indirim yapıyor gidince,
yarın arayıp telefonda sorsam olur mu illa ki gitmek mi lazım?
sedan araç arıyorum gerçekten bu aralar...

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Samimiyeseniz özelden görüşelim yardımcı olmaya çalışırım,bayi tel. ve görüşüceğiniz kişi için isim verebilirim gerekirse..

Malesihef.. Ford bu şekilde,Liste fiyatlarını kabarık tutuyor.

2010 Model 1.6 Ti-Vct 115 ps Trend aracımı 31.200 e almıştım örneğin.. dikkat edin 100 lük olan değil 115 lik olan,dediğim gibi önceki aylardada koç indirimiyle 28.500,normal fiyatlandırmada 29.500 lere kadar alan oldu :D referans gösterebilirim..

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle